Grand Hotel Aranybika Debrecen

Grand Hotel Aranybika Debrecen
Grand Hotel Aranybika DebrecenGrand Hotel Aranybika Debrecen
Grand Hotel Aranybika DebrecenGrand Hotel Aranybika Debrecen

Grand Hotel Aranybika Debrecen bemutatkozása

A cívis város szívében elhelyezkedő Grand Hotel Aranybika a Nagytemplom szomszédságában várja vendégeit. A hotel épülete az első magyar olimpiai bajnok, Hajós Alfréd tervei alapján 1915-ben, szecessziós stílusban épült. A falak közt az évek során a XX. század számos művésze és politikusa megfordult.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Grand Hotel Aranybika Debrecen vélemények

Gyenge 2014. október 27.a párjával járt itt
Nagyon nagy csalódás volt számunkra a híres Aranybika szálloda. Hallottam már előzetes híreket az állapotáról, de azt gondoltam, hogy egy patináns szobával, épülettel fogunk találkozni. Ami a szobaajtó kinyitásával fogadott bennünket, rosszabb volt minden várakozásunknál.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat
Kiváló 2014. június 20.gyerekekkel járt itt
Pár éve törtét. Karácsony és új év között párommal és két csemeténkkel elhatároztuk,hogy felkeressük Debrecen szépséges városát. Az Aranybikát választottuk szálláshelynek,amit érkezésünkkor én rögtön meg is bántam. Az apartman amit kaptunk hideg volt,de ami még bosszantóbb:erősen cigarettaszagú.
Szörnyű 2014. május 20.a párjával járt itt
5 napot töltöttünk az Arany Bikában,bár ne tettük volna. Borzasztó volt. Koszos szoba,rossz ágy,ahány bútor,annyi féle. A fürdőben rossz csap,nem működő wc. A redőny nem működik,sok helyen nincs is. Az ablak tele galamb ürülékkel. Sorolhatnám még sokáig a rossz dolgokat. Parkoló csak fizetős volt,ez sincs megoldva.
Grand Hotel Aranybika Debrecen - Külső képGrand Hotel Aranybika Debrecen - Környék
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 40 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2014. március 25.a párjával járt itt
Hatalmas csalódás ért bennünket a szállodába érkezve. Az első éjjel semmit sem aludtunk, a tulajdonos ugyanis névnapi ünnepséget tartott több mint 100 fővel, zenekarral, stb. Rendkívül zajos volt, ráadásul előre nem is kaptunk figyelmeztetést a hajnalig tartó ünnepségről.
Grand Hotel Aranybika Debrecen - EgyébGrand Hotel Aranybika Debrecen - SzobákGrand Hotel Aranybika Debrecen - EgyébGrand Hotel Aranybika Debrecen - Szobák
Kiváló 2014. március 22.a párjával járt itt
Nem tudom hol szálltak meg az előző hozzászólók, de én rettegve olvastam véleményüket, ugyanis a bővített családommal 3 hétvégét is lefoglaltunk. Hála égnek nagyon pozitív meglepetés ért: a tavalyi tulajváltás óta gyönyörűen elindult a szálloda épület felújítása, ott jártunkkor is folyt éppen a konyha teljes átépítése és a Crocco Kávézó is pont a megnyitás előtt állt.
Grand Hotel Aranybika Debrecen - BelsőGrand Hotel Aranybika Debrecen - BelsőGrand Hotel Aranybika Debrecen - BelsőGrand Hotel Aranybika Debrecen - Szobák
Gyenge 2013. december 29.a párjával járt itt
Az emeleten a legjobb, legnagyobb szobát kaptuk, mesés kilátással a Fő térre. Az erkély csupa galambürülék és cigarettacsikk. Az ágy alvásra is alkalmatlan (2db 1személyes ágy összetolva a franciaágy. . . ) A matrac és az ágynemű is kemény! Az összes konnektor kiszakadva a falból, életveszélyes! A "tisztaság" kritikán aluli!
Grand Hotel Aranybika Debrecen - EgyébGrand Hotel Aranybika Debrecen - EgyébGrand Hotel Aranybika Debrecen - EgyébGrand Hotel Aranybika Debrecen - EgyébGrand Hotel Aranybika Debrecen - EgyébGrand Hotel Aranybika Debrecen - EgyébGrand Hotel Aranybika Debrecen - Szobák
Gyenge 2013. október 21.a párjával járt itt
A szálloda hírnevéhez nem méltó minőségű szállás,
- a személyzet udvarias
- a reggeli átlagon aluli (bundáskenyér, lecsókolbász sütve? ) a tányér vizes, a csésze csorba, a pohár homályos
- a takarítás szörnyű (a szemétkosárban benne maradt az előző vendég szemete, a zuhanytálca piszkos)
- szobaberendezést még bizományiban sem vennék át olyan ócska (a huzatok kopottak, a szék karfa repedt, a fiókok gombjai hiányoznak a székrény tele lim-lommal stb.
Gyenge 2013. szeptember 17.a párjával járt itt
Bár 2órától lehetett elfoglalni a szállást, de fél 4 körül még nem tudták melyik szobát adják nekünk. Végül kaptunk egy igen szűk és sivár berendezésű szobát, ahol még az ágyneművel is spóroltak, hisz csupán egy nagy párna meg egy kis párna volt az ágyunkon, holott ketten voltunk.
Átlagos 2013. augusztus 26. járt itt
A szobában a padló szőnyeg olyan piszkos volt, hogy az ember lába ha mezítláb végig ment rajta piszkos lett. Az ablakok legalább egy éve nem voltak megtisztítva, az ablak üveg madárürülékkel volt szennyezett. Mi csak a szálloda reggeli szolgáltatását vettük igénybe a ami 08.
Szörnyű 2013. augusztus 25.a párjával járt itt
A szálloda előtere gyönyörű,az étkező szintén nagyon szép. A szoba borzalmas:az ablak olyan koszos volt,hogy nem lehetett kilátni rajta,a bútorok szépek, de teljesen elhanyagoltak,az ágyon képtelenség volt aludni,bútorlap volt a matrac alatt és minden lélegzet vételnél hangosan recsegett-ropogott.