Keszegsütő Debrecen

Silver Hotel Hajdúszoboszló

Keszegsütő Debrecen vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. január 29.a párjával járt itt
Imádjuk! Isteni hasas ételeik vannak! A halburger viszi a prímet a hamburgerek közül! Csupa felkiáltójel az összes kóstolt ételük. A haltepertő az öntetükkel (kulimász) valami förtelmesen jó kombináció! Igaz az áraik se rosszak, de a minőséget meg kell fizetni. És nem utolsó sorban az egészben sült halaik nagyon jól el vannak készítve, nincs túlsütve, nem tocsog az olajban. Térjenek be nyugodtan!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. június 2.a párjával járt itt
Nagyon aranyos kis hely. A berendezés nagyon tetszett, a kiszolgálás is teljesen rendben volt. Keszeget és haltepertőt (mindent frissen sütnek) ettünk, kulimásszal, és valami brutál finom kenyérrel, házi savanyúsággal. Az árak nem alacsonyak ugyan, de a minőséget meg kell fizetni. Hétköznap délután voltunk, elég sokan voltak, amit meg is értek, mert tényleg finomak a halak.
Kiváló 2017. augusztus 9.a párjával járt itt
Véketlenűl találtunk rá, nagyon finom volt a keszeg, jól átsűlt a szálkát lehetett ropogtatni. A haltepertő is nagyon finom volt. A saláta ropogós friss. Kissé drága de jót ettünk. Csak ajánlani tudom. Mikor mi voltunk sokan voltak egy kicsit várni kellett,. Az ételek frissen sűltek.
Szörnyű 2017. augusztus 6.családjával járt itt
A keszegsütőről nagyon sok jó véleményt olvastam az Interneten, ezért úgy döntöttem, hogy ha arra járunk kipróbáljuk. Sajnos pozitív eredményekről nem tudok nyilatkozni. Senkinek sem ajánlom a "Keszegsütőben" sütött halfajták egyikét sem. Bennem olyan mély nyomot hagyott az élmény, hogy nagy valószínűséggel soha többet nem eszem sült keszeget!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 163 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 415 feltöltött kép
Kiváló 2017. június 4.egyedül járt itt
A Tesco parkolójától sétáltam idáig. Ideérve kiderült, hogy saját, belső parkolója van. Haltepertőért jöttem, de halburger is lett belőle (szerencsére). Várnom kellett a friss haltepertőre így kipróbáltam a meggyszörpjüket – szívből ajánlom. Kaptam egy „személyhívót”, amivel jelzik, ha elkészült a rendelésem és kimentem a kerthelyiségbe szörpözni.
Keszegsütő Debrecen - Külső képKeszegsütő Debrecen - MosdóKeszegsütő Debrecen - BelsőKeszegsütő Debrecen - BelsőKeszegsütő Debrecen - BelsőKeszegsütő Debrecen - Külső képKeszegsütő Debrecen - Külső képKeszegsütő Debrecen - Külső képKeszegsütő Debrecen - Külső képKeszegsütő Debrecen - Külső képKeszegsütő Debrecen - BelsőKeszegsütő Debrecen - Külső képKeszegsütő Debrecen - Étel/italKeszegsütő Debrecen - BelsőKeszegsütő Debrecen - Belső
Kiváló 2017. január 20.a párjával járt itt
Ez a kis étterem nem csupán a mennyei ételeivel ajándékoz meg minket, hanem a helység hangulatával is, ami felér egy időutazással, vissza a múltbéli falusi konyhába. A személyzet is ötösre vizsgázott udvariasságból, segítőkészségből, kedvességből.
Kiváló 2016. április 21.egyedül járt itt
A tegnapi debreceni látogatásom egyik legjobb élménye volt a Keszegsütő. Csodás dizájn, a felirat a magyar népmesék világát idézi, a belső tér is rusztikus, ódon használati tárgyak képezik a dekoráció nagy részét a vasalótól a tilolóig, s persze kredenc, rajta befőttek savanyúságok. A plafonon gerendázat.
Keszegsütő Debrecen - Külső képKeszegsütő Debrecen - BelsőKeszegsütő Debrecen - Étel/italKeszegsütő Debrecen - Étel/italKeszegsütő Debrecen - Étel/italKeszegsütő Debrecen - BelsőKeszegsütő Debrecen - BelsőKeszegsütő Debrecen - Étel/italKeszegsütő Debrecen - Külső képKeszegsütő Debrecen - Külső képKeszegsütő Debrecen - Belső