Millenniumi szökőkút Debrecen

Millenniumi szökőkút Debrecen
Millenniumi szökőkút DebrecenMillenniumi szökőkút Debrecen
Millenniumi szökőkút DebrecenMillenniumi szökőkút Debrecen

Millenniumi szökőkút Debrecen bemutatkozása

A monumentális, Debreceni Református Nagytemplomtól karnyújtásnyira fekszik a zenélő, Milleniumi szökőkút, melynek éke a vízgyűrűkkel körülölelt főnixmadár, ami a város újjászületését hivatott szimbolizálni.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Prémium nyár
Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Millenniumi szökőkút Debrecen vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1056 feltöltött kép
Érdekes 2023. június 3.a párjával járt itt
A híres református Nagytemplom előtti Kossuth téren, a Kossuth-szoborcsoporttól nem messze, az ugyancsak hírneves Aranybika Szálló előtt hol másutt? találjuk a Főnix-szobrot, amelyet inkább mondanék Főnix-díszkútnak.
Millenniumi szökőkút Debrecen - EgyébMillenniumi szökőkút Debrecen - EgyébMillenniumi szökőkút Debrecen - EgyébMillenniumi szökőkút Debrecen - EgyébMillenniumi szökőkút Debrecen - EgyébMillenniumi szökőkút Debrecen - Egyéb
2076
Érdekes 2022. július 12.a párjával járt itt
Nekem egy kicsit a tér tereptárgyait elnézve, valamennyire kilóg a sorból. Olyan kis vegyesházi. Jó, értem, honfoglalási kép lent hátul, Debrecen városának meg a tűzből újjáéledő főnix a jelképe. Hát akkor ezért. A madárhoz vezető díszfal nem kicsit zavaros, meg hát az, hogy mindenhol olvastam, hogy ez az ország legnagyobb zenélő szökőkútja, hát ok.
Millenniumi szökőkút Debrecen - Külső képMillenniumi szökőkút Debrecen - Külső képMillenniumi szökőkút Debrecen - Külső kép
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 3 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.