Nagyerdei Víztorony Kávézó & Fröccsbár Debrecen

2,9
a 285 debreceni étterem közül
kávézó - kávéház, bár
Nagyerdei Víztorony Kávézó & Fröccsbár Debrecen
Nagyerdei Víztorony Kávézó & Fröccsbár DebrecenNagyerdei Víztorony Kávézó & Fröccsbár Debrecen

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Nagyerdei Víztorony Kávézó & Fröccsbár Debrecen vélemények

Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2023. december 4.barátokkal járt itt
Éppen a környéken jártunk és gondoltuk beülünk. Nem mondanám hogy teljesen megbántuk, de rájöttünk hogy egyszer oké, többször nem vágyunk rá. Ettől függetlenül a 16-20 évesek biztos élvezhetik.
Gyenge 2023. június 1.gyerekekkel járt itt
A.víztoronyba mentünk fel a kilátás miatt az akkor 7 éves kisfiammal kettőnkre a belépőjegy 2400Ft volt ebben csak az volt benne,hogy felsétálhattunk a lépcsőn.
A pultos hölgy akinél fizetni kellett, mire odajött hozzánk eltelt vagy 3-4 perc pedig üres volt a hely.
Nagyerdei Víztorony Kávézó & Fröccsbár Debrecen - EgyébNagyerdei Víztorony Kávézó & Fröccsbár Debrecen - EgyébNagyerdei Víztorony Kávézó & Fröccsbár Debrecen - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. április 8.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos főleg este, mikor ki van világítva. Kapható kávé, süti, italok, tea.... Árban középkategóriás, de hangulata egyedi. Megfordulnak itt kisgyerekkel is, na azok tudnak csinálni "műsort", néha kicsit túlzásba is. Elrendezése is jó, a kiszolgálás is. Meg voltunk vele elégedve.