Hüse Vendéglő Debrecen

Hüse Vendéglő Debrecen
Hüse Vendéglő DebrecenHüse Vendéglő Debrecen
Hüse Vendéglő DebrecenHüse Vendéglő Debrecen

Hüse Vendéglő Debrecen bemutatkozása

Magyaros, vendégbarát árak, ingyenes WiFi, ingyenes parkírozás.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Hüse Vendéglő Debrecen vélemények

2015. augusztus 14.a párjával járt itt
Egy telejesen véletlen folytán kerültünk az étterembe. Kedves fogadtatásban volt részünk. A mellékhelyiség tiszta volt. A pincér megkérdezte, hogy étlapot kérünk -e? Először nem értettük, hogy miért kérdez ilyen butaságot, hiszen egy étteremben alapvető, hogy a kezedbe nyomják az étlapot. Természetesen étlapról választottuk ki az ételeinket.
Kiváló 2015. augusztus 7.családjával járt itt
Tisztaság, családias környezet, barátságos vendéglátás: Ez fogadott bennünket. A fiunk diplomaosztója után ünnepeltünk itt. A nagy hőségben jól esett a klíma. A vendéglő speciális táljait kóstoltuk meg. Ízletesen elkészített, gusztusosan tálalt ételt kaptunk. Az ár-érték arány nagyon jó. Ajánlom mindenkinek!!!
Kiváló 2015. május 23.családjával járt itt
Kedves kiszolgàlàs, hàzias ìzek.Mindenkinek ajànlom!!!Heti menü vàlasztàs is vàltozatos.
Kiváló 2015. május 23., kollégákkal járt itt
Remek ételek családias hangulat, udvarias kiszolgálás, mi kell még egy messziről jött embernek, ja a barátságos árak még nagyon fontos körülmény a jó közérzethez. Ezt mind megkapod ebben a kiváló vendéglőben. Ajánlom mindenkinek aki arra jár, de megkockáztatom, hogy még egy kirándulást is megér a finomságokat kedvelőknek. Köszönöm a remek napot ás a kulináris élményt ! ! ! !
Kiváló 2015. március 7.családjával járt itt
Évek óta itt ünnepeljük meg egy finom ebéddel, vagy vacsorával valamennyi családi ünnepünket. A kiszolgálás gyors, a személyzet kedves, és udvarias, az ételek finomak és bőségesek, a hangulat családias. A választékra sem lehet panasz. A hagyományos ízeket kedvelő férjem, a vegetáriánus lányom, és az ínyencségeket kedvelő jómagam egyaránt találunk kedvünkre való fogásokat. Szeretettel ajánlom mindenkinek a helyet!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. február 6.a párjával járt itt
Ellátogattunk ebbe a vendéglőbe, mert többen dicsérték, hogy ide érdemes ellátogatni. Valóban nem csalódtunk, mert mindennel elégedettek voltunk. Nagy választék, és finom ízek jellemzőek, nyugalom,és jó hangulat. Megfelelő odafigyelő, udvarias személyzet, rövid várakozási idő. Minden egyben van ahhoz, hogy jól érezze magát az oda betérő vendég. Az autóval érkező vendég is tud parkolni. Ajánlom kipróbálni.
Kiváló 2014. október 31.gyerekekkel járt itt
Másodszor jártunk a családdal az étteremben, ugyan olyan gyors, figyelmes kiszolgálásban volt részünk mint először. A felszolgálók a gyors rendelés felvétele után ,a hatféle ital,levest igazán rövid
időn belül az asztalunkra helyezték. A társaságunkban voltak étel- allergiások, neki részükre több fajta ételt tudtak ajánlani.
Kiváló 2014. február 19., kollégákkal járt itt
Könnyen elérhető helyen található, jó parkolási lehetőséggel. A belső tere átlagos, semmi különös, de mindig tiszta, barátságos.
A kiszolgálás teltház esetén is gyors, a pincérek ápoltak, udvariasak, de nem viszik túlzásba. . .
Az ételekben még soha nem találtunk kifogásolnivalót, mindig elégedettek voltunk.
Az ár-érték aránya nagyon jó, megéri betérni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
Kiváló 2014. január 20.családjával járt itt
A debreceni Hüse Vendéglő sokaknak kedvence, mi is oda járunk családi ünnepeink alkalmával. A különterem légkondicionált, a legnagyobb hőségben is nagyon kellemes. Az ételek nagy választékát kínálják, mind a magyaros, mind a nemzetközi konyha tekintetében. A feltálalt fogások ízletesek és esztétikusak.
Kiváló 2013. november 21.a párjával járt itt
A kedvenc étterem ahová mindig járok családias hangulat finom és kiadós ételek kedves kiszolgálás elfogadható áron ! Amit kérek azt kapom nem ér meglepetés mindig finom ételek és tiszta rendes környezet céges rendezvényeket is tartottunk már ott azt is profi módon megoldották ! Úgyhogy ajánlom mindenkinek !
Hüse Vendéglő Debrecen a térképen
4028 DebrecenMikes Kelemen u 37.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • étel elvitelre • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség
H-Szo
V