Hotel Óbester Debrecen ★★★

Hotel Óbester Debrecen
Hotel Óbester DebrecenHotel Óbester Debrecen
Hotel Óbester DebrecenHotel Óbester Debrecen

Hotel Óbester Debrecen bemutatkozása

A debreceni Hotel Óbester történelmi koncepcióként a magyar huszárságnak állít emléket. A szálloda berendezése, kiállított tárgyai, a művészeti alkotások a huszárvilágot idézik fel, a szálloda nevét is Simonyi óbesterről, a híres magyar huszárról kapta.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Óbester Debrecen vélemények

Szörnyű 2016. augusztus 31.a párjával járt itt
A debreceni Hotel Óbester egy négy csillagos szállodához nem méltó szolgáltatásokkal rendelkezik. Először is a svédasztalos reggeli egy 4 csillagos szállodánál nem gondolom, hogy ennyiben merülne ki. Egy panzióban ez tökéletes lenne, de valamilyen véletlen folytán ez egy 4 csillagos "szálloda".
Hotel Óbester Debrecen - EgyébHotel Óbester Debrecen - EgyébHotel Óbester Debrecen - EgyébHotel Óbester Debrecen - EgyébHotel Óbester Debrecen - EgyébHotel Óbester Debrecen - EgyébHotel Óbester Debrecen - EgyébHotel Óbester Debrecen - EgyébHotel Óbester Debrecen - EgyébHotel Óbester Debrecen - Egyéb
Gyenge 2017. július 20.a párjával járt itt
Foglalásunk előtt érdeklődtünk, hogy a szállodában szabad-e dohányozni. Erre kissé kioktató választ kaptunk, miszerint mint minden EU-s Hotelban itt sem megengedett a szálloda területén a dohányzás. Ezek szerint a hotel terasz nem a szálloda része, mivel ott még dohányzásra kijelölt hely is van az étkező asztaloktól kb.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 130 feltöltött kép
Átlagos 2022. augusztus 5.a párjával járt itt
Mint 60 éven át debreceni lakos édesanyám 100. születésnapjára jöttünk össze. Sajnos a régi lakás már nem áll rendelkezésre, unokahúgomék újították fel saját igényükre és kényelmüknek megfelelően. Így kerestem központban elhelyezkedő szállodát. A szoba a 3. emeleten meglehetősen sötét volt.
Átlagos 2018. december 9.a párjával járt itt
Szoba világítás igen szerény. Tv szolgáltatás 2*-ot sem éri el. A fürdőszoba lelakott, a karbantartás hiánya mutatkozik. A reggeli választék menzai, a meleg ételek hidegek, a személyzet nincs a helyzet magaslatán. Évente többször is Debrecenben töltünk néhány napot, többnyire az Óbesterben, de a szinte a folyamatos gyengülés miatt ez a jövőben meggondolandó!
Átlagos 2018. február 1.a párjával járt itt
Alapjában nem lenne rossz hotel, bár nem a mi ízlésünk. A recepciós segítőkész, a pincérek rendesek, a személyzet összességében jó benyomást tett ránk.
Átlagos 2017. július 31.a párjával járt itt
A szálloda színvonala, szolgáltatásai összességében nem érik el a négycsillagos osztályba sorolási kategóriát. A legkellemetlenebb számunkra az alapos és igényes takarítás hiánya volt, a szobában, folyosókon, közösségi terekben egyaránt (poros szőnyegek és bútorok, foltos, koszos tapéták, helyenként kopott bútorok).
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 63 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. december 19.gyerekekkel járt itt
Egy általam korábban értékelt debreceni szálló után alkalmam nyílt ugyanazon tulajdonos másik, négy csillagos szállodáját meglátogatni. A hotel nyitásának idejéhez (újszerű) mérten korábbi szállodához hasonló lepusztult állapotot nem tapasztaltam, azonban sajnos nem láttam négy csillagos hotelhez méltó színvonalat.
Hotel Óbester Debrecen - SzobákHotel Óbester Debrecen - SzobákHotel Óbester Debrecen - Wellness
Átlagos 2015. szeptember 21.a párjával járt itt
Ami alapvetően nem tetszett, az az, hogy a négy csillagos besorolással szemben a szobák felszereltsége, állapota csak a három csillagos kategóriának felelt meg. A hotel előtere, étterme, az átriuma valóban megragadó, tetszetős, viszont a szoba felszereltsége, állapota számunkra lehangoló volt.
Átlagos 2013. szeptember 28.a párjával járt itt
Először jártam Debrecenben, ezért egy belváros közeli (10 perc gyalog) és belső parkolóval rendelkező szállást kerestem. Az érkezéskor a recepción megkaptuk a csomagunkhoz tartozó kuponokat, de bővebb információt nem kaptunk, és semmilyen kérdést arról hogy segítsenek-e valamiben.
Átlagos 2013. szeptember 3.a párjával járt itt
2013 augusztus végén töltöttünk 2 éjszakát párommal a hotelben. A hirdetésben szereplő szolgáltatások félreérthetőek és hiányosak voltak. (pl. fürdőköpeny bekészítés nem történt meg, félpanziós vacsorához italt nem kaptunk, bár a hirdetésben 1-1 pohár bor szerepelt).