Király Pizza Debrecen

Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Király Pizza Debrecen vélemények

2018. november 28.a párjával járt itt
Legutóbb azzal zártuk a tesztet,hogy egy év múlva ismét teszteljük, addigra kiderül,életképes e a sétálóutcán az új étterem. Jelentem még megvan,sőt ami ritka,a személyzetből az egyik hölgy is még itt dolgozik a nyitás óta. Ebéd elkövetése céljából érkezünk. 13,10-kor,rajtunk kivűl egy vendég van.
Király Pizza Debrecen - Étel/italKirály Pizza Debrecen - Étel/italKirály Pizza Debrecen - Étel/italKirály Pizza Debrecen - Külső képKirály Pizza Debrecen - BelsőKirály Pizza Debrecen - BelsőKirály Pizza Debrecen - BelsőKirály Pizza Debrecen - BelsőKirály Pizza Debrecen - Étel/italKirály Pizza Debrecen - Étel/italKirály Pizza Debrecen - Étel/italKirály Pizza Debrecen - BelsőKirály Pizza Debrecen - BelsőKirály Pizza Debrecen - Étlap/itallapKirály Pizza Debrecen - Külső kép
Szörnyű 2018. augusztus 28.egyedül járt itt
Nem szoktam rossz véleményt írni, de ezt nem tarthatom magamban. A pizzájuk után hasonló (jó) minőségű gyros tálat vártam volna. A futár a kezében hozta a dobozba rakott gyrost. . . az, hogy egy szatyorba beletegyék. . szerintem nem nagy elvárás. A csirke hús nyers volt és gyanús ízű, a görög salátában pedig a jégsaláta már barna.
Átlagos 2017. július 18.családjával járt itt
Az alkalmazottak kint ültek az egyik asztalnál. Érkezésünkkor felálltak és eltűntek. Vártunk, vártunk, hogy felvegyék a rendelést, de hiába. Bementem megkérdezni, hogyan történik a kiszolgálás. Reagálás: addig nem megyünk az asztalhoz, amíg választ a vendég. ? ? ? Mindezt modortalanul, kioktató hangnemben.
2017. március 6.a párjával járt itt
Szeretem a pubokat és a pizzériákat! Rugalmasak,viszonylag kicsik vagy közepesek,jó a konyhájuk,és talpraesett a személyzet. Szombati feladatainkat letudva,ebédelni indulunk. Régen jártunk a Honfoglaló étteremben ,igy ott szándékozunk enni. A helyszinen derül ki hogy ott már nem is fogunk,ugyanis megszünt,helyette pizzéria nyilt.