40-es Palacsintázó és Ételbár Debrecen

Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

40-es Palacsintázó és Ételbár Debrecen vélemények

Gyenge 2019. március 13.egyedül járt itt
Vagy 6 féle palacsintát vettem elvitelre valamint hamburgert és girosztálat. Aki ezt a fajta palacsintát jónak találja az vagy az éhhalál szélén imbolyog vagy soha életében nem evett még igazi palacsintát. A tésztája mint a kenyérlángosé vastag és ízetlen, a töltelékek gagyi pudingok és térfogatnövelővel dúsított túrókrémek.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
2018. január 29.a párjával járt itt
Párommal érkeztünk a tett színhelyére, ahol két óriás palacsinta volt előttünk kiterülve. Mivel párom már többször járt itt, vagy rendeltek már innen, ezért ő mondta hogy most essen a választásunk erre a helyre. Én kókuszos palacsintát rendeltem, ami nem volt jó választás a részemről, száraz volt, nem volt finom.
Kiváló 2016. október 5.barátokkal járt itt
Hát ez a hely abszolút favorit :) Rengeteg palacsinta van, sós és édes egyaránt és hatalmas adag, és nincs belőle kispórolva semmi sem. Árakban teljesen megfelelő hely. Van hambi és gyros is, de ezeket még nem kóstoltam. Rendszeres vendégek vagyunk, és szerencsére van kiszállítás is. A belváros kellős közepén van, így gyakran beugrunk egy palacsintára :)
Kiváló 2016. augusztus 4.egyedül járt itt
Féllâbbal már szabadságon, ügyintézni indulok, s magam sem hiszem el, mennyi változás van kis városunkban. A Batthyány utcán botlok bele egy napernyōbe, s a kíváncsiság bevisz a boltba: miért 40-es egy palacsintázó? Bent kiderűl, hogy a palacsinták 40 cm átmérőjűek, innen a név. Nem csak palacsinta de gyros is kapható, sőt van fëlkilós!
40-es Palacsintázó és Ételbár Debrecen - Külső kép40-es Palacsintázó és Ételbár Debrecen - Belső40-es Palacsintázó és Ételbár Debrecen - Belső40-es Palacsintázó és Ételbár Debrecen - Étlap/itallap40-es Palacsintázó és Ételbár Debrecen - Külső kép40-es Palacsintázó és Ételbár Debrecen - Külső kép40-es Palacsintázó és Ételbár Debrecen - Étel/ital