Egri Korona Borház & Wellness Hotel étterme Demjén

4,6
az 5 demjéni étterem közül
borház, borpince, szálláshely étterme
Egri Korona Borház & Wellness Hotel étterme Demjén
Egri Korona Borház & Wellness Hotel étterme DemjénEgri Korona Borház & Wellness Hotel étterme Demjén

Egri Korona Borház & Wellness Hotel étterme Demjén bemutatkozása

Éttermünk magyaros konyhájával az év minden napján várja a vendégeket, nyáron pedig a szabadtéri teraszunkon fogyaszthatják el remek ételeinket, illetve kóstolhatják meg érmes borainkat.
A borház mellett mesés környezetben, egyedi panorámával 12 vendégház és egy wellness hotel színvonalas szobáival várja a pihenni vágyókat.

Natura Vendégházak Demjén - Legjobb ár
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Egri Korona Borház & Wellness Hotel étterme Demjén vélemények

Kiváló 2023. január 12.a párjával járt itt
2022. novemberben jártunk férjemmel a hotelben. A wellness épületben kaptunk szobát, ami nagyon kényelmes volt, mert a szobából kilépve, egyenesen a wellnessbe jutottunk. A benti medence kellemes hőmérsékletű,pezsgő medencével felszerelt, de nagy méretű, így kiváló úszásra is. A kinti gyógyvizes medencék, szintén minden igényt kielégítenek.
Kiváló 2016. november 5.barátokkal járt itt
Barátokkal tértünk be egy kiadós gyalogtúra után borozni.
Gyönyörű étterem,kellemes környezet, profi pincérek, finom borok,ízletes borkorcsolya,külön kérésre extra zsíros kenyér lila hagymával hmmm.
Ami a legjobban tetszett, hogy annak ellenére, hogy csak borozni akartunk, szívesen láttak bennünket, nem várták el, hogy ebédidő lévén rendeljünk ételt.
Ha erre járunk, biztosan betérünk,szívből ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2015. augusztus 2.a párjával járt itt
Demjénben nyaraltunk, legtöbbször itt vacsoráztunk, kiváló ételek, hozzá a megfelelő borok, hozzáértő, figyelmes, kedves, felszolgálók. Ár-érték arányában nagyon jó a hely különösen az esti svédasztalos időben. A svédasztalon is mindig volt választék. Az egész nagyon hangulatos,és tiszta.
Egri Korona Borház & Wellness Hotel étterme Demjén - Külső képEgri Korona Borház & Wellness Hotel étterme Demjén - Külső kép
2015. július 13.családjával járt itt
Családdal voltunk csak az étteremben ebédelni. Szódát kértem és a pincér azt mondta,hogy egy üveggel tud hozni, de én csak fél litert kérek mondtam mire ő rendkívül "szimpatikusan"
- és a többivel mit csináljak? Szerintem egy ilyen impozáns szálloda éttermének nem kéne zavarba jönni a maradék szóda eladása miatt.
Amúgy a csülök amit ettem felejthetetlenül finom volt.
Tamás Vácról
Kiváló 2015. június 10.a párjával járt itt
Ma jöttünk haza Demjénből, az az Egri Korona Borház vendégeként töltöttünk el (3 nap/2 éjszaka-t) feleségemmel. A kiszolgálás első osztályú volt. az ételek bőségesek ízletesek,a itt a személyzet valóban a vendégekért van. Egyszer már voltunk itt, akkor február volt, télies időjárással, ez alkalommal kipróbáltuk a nyárias időjárási viszonyokat is.
2015. február 15.a párjával járt itt
Utazás közben Párommal ismét betértünk rövid pihenöre és ebédre a patinás stilusu étterembe . Felszolgáló hölgy kedvesen gyorsan végzi a rendelésfelvételt . A rendelt óriásrántottszelet hatalmas és finom . A fokhagymás pisztrángfilé izletes , esztétikus ,kiadós mennyiség !
Kiváló 2015. január 18.a párjával járt itt
Ismét eltöltöttünk 5 csodálatos napot az Egri Korona Borházban. Egyetlen bajom, hogy amióta ide járunk, azóta nem kívánkozunk máshová. Amit itt csinálnak, az a VENDÉGLÁTÁS! ! ! És így csupa nagy betűkkel! ! ! Semmibe nem lehet belekötni, kedvesek, pontosak, udvariasak, minden elismerésünk a tulajdonos családnak és valamennyi dolgozónak kivétel nélkül!
Kiváló 2014. szeptember 2., kollégákkal járt itt
Én teljesen meg voltam elégedve a kiszolgálással. Szép festői környezetben helyezkedik el. Az étel nagyon finom volt,és a kiszolgálás is gyors volt. A pincérek kedvesek,és figyelmesek. Az étterem meghitt, szép tiszta és családias hangulatot kölcsönöz. . . :)A kilátás is csodálatos,csendes helyen terül el.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2014. augusztus 24.a párjával járt itt
Szép design, gyors kiszolgálás, finom ételek, személytelen pincérek. Egy ilyen helyen, pont a közvetlenség lenne az alapvető elvárás a pincérektől, de itt mindenki "csak" végzi a dolgát. Összességében egy jót ettünk, de nem fogunk ide rendszeresen visszajárni. Tényleg hiányzott a vidék vendégszeretete...
Kiváló 2014. augusztus 5.a párjával járt itt
Hatalmas kiterjedésű szőlőbirtok peremén található az Egri Korona Borház és Wellness Hotel. A hely első sorban pincéjéről nevezetes, a szálló-és wellness részleg kiegészíti a fő tevékenységet, a borászkodást. Az első benyomás: a hely "ki van találva". Láthatóan egyik sem zavarja a másikat. Sőt.
Egri Korona Borház & Wellness Hotel étterme Demjén a térképen
3395 DemjénHrsz 0183/5.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar
grill ételek
Zene
Élőzene: magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Különtermek
Étterem - max. 150 fő