Napraforgó Vendégház étterme Demjén

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Napraforgó Vendégház étterme Demjén vélemények

Átlagos 2016. március 30.családjával járt itt
Pár percre a fürdőtől található az étterem, terasszal (hűvös idő esetén zárt terasz). Kellemesen berendezett, luxus nélkül, de tiszta, és a felszolgálás elsőosztályú – igaz, az adott időpontban egyedül a mi asztalunk volt foglalt. Az ételek minősége viszont azért hagy kívánnivalót maga után – nem rossz, inkább csak gyenge.
Gyenge 2016. július 17.családjával járt itt
Nyaralásunk második napján strandolás után bementünk megvacsorázni családommal. A felszolgáló hölgy felvette a rendelést. Én és a férjem ugyanazt az ételt rendeltük, mégis csak én kaptam meg, a férjemét elfelejtették elkészíteni, így ő dupla időt várt arra, hogy kihozzák a vacsoráját. Az étel ízvilága nem a legjobb, mennyisége kielégítő. A desszertet amit rendeltem, nem kaptam meg, azt is elfelejtették. . .
Szörnyű 2018. január 12.a párjával járt itt
Sajnos életünk eddigi legrosszabb éttermi élménye volt. A feleségemmel mindketten fogasfilét rendeltünk. Sajnos rossz ízű, romlott halat kaptunk. Az első falatból éreztük, hogy valami gond van vele. Pocsolya ízű, kifejezetten kesernyés-savanyú, rossz ízű volt. Nem tudjuk, hogy a hűtéssel, vagy az alapanyag minőségével volt-e gond.