Hüse Vendéglő Debrecen

Hüse Vendéglő Debrecen
Hüse Vendéglő DebrecenHüse Vendéglő Debrecen
Hüse Vendéglő DebrecenHüse Vendéglő Debrecen

Hüse Vendéglő Debrecen bemutatkozása

Magyaros, vendégbarát árak, ingyenes WiFi, ingyenes parkírozás.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Hüse Vendéglő Debrecen vélemények

Átlagos 2013. július 1.barátokkal járt itt
Tipikus old school étterem kommersz alapanyagokkal, gyakran fagyasztott köretekkel. Olyan, amiből 12 egy tucat. Fogalmam sincs, hogyan kapott ennyi 5 csillagos értékelést ez a hely. A dátumokból és a szövegből ítélve beépített 'kritikusokkal' állhatunk szemben.
Átlagos kiszolgálás, a hangulatról a televíziók gondoskodnak, melyek lekötik a tulajdonos figyelmét is.
Kiváló 2013. július 1.családjával járt itt
Minden fontosabb családi rendezvényünket itt tartjuk. Legyen az szülinap, házassági évforduló, ballagás utáni ebéd, vacsora, stb. Remek ízekkel készítenek el bármit, amit csak szeretnél, mindezek mellett az árak nagyon-nagyon kedvezőek. A családi vállalkozás minden szintem megmutatkozik, a különtermek is hangulatosak.
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat
Kiváló 2013. június 13.barátokkal járt itt
Többször ebédeltem a barátnőmmel az étteremben, az ételek nagyon háziasak, az adagok bőségesek, az árak a földön járnak, a kiszolgálás és a fogadtatás is kiváló. Az étlapon található ételeket rövid időn belül elkészítik, a menü rendelés után pillanatok alatt az asztalra kerül. A hangulat családias és barátságos.
Kiváló 2013. június 12., kollégákkal járt itt
Családias hangulat, kiváló minőség és barátias kiszolgálás, valamint magyaros jellegű konyha jellemzi az éttermet. Évek óta rendszeres vendégek vagyunk a Hüse Vendéglőben és még mindig jól éreztük magunkat. A széles étlapválaszték mellett a konyha rugalmassága könnyedén elégíti ki az egyedi ízlésvilágot.
Hüse Vendéglő Debrecen - Külső kép
Kiváló 2013. június 11., kollégákkal járt itt
Az étterem a város egyik legforgalmasabb útjából nyíló kis utcában található. Megközelíthetősége kiváló, parkolási lehetőség megoldott. Nagyon hangulatos, igazi hétköznapi feeling, aki nem szereti a nagyon puccos étteremeket, de szereti a baráti közeget és kiszolgálást, annak csak ajánlani tudom.
Hüse Vendéglő Debrecen a térképen
4028 DebrecenMikes Kelemen u 37.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • étel elvitelre • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség
H-Szo
V