Hotel Nagyerdő Debrecen

Hotel Nagyerdő Debrecen
Hotel Nagyerdő DebrecenHotel Nagyerdő Debrecen
Hotel Nagyerdő DebrecenHotel Nagyerdő Debrecen

Hotel Nagyerdő Debrecen bemutatkozása

Debrecen Magyarország egyik legnagyobb vidéki városa, a Tiszántúl kulturális, vallási, gazdasági és idegenforgalmi központja. A várost Magyarország keleti "fővárosának" is nevezik. A Hotel Nagyerdő a város legszebb részén, a Nagyerdő zöld szívében idillikus, békés környezetben található.

A Hotel Nagyerdő legnépszerűbb csomagjai

Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok (min. 4 éj)
Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen - Debreceni ízelítő (min. 2 éj)
Debreceni ízelítő
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
2024.11.01-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen - Debreceni feltöltődés (min. 4 éj)
Debreceni feltöltődés
Senior csomag örökifjaknak 2024
Hotel Lövér Sopron

Hotel Nagyerdő Debrecen vélemények

Szörnyű 2023. január 31.gyerekekkel járt itt
Talán,az ételek színvonala volt elfogadható. A svédasztalon lévő ételekhez a hozzájutás,kész káosz volt. Középen voltak a tányérok,és a leves. Egymás hegyén-hátán lehetett a második fogást elvenni. A szobában penetráns bűz, és csatorna szag volt. A hányás határán voltunk mindketten! A gyógymedence burkolata kritikán aluli állapotban volt.
Kiváló 2022. november 23.a párjával járt itt
A Hotel a Nagyerdei természetvédelmi terület szélén áll, ahol szinte minden megtalálható, amivel az aktív pihenés biztosítható. A szálloda erkélyéről szép a kilátás, szoba kényelmes, tiszta, kellemes, udvarias kiszolgálás az étterem választéka bőséges. Nagyon jól éreztük magunkat. Esténként élveztük a KÖDSZÍNHÁZ frissítő leheletét. Sajnos a színházi előadásra nem jutottunk be, mert minden jegy elkelt!
2022. november 15.a párjával járt itt
Egy hosszú utazás után, kellő fáradtsággal érkeztünk a párommal. /50 éves házassági évfordulónk jutalmául/ A recepción azonnal készségesen fogadtak bennünket. Tökéletes eligazítást kaptunk, mellé még egy térképet is. A későbbiek során kellő tájékoztatást biztosított, túráink során! Első emeleti szobánkat örömmel foglaltuk el.
Gyenge 2022. november 10.a párjával járt itt
Zárás előtt, még az utolsó hónapban egy hosszú hétvégét töltöttünk el a Hotel Nagyerdőben . A szoba gyönyörűen tiszta volt, retro hangulatú. A wellness rész kritikán aluli. A medence vízében találtunk lepotyogott malter darabot, mivel azzal próbálták pótolni a leesett pici csempéket a medence széléről ami így is eléggé hiányos volt .
2022. november 8.gyerekekkel járt itt
A wellness, felújitásra szorul, nyugdijasoknak kihivás a fürdőkádba belépni, bár nem tudom esetleg van e tusoloval rendelkező szoba. Unokákkal voltunk az udvaron csak egy játék trambulin volt.
A személyzet kedves, az ételek változatosak és finomak voltak, a város elbűvülő. A Nagyerdő viszont gyerek paradicsom. Nagyszülők ,2 unokával 4 és 10 éves
Átlagos 2022. október 23.barátokkal járt itt
Kissé retro, de tiszta szálló. Az erkélyes szoba kényelmes méretű, zöldövezeti elhelyezkedése miatt csendes, pihenésre alkalmas. A vendégkör főleg aktív nyugdíjasokból és építkezésen dolgozó szakmunkásokból áll, így szolid hely. A konyha személyzete segítőkész, ha ételallergia miatt tanácsért fordultunk hozzájuk.
2022. október 20.a párjával járt itt
A hotel csodálatos helyen van. Az étel minősége jó. Csendes, nyugodt hely! A medencére ráférne egy alapos csere, esetleg javítás! Nekünk. Különben megfelelő, a kezeléseket is igénybe vettük, ahol barátságos, figyelmes és segítőkész személyzet volt! Ajánlani tudom mindenkinek, mi már kétszer voltunk, de szeretnénk még visszamenni!
Átlagos 2022. október 14.barátokkal járt itt
Négy éjszakát töltöttünk a hotelban. Alapjában véve városnézés volt a célunk. A szálloda, a szoba tiszta, a személyzet kedves, segítőkész. Sajnos a mosdói csapból nem jött melegvíz, a tusolni is csak a reggeli órákban tudtunk melegvízzel. Alapjában véve a város gyönyörű, a hotel ár-érték arányban, étel ízletességében és választékában megfelelő. Jól éreztük magunkat.
2022. október 9.a párjával járt itt
Remek a szálloda,de nincs lift,ezért minden alkalommal 43 lépcső fel-ugyanennyi le,s ezt naponta többször megtéve igen sok! A konyhájuk remek,ha valami kifogyott már hozták is az új tálakat,le a kalappal ezért. Sajnos hallottuk,hogy nov. -ben egy időre bezárnak mert nem tudják fenntartani ebben a nehéz anyagi helyzetben-a 10 emeletes felső 5 szintjét miért nem adják ki a sok ott tanuló diáknak?
Kiváló 2022. szeptember 15.családjával járt itt
Szeretem ezt a szállodát, már számtalanszor voltam itt. A szálloda tiszta, a személyzet kedves és az ellátás is nagyon jó. Örülök, hogy van a szállodában gyógyvizes medence, azon felül, gyógykúra is igénybevehető, bár még azt még nem használtam. Viszont, kedveznényekre jogosító kártyám van.
Hotel Nagyerdő Debrecen a térképen
4032 DebrecenPallagi út 5.
• finnszauna • merülőmedence • gyógymedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás az utcán, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • étterem