Árkád Kávézó Debrecen

Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Árkád Kávézó Debrecen vélemények

Szörnyű 2019. szeptember 16.a párjával járt itt
A fiatal pincerfiu a rendeles kihozatala utan nem ,,fogadta" el a velemenyemet a felszolgalasrol, miutan beszelni kivantam a kávèzó vezetöjevel. A megjelenö hölgy, szamomra, szinten nem elfogadhato hangnemü es stilusu volt. A rendeles elfogyasztasa nelkül, amnit nem kellett kifizetni, tavoztunk es a közeli kavezoban fogyasztottuk el,,vengegorientalt" helyen kavenkat es fagylaltunkat.
Szörnyű 2018. december 21.egyedül járt itt
Karácsonyi túra:
Jó pár kilométer van a lábaimban,jólesne egy kávé,pont a főtéren koslatok. No itt az Árkád,pont jó lesz. Háááát,nem lett jó. A külső helyiségben van hely,de nem jön senki,igy belépek a presszó részbe. Leülnék,de a sebtiben előkerülő szőkeség kőzli hogy azok foglalt helyek.
Árkád Kávézó Debrecen - Külső kép
Kiváló 2018. május 5.barátokkal járt itt
A debreceni Pulykanapokra érkeztünk. Hosszú séta, és ebéd után pihenésre és édességre vágytunk. Az árkád kávézót választottuk, ami a városközpontban nagyon jó helyen van. A teraszon ültünk le, ahonnan a rendezvény színpada is látható volt. Egy fagylaltkehely és üdítő mellett sokáig ültünk a kényelmes "fotelek"ben, hallgattuk a rendezvény műsorát.
Kiváló 2017. április 4.barátokkal járt itt
Végre itt a tavasz és lehet teraszolni! ! ! A kávézó a Nagytemplom közvetlen szomszédságában van. A kiszolgálás udvarias, a pincérek amellett, hogy kedvesek, beszélnek angolul is. (Jár a piros pont! ) :)
A klasszikus kávé-üdítő-alkoholos ital hármas mellett fagyikelyhek is szerepelnek az itallapon.
2016. január 6.gyerekekkel járt itt
Az Árkád kávézó egy kellemes, szeretnivaló hely Debrecen szívében, a Piac utcán. Pár éve együtt kávéztunk itt családilag, most két süteményt vettem, egy répatortát és egy csokitortát. Kár, hogy vezető beosztásban voltam éppen s így nem ihattam a cseh kézműves söreikből, melyek a Bernard főzdétől származnak.
Árkád Kávézó Debrecen - Étlap/itallapÁrkád Kávézó Debrecen - BelsőÁrkád Kávézó Debrecen - BelsőÁrkád Kávézó Debrecen - EgyébÁrkád Kávézó Debrecen - EgyébÁrkád Kávézó Debrecen - Külső kép