Napraforgó Vendégház étterme Demjén

06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Napraforgó Vendégház étterme Demjén vélemények

Kiváló 2022. október 26.a párjával járt itt
Ilyen ízletes, szinte "rágásmentes ételt, nem is emlékszünk mikor fogyasztottunk. Köszönjük, és kérjük a szakácsot NE változtasson szakmát.
Mégegyszer köszönjük. Sok+++++
Napraforgó Vendégház étterme Demjén - Étel/italNapraforgó Vendégház étterme Demjén - Étel/italNapraforgó Vendégház étterme Demjén - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. május 21.egyedül járt itt
2018-ban első demjéni tartózkodásom során fedeztem fel az éttermet, ami valljuk be őszintén nem volt nehéz, mivel pont szembe helyezkedik el a fürdővel. Mivel nem ez volt az első alkalom már úgy érkeztem, hogy voltak elvárásaim, de szerencsére nem csalódtam most sem.
2021. szeptember 18.gyerekekkel járt itt
Egerszalókról mentünk át a szomszédos faluba, Demjénbe, hogy az ottani fürdőt is kipróbáljuk. A fürdőzés után a parkolóban láttuk meg a Napraforgó Éttermet, így továbbutazás előtt úgy döntöttünk, itt fogunk enni. Ez jó ötletnek bizonyult, már csak azért is, mert a hotel és a fürdő éttermén kívül a településen más vendéglátó egységet nemigen láttunk.
Napraforgó Vendégház étterme Demjén - EgyébNapraforgó Vendégház étterme Demjén - EgyébNapraforgó Vendégház étterme Demjén - EgyébNapraforgó Vendégház étterme Demjén - EgyébNapraforgó Vendégház étterme Demjén - EgyébNapraforgó Vendégház étterme Demjén - EgyébNapraforgó Vendégház étterme Demjén - EgyébNapraforgó Vendégház étterme Demjén - EgyébNapraforgó Vendégház étterme Demjén - EgyébNapraforgó Vendégház étterme Demjén - EgyébNapraforgó Vendégház étterme Demjén - EgyébNapraforgó Vendégház étterme Demjén - EgyébNapraforgó Vendégház étterme Demjén - EgyébNapraforgó Vendégház étterme Demjén - EgyébNapraforgó Vendégház étterme Demjén - EgyébNapraforgó Vendégház étterme Demjén - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. április 2.gyerekekkel járt itt
Nem először voltam az étteremben, így logikus volt, hogy a családdal is itt vacsorázunk. Egy kellemes hétvégét töltöttünk Demjénben és a nagy közös családi vacsora itt zajlott. Annak ellenére, hogy előzetes bejelentés nélkül toppantunk be nagy létszámban (9 fő) megoldották a helyzetet és gyorsan összetoltak nekünk asztalokat, hogy elférjünk.
Kiváló 2018. július 5.gyerekekkel járt itt
Az étkezéseinket nagyrészt itt oldottuk meg. Az ételek gusztusosan vannak feltálalva és finomak is, bár az én ízlésemnek kicsit száraz volt a pizza. A "somlói" és a palacsinta kiváló! Az adag is bőven elég. A kiszolgálás gyors, segítőkészek. A belső rész szép, rendezett, kellemes.
Szörnyű 2018. január 12.a párjával járt itt
Sajnos életünk eddigi legrosszabb éttermi élménye volt. A feleségemmel mindketten fogasfilét rendeltünk. Sajnos rossz ízű, romlott halat kaptunk. Az első falatból éreztük, hogy valami gond van vele. Pocsolya ízű, kifejezetten kesernyés-savanyú, rossz ízű volt. Nem tudjuk, hogy a hűtéssel, vagy az alapanyag minőségével volt-e gond.
Kiváló 2017. december 12.a párjával járt itt
Házassági évfordulónkat ünnepeltük itt, vacsorázni tértünk be. Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. Nagyon kedves volt a személyzet, mindent meg tettek, hogy jól érezzük magunkat. Gyors volt a kiszolgálás és nagyon finomak az ételek. Elégedetten távoztunk. Biztos vagyok benne, hogy fogjuk még őket választani! Családias, romantikus kis vendéglő.
Kiváló 2017. szeptember 21.barátokkal járt itt
A fürdő közelében található ez az étterem. A nyitvatartás - ha jól emlékszem 11-től 10. 30-ig (vagy 9. 30? ) - de inkább a későbbi valószínű. (Az étterem adatai közt nem szerepel. )
A hely elég egyszerű, de tiszta, a berendezése kellemes benyomást ad. A választék nagyon gazdag, ami - tekintettel a szeptember közepére, azaz idény végére - figyelemre méltó.
Gyenge 2016. július 17.családjával járt itt
Nyaralásunk második napján strandolás után bementünk megvacsorázni családommal. A felszolgáló hölgy felvette a rendelést. Én és a férjem ugyanazt az ételt rendeltük, mégis csak én kaptam meg, a férjemét elfelejtették elkészíteni, így ő dupla időt várt arra, hogy kihozzák a vacsoráját. Az étel ízvilága nem a legjobb, mennyisége kielégítő. A desszertet amit rendeltem, nem kaptam meg, azt is elfelejtették. . .
Átlagos 2016. március 30.családjával járt itt
Pár percre a fürdőtől található az étterem, terasszal (hűvös idő esetén zárt terasz). Kellemesen berendezett, luxus nélkül, de tiszta, és a felszolgálás elsőosztályú – igaz, az adott időpontban egyedül a mi asztalunk volt foglalt. Az ételek minősége viszont azért hagy kívánnivalót maga után – nem rossz, inkább csak gyenge.