Butiq Bisztró & Bár Debrecen

2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Butiq Bisztró & Bár Debrecen vélemények

Szörnyű 2018. április 14. járt itt
. . . egy ideig nem tesszűk. Belváros,sétálóutca,ragyogó napsütés,ebből következően tömeg mindenütt. Ennénk valamit,a kiszemelt hely miatt kétszer kerüljük meg a belvárost,mire le tudunk parkolni. A Bourbonok és a Boutiq dolgozói sem felejtenek, a stilus maradt, 6 perce ülünk a kényelmetlen székeken,a billegő(!
Butiq Bisztró & Bár Debrecen - Külső képButiq Bisztró & Bár Debrecen - Étel/italButiq Bisztró & Bár Debrecen - Étel/italButiq Bisztró & Bár Debrecen - Étel/italButiq Bisztró & Bár Debrecen - Étel/italButiq Bisztró & Bár Debrecen - MosdóButiq Bisztró & Bár Debrecen - Étel/italButiq Bisztró & Bár Debrecen - BelsőButiq Bisztró & Bár Debrecen - BelsőButiq Bisztró & Bár Debrecen - Étel/italButiq Bisztró & Bár Debrecen - BelsőButiq Bisztró & Bár Debrecen - Étlap/itallapButiq Bisztró & Bár Debrecen - Étlap/itallapButiq Bisztró & Bár Debrecen - Étlap/itallapButiq Bisztró & Bár Debrecen - Étlap/itallapButiq Bisztró & Bár Debrecen - Étlap/itallapButiq Bisztró & Bár Debrecen - BelsőButiq Bisztró & Bár Debrecen - BelsőButiq Bisztró & Bár Debrecen - BelsőButiq Bisztró & Bár Debrecen - Külső kép
2017. február 18.családjával járt itt
Decemberben nem jött össze,most ezért adunk ujabb esélyt az étteremnek. Belváros sétálóutca,csak gyalog közelithető meg. Belépéskor senki sem fogad,magunk választunk asztalt,van hely bőven,mindössze 2 asztalnál ülnek. Kapunk étlapot,nem egy regény,a fotón a teljes repertoár látható ,bezzeg az itallap egy kocsmát is megszégyenit.
Átlagos 2016. június 24.a párjával járt itt
Többször is megfordultam már itt. De mai nap rendeléstől több mint 15 percet vártunk az italunkra a nyári legforróbb időben. Ami nem esett valami kellemesen 40 fokban. Ebédünket hamar kihozták egyp, kitünő volt. Hangulatos a hely ajánlani tudom. Persze egy negatív élmény nem teszi örökre nálam leszálló pályára, de pluszba egy bankártya terminált is belehetne szerezni. . . Ne kelljen bemenni a netes fizetéshez. . .
2016. április 12.barátokkal járt itt
Valahogy elcsábul az ember, ahogy megpillantja a kirakatot, vagy nyáron a hívogató teraszt. A kiszolgálás kedves, a berendezés trendi és hangulatos. Egyedül az ételek minőségével nem vagyok sose megelégedve. A tálalás persze nagyon menő, de mégis csak az íz lenne a lényeg. A Cézár salátán sima tejföl. (Kérdem én, hol marad a szardella-paszta? ) A hamburger száraz és kissé ízetlen.
Kiváló 2014. április 17.barátokkal járt itt
No ez igen! Kifogástalan, kedves, szeretnivaló kiszolgálás, ötletes, fantáziadús ételek, igényes ajándékfalat (focaccia-szerű kenyér aiolival). A haltepertő minden csavar nélküli, amit nem bánunk, úgy jó, ahogy van, az alapanyag friss és remekül van elkészítve. A bárányburgeren lehetne még lazítani, szaftosítani, de szerettük ezt is.
Butiq Bisztró & Bár Debrecen - Étel/italButiq Bisztró & Bár Debrecen - BelsőButiq Bisztró & Bár Debrecen - Étel/italButiq Bisztró & Bár Debrecen - Étel/italButiq Bisztró & Bár Debrecen - Belső