Krapaj Csárda Diósd

2024.06.14-ig
Oázis Wellness Panzió Szigetszentmiklós

Krapaj Csárda Diósd vélemények

Kiváló 2023. március 22.a párjával járt itt
Nagyon finom ételek, kedves kiszolgálás, pompás hangulat !
Tiszta, rendezett, saját (nagy) parkolóval rendelkezik, már, aki autóval szeretne jönni :)
Szép, tágas és mégis intim hangulat, makulátlan tisztaság, nagyon kedves kiszolgálás.
Az ételek ízlésesen voltak tálalva, díszítve, és pompás ízviláguk lenyűgözött.
Köszönjük !
Szörnyű 2022. február 16.a párjával járt itt
Jártunk már több 100 étteremben a világon, de ilyet még nem tapasztaltunk mint itt. Kakaós csigát majszolgatva a pultos lány, a pincér borravalót elfogadva közölték, hogy tudták, hogy más ételt hoztak ki mint amit kértünk (nem látszott rajta, mert ugyanaz az étel több variációban kapható, különböző akár majdnem kétszeres áron, alapanyagtól függően), de mivel megkóstoltuk így ki kell fizetni NEM azt amit kértünk hanem amit ADTAK annak az árát.
Átlagos 2021. szeptember 9.családjával járt itt
Első pillantásra tetszetős, kissé retró, akár még jó is lehetett volna. Több ok miatt is adtam ezt a közepes értékelést. Ami legelőször volt számomra szemetszúró, hogy a takarítással hadilábon állnak. Pedig alkalmazottból volt több is a kelleténél, hisz a forgalom főidőben igen gyengécske volt, ők pedig csak tébláboltak és beszélgettek.
2055
Kiváló 2020. október 24.egyedül járt itt
Ez a hely 15 kilométerre van az otthonomtól. . . 5000 forintot fizettem, meg még 500 borravalót is. . . ráadásul minden bizonnyal az 500. étteremértékelésem itt. Csupa ötös! Akkor már a csárda is legyen az! Kinéztem magamnak egy ideje, jó vélemények is voltak róla, gondoltam, megünneplem ezzel.
Krapaj Csárda Diósd - Külső képKrapaj Csárda Diósd - Külső képKrapaj Csárda Diósd - Külső képKrapaj Csárda Diósd - EgyébKrapaj Csárda Diósd - Külső képKrapaj Csárda Diósd - Külső képKrapaj Csárda Diósd - Külső képKrapaj Csárda Diósd - Külső képKrapaj Csárda Diósd - BelsőKrapaj Csárda Diósd - Étel/italKrapaj Csárda Diósd - Étel/italKrapaj Csárda Diósd - BelsőKrapaj Csárda Diósd - BelsőKrapaj Csárda Diósd - BelsőKrapaj Csárda Diósd - BelsőKrapaj Csárda Diósd - BelsőKrapaj Csárda Diósd - BelsőKrapaj Csárda Diósd - Külső képKrapaj Csárda Diósd - Külső kép
Szörnyű 2019. augusztus 9.barátokkal járt itt
A csárda étlapján elég bőséges a választék ,viszont sok minden nincs amit feltüntették! A napi ajánlatból választottunk,de amit kaptunk az rettenetes volt! Íztelen,sületlen,vagy ehetetlen re szárított a hús! Mintha fagyasztott ételeket melegítette volna fel. Biztos vagyok benne,hogy ezeket az ételeket séf nem látta,mert ilyeneket senki sem adna ki!
Kiváló 2019. május 14.barátokkal járt itt
Évekkel ezelőtt többször jártunk itt, a nagyszülők ide hívtak meg bennünket születésnapi ebédre általában. Akkoriban "együnk valamit és menjünk már" típusú volt, semmi különös, átlagos. Aztán sokáig nem voltunk a Krapajban.
2019. január 26.családjával járt itt
AZ elmúlt egy hónapban kétszer jártunk az étteremben. Első alkalommal egy vidéki utazásról visszatérve kerestünk spontán helyet egy késői ebédre, másodszor már tudatosan. (Egyébként kb. 20 éve is jártam már itt, akkor nem hagyott mély nyomot. ) A külső terasz rész tagadhatatlanul hangulatos a nádtető alatt, kár, hogy tél van.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Kiváló 2018. december 28.a párjával járt itt
Pár évvel ezelőtt itt volt az esküvői ebédünk, "közmegelégedésre". Arra járva gondoltuk, nézzük meg, mi lett a Krapajjal. Nos, a parkolással semmi probléma, de a megközelítés - ha nem vagy rutinos odajáró - nagy figyelmet igényel, én nem láttam útbaigazító, vagy reklám táblát a 7-es úton, Érd felől jövet, az utolsó pillanatban kanyarodhatsz az udvarra, jobbra, a körforgalom előtt.
Krapaj Csárda Diósd - BelsőKrapaj Csárda Diósd - BelsőKrapaj Csárda Diósd - Étel/ital
Gyenge 2017. május 8.családjával járt itt
Alacsony színvonal, magas árak. Nem tetszett egy cseppet sem. Nagy csalódás! Nem tudom erről még mit írhatnék, hogy 300 karakter legyen. Talán azt, hogy a mellékhelyiség tényleg siralmas. Az ételnek konkrétan nem volt íze. Még 100 karakter, mert itt is előírják nekem, hogy mit kell csinálnom és milyen hosszú véleményemnek kell lenni.
Szörnyű 2016. január 3., üzleti partnerrel járt itt
Régi emlékem szerint jó hely volt, ezért betértünk. Első látásra mintha megrekedt volna az idő, de a kiszolgálás és az ár a balatoni egynyári kifosztós emlékeket hozza vissza! Már a leülésnél gond volt, mert foglalt volt az asztal, de ez nem volt kiírva rá! Átültünk. Lehet, hogy rossz napja volt a pincérnek, de olyan arcátlan volt, hogy ilyennel ritkán találkozunk.