Yummy Debrecen

Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Yummy Debrecen vélemények

Átlagos 2018. július 21.családjával járt itt
Yummi 2 éve nyitott,és még mindig megvan,pedig van konkurrencia bőven a környéken. Ebéd után belépünk egy fagyira. Az ujdonság varázsa mára megkopott ugyan,de a lényeg nem változott. Most is kézi adagolóval kell a tetszés szerint választott ízt a tetszés szerint választott pohárba ,,csapolni,,!
Yummy Debrecen - Külső képYummy Debrecen - BelsőYummy Debrecen - Étel/italYummy Debrecen - Külső képYummy Debrecen - Külső képYummy Debrecen - BelsőYummy Debrecen - Étel/italYummy Debrecen - Étel/italYummy Debrecen - BelsőYummy Debrecen - BelsőYummy Debrecen - EgyébYummy Debrecen - EgyébYummy Debrecen - Külső kép
2017. szeptember 12.családjával járt itt
Szeretünk ide járni a családdal, a gyerekekkel, de baráti körrel is, mivel a választék nagy. Mindenki annyit és olyan válogatást fogyaszt amilyen a "kapacitása". Az ára jobb, mint a gombócos fagyié. A feltétek, az öntetek is sokfélék. A sétáló övezet kedvenc fagyizója akár egy sétáláshoz, akár beüléshez. Jó időben a teraszon sokszor nincs hely, ez szerintem lehetne nagyobb is.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. május 25.a párjával járt itt
A Yummi fagyizók dizájnja egyedi, kellemes zöld és fehér kontraszt, szívesen ülünk be fagyizni néha-néha. Fagyi kb. 9 féle szokott lenni gyümölcsös joghurtos stílszerűen, klasszikus csoki, citrom. A feltétek a teljesség igénye nélkül gumicukor, koktélcseresznye, ananász, csokiforgács, öntetek közül is sokféle csoki, karamell, áfonya, szamóca, cukrok is többféle.
Átlagos 2016. október 24.a párjával járt itt
Alig vártam, hogy kipróbálhassam ezt a helyet, de nekem nagyon nem jött be. . . . Elég drága, és ehhez képest annyira nem vett le a lábamról. Úgy éreztem, hogy túl sok minden van, amiből lehet választani, de valahogy mégsem tudtam a tökéletes fagyit összeválogatni. Maga a fagyi sem ízlett, máshol 1000x finomabb a fagyi, és nem is ennyibe kerül. Az étterem jó helyen van, tiszta, kedves kiszolgálás.
Kiváló 2016. június 27.családjával járt itt
A tulaj Miskolc és Nyíregyháza után Debrecenben is megnyitotta a YUMMI márkaboltot. Az Ikon ebédje után kissé éhesen, és dühösen némi boldogsághormonra vágyunk. Ezért, mivel hiába kerestem, úgy gondolom tegyük fel az Ittjartam. hu térképére az új fagyizót. Megközelítés gyalog a legegyszerűbb, a Dósa nádor téren lehet parkolni.