Napraforgó Vendégház étterme Demjén

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Napraforgó Vendégház étterme Demjén vélemények

2015. október 28.a párjával járt itt
Demjéni hosszú hétvégénk utolsó estéjén ültünk be ide. Tanakodtunk, hogy mit együnk, "étlapos" kajához már nem volt annyira kedvünk, ezért úgy döntöttünk pizzázunk egyet, mivel a hely pizzériaként is hirdette magát. A hely maga nem túl nagy, ezért a teraszt téliesítették (oldalfal, fűtőtest), szombat este nekünk is csak itt jutott hely.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. szeptember 30.a párjával járt itt
Jól választottam. Ízletes étel demjéni specialitás volt karajból készítve, amiről úgy gondoltam meg kell kóstolnom. Nem csalódtam. Nem csak az ízekkel, de a mennyiséggel is elégedett voltam. A kiszolgálás figyelmesen, kedvesen történt. Robusztus fa asztalok terítő nélkül, de tiszták. Az ár is elfogadható. Nem bántam meg, hogy ott álltam meg ebédelni.
Napraforgó Vendégház étterme Demjén - Étel/italNapraforgó Vendégház étterme Demjén - Étel/italNapraforgó Vendégház étterme Demjén - Külső kép
2014. szeptember 30.a párjával járt itt
Most látogattuk meg először ezt a vendégházas éttermet, de nem bántuk meg. Az ételek ízletesek voltak és mennyiségileg is megfelelt mindegyik: felnőtt és gyerekadag egyaránt. A kiszolgáló hölgy türelmesen, kedvesen vette fel a rendelést, a demjéni specialitás étellel kapcsolatos kérdésekre készségesen válaszolt.
Napraforgó Vendégház étterme Demjén - Külső képNapraforgó Vendégház étterme Demjén - Étel/ital