Pizza Via Debrecen

Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Pizza Via Debrecen vélemények

2021. július 17.a párjával járt itt
Régen nem jártunk erre,most sem személyesen,de a szórólap csábitó kinálatot tartalmaz ezért innen rendelünk. A kiszállitó cég 60 percre igéri a kaját. Ennek ellenére a 42. percben csenget a futár. A csomagolás -még- hungarocell doboz. Az étel csaknem forró,azonnal fogyasztható.
Pizza Via Debrecen - Étel/italPizza Via Debrecen - Étel/italPizza Via Debrecen - Étel/italPizza Via Debrecen - Étel/italPizza Via Debrecen - Étel/italPizza Via Debrecen - Étel/italPizza Via Debrecen - Étel/italPizza Via Debrecen - BelsőPizza Via Debrecen - BelsőPizza Via Debrecen - Étlap/itallapPizza Via Debrecen - BelsőPizza Via Debrecen - Étlap/itallapPizza Via Debrecen - Étlap/itallapPizza Via Debrecen - BelsőPizza Via Debrecen - Étel/italPizza Via Debrecen - Étel/italPizza Via Debrecen - Étel/italPizza Via Debrecen - Étel/italPizza Via Debrecen - Étel/italPizza Via Debrecen - Étel/italPizza Via Debrecen - Étel/italPizza Via Debrecen - Étel/italPizza Via Debrecen - Étlap/itallapPizza Via Debrecen - Étlap/itallapPizza Via Debrecen - Étlap/itallapPizza Via Debrecen - Étlap/itallapPizza Via Debrecen - Étlap/itallapPizza Via Debrecen - BelsőPizza Via Debrecen - BelsőPizza Via Debrecen - Étlap/itallapPizza Via Debrecen - Étlap/itallapPizza Via Debrecen - Étlap/itallapPizza Via Debrecen - Étlap/itallapPizza Via Debrecen - Étlap/itallapPizza Via Debrecen - Étlap/itallapPizza Via Debrecen - Étlap/itallapPizza Via Debrecen - Étlap/itallapPizza Via Debrecen - BelsőPizza Via Debrecen - Külső képPizza Via Debrecen - Étel/italPizza Via Debrecen - Étel/italPizza Via Debrecen - BelsőPizza Via Debrecen - BelsőPizza Via Debrecen - Étel/italPizza Via Debrecen - Étel/italPizza Via Debrecen - Étel/italPizza Via Debrecen - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 63 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. szeptember 10.gyerekekkel járt itt
Debreceni hosszú hétvégénken az Arany János utcai Varga Apartmanban töltöttük el, amitől ez a pizzéria 2 percre volt gyalog, ezért úgy gondoltuk hogy kipróbáljuk. Első este magyaros pizzát rendeltünk, amivel teljes mértékben megvoltunk elégedve, ezért másnap is onnan rendeltünk pizzát és görög gyrost salátával. Az ételeket 20 percen belül elkészítették. Szép kártyát elfogadnak.
Gyenge 2020. augusztus 22.barátokkal járt itt
Kiszállitott mexikói pizza volt. A habos, édes tészta széle égetett kemény, a közepe olyan nedves volt, hogy eláztatta a doboz alját. A mexikói ízre a kiszárított és megégetett konzerv kukoríca és bab sem emlékeztetett. Barátaim más más ízü pizzát rendeltek és hasonló tapasztalatokrol számoltak be.
2018. május 19.családjával járt itt
Némi morcossággal érkezünk,mert legutóbb,éppen egy hete,nem jutottunk be,telt ház miatt. Profi vendéglátós,ezt úgy oldja meg,hogy elkéri a vendég telefonszámát,s értesiti ha van szabad asztal. Ez a titulus már ugrott,de ma asztalfoglalással érkezünk,erre kong az ürességtől az étterem. Legutóbb jót ettünk itt,reméljük most is.
Gyenge 2018. március 14.családjával járt itt
Családdal mentünk pizzázni, hát nem épp erre számitottam. 2 eladó ,2 futár az üzletben, mind a 4 a telefonjába merülve, eléggé szürreális látvány. Kihozták az étlapokat, mivel gyerekekkel voltunk ők örömmel választották a gyerek menűből ki ki maga izlése szerint.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. december 29.a párjával járt itt
Nagyon jó, hangulatos kis hely, ahol kedves udvarias és gyors a kiszolgálás. A városközpont közelében van, érdemes felkeresni. A pizza választéka olyan bőséges, hogy mindenki talál ízlésének megfelelőt. Nagyon finom, és ízletes, bármelyiket is választjuk. Ha éhesek vagyunk, vagy jó társaságban akarunk kis időt eltölteni akkor érdemes ide betérni.
2017. május 6.családjával járt itt
Gyakorlatilag végigettük Debrecen éttermeit. Maradnak a pizzériák, és a pubok,amelyek szinvonala kiegyensúlyozottabb görbét mutat, mint az éttermeké! Mai tesztünk alanya, kiváló helyen az Arany János utcában van,ami gyalog remekűl megközelithető,autóval már nehezebben,de szombat délután a Piac utcán is lehet parkolni,ballagás ide vagy oda.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
2015. augusztus 29.a párjával járt itt
Ismét itt ebédeltünk, mert finomat jó áron találhatunk ebben a pizzériában. Most sem csalódtunk, hanem elégedetten távoztunk. Van választék mindenki számára, a pizza is nagyon finom. Kedves a személyzet, a kiszolgálással is elégedett voltam. Barátságos az étterem. Aki nem járt még itt, ajánlani tudom hogy próbálja ki!
2015. augusztus 18.családjával járt itt
Helyileg jól megközelíthető, bár kissé eldugott helyen van a belváros szívében. Maga a hely kicsi, de hangulatos, Csak párszor voltam ott személyesen. Többnyire rendelni szoktam. Ami tetszik, hogy elég nagy a választékuk. Az én szokásos via rendelésem általában valamilyen saláta vagy tészta. Pizzát is szoktam néha enni onnan, de az valahogy nem a kedvencem. Mindenesetre megééri kísérletezni vele.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
Kiváló 2014. június 23.családjával járt itt
A debreceni Pizza Via a belváros szívében, egy csendes kis mellékutcában várja vendégeit. Többször ebédeltünk a hangulatos, mediterrán színvilágú pizzériában, de sokszor rendeltünk is tőlük. Az ételek minőségére sosem volt panaszunk, az alapanyagokat mindig frissnek találtuk, a kiszolgálás/kiszállítás gyors és kedves volt.