Hotel Nagyerdő Debrecen

Hotel Nagyerdő Debrecen
Hotel Nagyerdő DebrecenHotel Nagyerdő Debrecen
Hotel Nagyerdő DebrecenHotel Nagyerdő Debrecen

Hotel Nagyerdő Debrecen bemutatkozása

Debrecen Magyarország egyik legnagyobb vidéki városa, a Tiszántúl kulturális, vallási, gazdasági és idegenforgalmi központja. A várost Magyarország keleti "fővárosának" is nevezik. A Hotel Nagyerdő a város legszebb részén, a Nagyerdő zöld szívében idillikus, békés környezetben található.

A Hotel Nagyerdő legnépszerűbb csomagjai

Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok (min. 4 éj)
Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen - Debreceni ízelítő (min. 2 éj)
Debreceni ízelítő
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
2024.11.01-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen - Debreceni feltöltődés (min. 4 éj)
Debreceni feltöltődés
Senior csomag örökifjaknak 2024
Hotel Lövér Sopron

Hotel Nagyerdő Debrecen vélemények

2016. augusztus 11.barátokkal járt itt
Összességében kellemes 6 napot (6 nap, 5 éjszaka) töltöttünk a Hotel Nagyerdőben, Debrecenben. Minden rendben volt, csak a vezetőség hozzáállásával volt egy utólagos probléma kapcsán kis gondunk.
Tisztelt Vendégünk!
Sajnáljuk, hogy nem járult hozzá neve közzétételéhez, így nem tudjuk Önnel felvenni a kapcsolatot. Nagyon érdekelne minket, milyen problémája volt a vezetőség hozzáállásával, mert a vezetőség tagjai nem tudnak ilyen esetről. Ha látja ezt a bejegyzést, kérjük, küldjön egy rövid tájékoztatást az info@hotelnagyerdo.
2016. augusztus 12., Tiba Ádám, Hotel Nagyerdő
2016. augusztus 9.a párjával járt itt
Kellemes három napot töltöttünk el a Hotel Nagyerdő hotelben. Nagyon udvariasak és segítőkészek voltak a hotel dolgozói. Az ételek kiválóak, a választék sokféle volt a félpanziós ellátás keretében. A fürdőbelépő a csomagban remek kikapcsolódást nyújtott számunkra. Negatívum:
A szállodában a szobánk elfogadható, de az ágy kissé kényelmetlen volt.
Tisztelt Vendégünk!
Köszönjük, hogy megosztotta véleményét. A matraccal és párnával kapcsolatos jelzését hasznosítani fogjuk.
2016. augusztus 10., Tiba Ádám, Hotel Nagyerdő
2016. július 11.a párjával járt itt
Sok helyen jártunk már belföldön és külföldön is igényes utazók vagyunk. Ez a szálloda a besorolásának megfelelő kategóriába tartozik. Ami tetszett:
A szálloda elhelyezése, közel a Gyógyfürdőhöz, Élményfürdőhöz. Debrecen városközpont közelsége. A szálloda idegenvezetője, Sóti Ilona kiváló munkát végez, felkészülten vezeti a városvezetést.
Tisztelt Faragó Úr!
Köszönjük a korrekt értékelését. Annyiban szeretnénk kiegészíteni, hogy szállodánk nem rendelkezik Hotelstars minősítéssel (besorolással). A www. budapesthotelstart. com weboldalon a weboldal üzemeltetője korábban feltette a saját véleményét tükröző csillagszámot.
2016. július 12., Tiba Ádám, Hotel Nagyerdő
Kiváló 2016. július 5.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól érezte magàt az egész csalàd.Nagyon szép helyen van,nagyo szép a kilátás a hotelből, amely tiszta és jók a szolgáltatásai. A szàlloda személyzete nagyon kedves,segítőkész. A légkondicionálás árát kicsit tulzónak talàlom, amúgy mindennel meg voltunk elègedve.
Tisztelt Vendégünk!
Örömmel tölt el minket, hogy kellemesen telt az üdülésük.
A klíma felár megállapításánál tekintettel kellett lennünk az üzemeltetési költségekre.
2016. július 12., Tiba Ádám, Hotel Nagyerdő
Kiváló 2016. június 17.egyedül járt itt
A szálloda nagyon szép helyen van és tiszta. A személyzet nagyon kedves, figyelmes. A reggeli és a vacsora finooooooooooom volt ! A belváros tömegközlekedéssel könnyen elérhető. Szívesen visszamennék.
Tisztelt Bagi Jánosné!
Örülünk, hogy kellemesen érezte magát nálunk. Figyelje ajánlatainkat, és biztosan találni fog olyat, amely megnyeri a tetszését. Szeretettel várjuk vissza a Hunguest Hotel Nagyerdőbe.
2016. június 21., Tiba Ádám, Hotel Nagyerdő
Kiváló 2016. június 1.gyerekekkel járt itt
Minden nagyon rendben volt. Kedves szemelyzet, az etelek finomak, bosegesek, a 4 éves lanyom minden etkezesnel dugig ette magat. Csend volt, semmi zavaro korulmeny. Igazi pihenohely. Megyunk meg az biztos. A szobak tisztak, kenyelmesek. Kozel van az elmenyfurdo, az allatkert, egy szep nagy jatszoter. Mindenkinek ajanlom, kisgyerekekkel idealis hely.
Kiváló 2016. május 26.barátokkal járt itt
Debrecenben jártam ……

A debreceni Hotel Nagyerdőt 3 évvel ezelőtt fedeztem fel, amikor nyáron kerestem megfizethető hotelt a közelben, ahol wellness részleg is van. A hotel a remek helyen található a Nagyerdőben, a központtól nem messze, de távol a város zajától.
Kiváló 2016. május 21.a párjával járt itt
Debrecen legszebb részének a szomszédságába (Nagyerdő) - mondhatni a bejáratába- építették a szállodát. A szoba berendezése puritán volt, de tiszta, amolyan szocreálos feeling. Az ételek finomak voltak, bőségesek és változatosak. Én a "beles" is dugig ettem magam a sok finomsággal!
Hotel Nagyerdő Debrecen - Külső kép
2016. május 19.a párjával járt itt
A rendkívül kellemes segítőkész személyzet hozzájárult az itt töltött napok kellemes pihenéséhez, talán a takarítás volt az ami számunkra furcsa volt (kérni kell a takarítást) azonban ebben is a személyzet segített többszöri érdeklődéssel. A kulináris élvezetet biztosították a nagyon finom ételek italok, gratulálunk a szakácsnak a választékos ételekhez.
Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
Többször megfordultunk már ebben a szállodában. Standard szobát foglaltunk el szép kilátással a városra. Visszatérünk gyakran, mert a szállodába is, közvetlen környezetében is és a városban is kellemessen el lehet tölteni az ídőt. Legutóbb adventi időszakban voltunk. A vásári forgatag hangulata, illatai, kivilágítás és a zene nagy élmény volt számunkra.
Hotel Nagyerdő Debrecen a térképen
4032 DebrecenPallagi út 5.
• finnszauna • merülőmedence • gyógymedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás az utcán, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • étterem
Wellness Hotel Szindbád