Krapaj Csárda Diósd
2049 Diósd, Balatoni út 2/b.

Krapaj Csárda Diósd a térképen

Budaörs
Ábrahámhegy

2020. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. október 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ez a hely 15 kilométerre van az otthonomtól. . . 5000 forintot fizettem, meg még 500 borravalót is. . . ráadásul minden bizonnyal az 500. étteremértékelésem itt. Csupa ötös! Akkor már a csárda is legyen az! Kinéztem magamnak egy ideje, jó vélemények is voltak róla, gondoltam, megünneplem ezzel.

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
A csárda étlapján elég bőséges a választék ,viszont sok minden nincs amit feltüntették! A napi ajánlatból választottunk,de amit kaptunk az rettenetes volt! Íztelen,sületlen,vagy ehetetlen re szárított a hús! Mintha fagyasztott ételeket melegítette volna fel. Biztos vagyok benne,hogy ezeket az ételeket séf nem látta,mert ilyeneket senki sem adna ki!

2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 14.
Évekkel ezelőtt többször jártunk itt, a nagyszülők ide hívtak meg bennünket születésnapi ebédre általában. Akkoriban "együnk valamit és menjünk már" típusú volt, semmi különös, átlagos. Aztán sokáig nem voltunk a Krapajban. Most viszont egy baráti házaspárt szerettünk volna megvendégelni, és mivel a kedvenc Steak House-nk ára horror lett, megnéztem a Krapaj étlapját, ami a régi emlékekhez képest sokkal jobban hangzott.

2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 26.
AZ elmúlt egy hónapban kétszer jártunk az étteremben. Első alkalommal egy vidéki utazásról visszatérve kerestünk spontán helyet egy késői ebédre, másodszor már tudatosan. (Egyébként kb. 20 éve is jártam már itt, akkor nem hagyott mély nyomot. ) A külső terasz rész tagadhatatlanul hangulatos a nádtető alatt, kár, hogy tél van.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 28.
Pár évvel ezelőtt itt volt az esküvői ebédünk, "közmegelégedésre". Arra járva gondoltuk, nézzük meg, mi lett a Krapajjal. Nos, a parkolással semmi probléma, de a megközelítés - ha nem vagy rutinos odajáró - nagy figyelmet igényel, én nem láttam útbaigazító, vagy reklám táblát a 7-es úton, Érd felől jövet, az utolsó pillanatban kanyarodhatsz az udvarra, jobbra, a körforgalom előtt.

2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 8.
Alacsony színvonal, magas árak. Nem tetszett egy cseppet sem. Nagy csalódás! Nem tudom erről még mit írhatnék, hogy 300 karakter legyen. Talán azt, hogy a mellékhelyiség tényleg siralmas. Az ételnek konkrétan nem volt íze. Még 100 karakter, mert itt is előírják nekem, hogy mit kell csinálnom és milyen hosszú véleményemnek kell lenni.

Mobilról küldte. | 2015. decemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2016. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régi emlékem szerint jó hely volt, ezért betértünk. Első látásra mintha megrekedt volna az idő, de a kiszolgálás és az ár a balatoni egynyári kifosztós emlékeket hozza vissza! Már a leülésnél gond volt, mert foglalt volt az asztal, de ez nem volt kiírva rá! Átültünk. Lehet, hogy rossz napja volt a pincérnek, de olyan arcátlan volt, hogy ilyennel ritkán találkozunk.

Mobilról küldte. | 2014. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. november 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely megközelíthetõsége és a parkolója kiváló. A hely hangulata megragadó, falusi csárda. Kissé ezért szûkös. Nagyobb rendezvényhez érdemesebb az egész csárdàt vagy csak a belsõ teret kibérelni(lefoglalni). A személyzet rugalmas és kedves(ez kisgyermekekkel fontos). Etetõszékük van. Finomak az ételeik és igen nagy adagok.

2013. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. július 25.
Barátaink vittek el minket egy ebédre a Krapaj csárdába, ami egy forgalmas út mentén áll. Ők többször is jártak itt. Már a parkolóba lépve szimpatikus volt a hangulatos, nádtetős épület. Tetszett a bőséges választék, alig tudtam dönteni. Egy kellemes és jó hangulatú ebédet fogyasztottunk el itt. Az adagok nagyok voltak, minden étel ízletes volt.

2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 3.
A hét végén voltunk a 15 hós kis hisztisünk társaságában, így mondhatni mindenképpen kiríttunk a tömegből. :) A tényleg hisztis helyzetet nagyon jól kezelték. Van lehetőség a bébiétel melegítésére, és van náluk etetőszék is. Az ételek isteniek, mindig! ! Arrafelé majd' mindig betérünk. Az adagok nagyok, nagyon jó ár-érték arány jellemző.

Legnépszerűbb csomagok Diósdon és környékén
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.361,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nékül
2019.03.22. - 2021.01.03.
Hotel Adalbert - Szent György Ház
2-4 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.23. - 2020.12.31.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 15.089 - 21.405,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, játékokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.01. - 2021.02.28.
Sipito Pihenőpark
Pilis
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.11.27. - 2021.11.27.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.30. - 2021.01.01.
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 13.334 - 21.405,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2020.01.21. - 2022.01.02.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 10.884 - 25.081,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.12.31.
Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.725 - 23.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.30. - 2022.11.12.
Patak Park Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.073 - 23.727,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2021.06.30.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 8.330,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.27. - 2021.11.27.
Central Hotel 21
2 nap/1 éjszaka 11.053,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.341 - 20.857,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.12.31.

Szállodák Diósd környékén
Libra Hotel Diósd
Thermal Hotel Visegrád Diósd
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Sleep & Go (1 éjtől)