Pizza, Kávé, Világbéke Debrecen

Pizza, Kávé, Világbéke Debrecen
Pizza, Kávé, Világbéke DebrecenPizza, Kávé, Világbéke Debrecen
Pizza, Kávé, Világbéke DebrecenPizza, Kávé, Világbéke Debrecen

Pizza, Kávé, Világbéke Debrecen bemutatkozása

Miskolc és Eger után már Debrecenben járva is betérhetünk a híres Pizza, Kávé, Világbéke étterembe, ha egy isteni római pizzára vágyunk. A belvárosban egy patinás épületben kapott helyet a Dudás fivérek legújabb étterme, ahol átadhatjuk magunkat az igazi olasz életérzésnek.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Pizza, Kávé, Világbéke Debrecen vélemények

Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. november 17. járt itt
Az egyetlen ami miatt nem tudok maximális pontot adni, az a csipogó rendszer. Tudom, ez már elég luxus, de valahogy elvárná az ember, hogy kihozzák a rendelését ne pedig oda kelljen menni, amikor rezeg az a szerkentyű. Ezt leszámítva viszont mégis tudom ajánlani. Nagyon finom minden és megfizethető áron van. Mellesleg jó helyen is.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
Kiváló 2022. szeptember 1.egyedül járt itt
A Világbéke pizzéria miskolci és egri egységében már tavaly megfordultam, a debrecenibe csak a minap sikerült eljutni. A pizzát már ismertem (nagyon jó, 5 pontos, római stílusú) így gondoltam, hogy mást fogok kipróbálni, vettem egy humuszt, egy fetakrémet, egy Fehér Nyúl sört aminek Világbékés a dizájnja, továbbá egy Zips sört.
Pizza, Kávé, Világbéke Debrecen - EgyébPizza, Kávé, Világbéke Debrecen - EgyébPizza, Kávé, Világbéke Debrecen - EgyébPizza, Kávé, Világbéke Debrecen - EgyébPizza, Kávé, Világbéke Debrecen - EgyébPizza, Kávé, Világbéke Debrecen - EgyébPizza, Kávé, Világbéke Debrecen - EgyébPizza, Kávé, Világbéke Debrecen - EgyébPizza, Kávé, Világbéke Debrecen - Egyéb
2022. augusztus 26.a párjával járt itt
Ma is ételrendeléssel kisérletezünk,ezuttal az encsi étterem kihelyezett tagozatáról. A pandamaci 45-50 percre igéri az ebédet. Már a 36. percben csenget a futár,ennek azért van jelentősége,mert melegen érkezik az étel. . Csomagolás stabil és sérülésmentes. A 6 szelet pizza még meleg rögtön nekilátunk.