McDonald's - Füredi út Debrecen

2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

McDonald's - Füredi út Debrecen vélemények

Átlagos 2023. szeptember 6.egyedül járt itt
Ritka, hogy egy McDonalds-ban reggelizzek, inkább alibifogyasztásra szoktam szorítkozni. Ezúttal elég éhes voltam, vasárnap volt, 8. 30, a legtöbb hely még zárva, gondoltam, kipróbálok valami újat és meg is eszem helyben. Egy spicy burgert kértem sertéshússal, menüben, mellé narancsjuice-szal. Kértem még egy adag majonézt is.
McDonald's - Füredi út Debrecen - EgyébMcDonald's - Füredi út Debrecen - EgyébMcDonald's - Füredi út Debrecen - EgyébMcDonald's - Füredi út Debrecen - EgyébMcDonald's - Füredi út Debrecen - EgyébMcDonald's - Füredi út Debrecen - EgyébMcDonald's - Füredi út Debrecen - EgyébMcDonald's - Füredi út Debrecen - EgyébMcDonald's - Füredi út Debrecen - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. január 30.a párjával járt itt
Szerintem nincs különbség mc donald és mc dolands között. Mindenhol ugyan azt tudod kapni, ugyan azért az árért. Tényleg nem kell cifrázni a dolgot, sokan szeretnek mekibe járni, mindig gyors kiszolgálást kap az ember, aztán már lehet is burkolni a hambit ahogy csak bírja az ember. Autóval is könnyedén megközelíthető, néha betérünk mi is 1-2 hamburgerre.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. július 18.barátokkal járt itt
Párszor ettem már itt, utána mindig megfogadom, hogy soha többet, de mégiscsak visszatérek, mert a szemem kívánja.
Megrendelek egy menüt, megeszem, jóllakottnak érzem magam, majd eltelik egy óra és ugyanolyan éhesnek érzem magam, ez mindig így van, ha a Mekiben eszek.
Üres kalória az egész , ami finom, semmi több.
Nem éri meg itt enni, ebből a pénzből étteremben simán jól lakom.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. július 18.a párjával járt itt
Ez egy meki. Nem kell cifrázni, nagy többségünk járt már ilyen helyen. Tekintsünk el tőle, hogy műanyag kajákat ad, inkább a többi részét szeretném értékelni. A kiszolgálással sosem volt bajom, a pult mögött mindig kedves arcokat látok, bár volt már olyan, hogy erőltetett volt az udvariasság, de ez nem zavar.