Fortuna Étterem Dombóvár
7200 Dombóvár, Ady Endre u. 14.

Fortuna Étterem Dombóvár a térképen

Szállások Dombóvár városában
Wellness csomagok Dombóvár városában

Fortuna Étterem Dombóvár vélemények

2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 27.
Egy lakótelep közepén, egy kis bunker. Belűlről a "pesti" style-hoz akar hasonlítani. Fedett terasz is funkcionál, de a korláthoz közel eső , szélső asztalok a tűző nap miatt használhatatlanok. A nagy forgalom ellenére nem ruháznak be egy árnyékolóra. . . pedig 3 db 2 személyes asztalt nyernének. Ezek most csak dìszelegnek, kihasználatlanul. .
Veszprém
Csopak
Zirc

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hogy lehet az, hogy egy dombóvári étterem állandóan csupa "ötszivecskés" értékelést kap. Hát úgy, hogy nagyon szuperül, hibátlanul csinálják. Így volt ez most is. A repertoárjuk példaértékű - öröm lapozgatni. Én persze jó szokásom szerint már előre megnéztem a neten. A személyzet nagyon kedves, a felszolgált ételek pedig frissek, finomak és bőségesek.

Mobilról küldte. | 2017. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 9.
Ízlésesen, harmónikusan berendezett étterem. Kiszolgálás gyors, udvarias. Ételek finomak a mennyiségük hatalmas :)
Minden étel a leg megfelelőbb szintre van sütve vagy főzve. Fűszerezésük tökéletes. Ár érték arány reális.
Minden korosztálynak ajánlom.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 20.
Ismét Dombóvár felé mentünk haza a nyaralásból így nem is volt kérdéses, hogy a Fortunában ebédeljünk. A hely nívós kinézetében (mely úgy tűnt ismét megújult néhány részletében) és a kiszolgálásban nem csalódtunk, azonban a Férjem által rendelt flekken egy kicsit rágós volt. :( Az ár-érték arány is kedvező volt, így ha legközelebb erre járunk ismét itt ebédelünk!

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már célirányosan ezt az éttermet kerestük meg ottlétünkkor (mivel már egyszer jártunk itt gyerekekkel és elégedettek voltunk), most sem csalódtunk. A környezet nagyon igényes, modern, elegáns, a kiszolgálás figyelmes és gyors, az ebéd finom és laktató, jó ár-érték arány! Számomra különleges ételt fogyasztottam, érdemes volt! Összességében elégedettek voltunk!

2013. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 24.
A hely belső mivolta csodálatos. Ízlésvilága harmonikus, nem hivalkodó. Folyamatos halk, háttérzene szól a hangfalakból, mely mellett kényelmes a társalgás akár ki, akár nagy társaságban. A felszolgálók minimalisták, tehát nem beszélnek feleslegesen, illemtudóak és naprakészek mind a konyha, mind az italok vonatkozásában.

Legnépszerűbb csomagok Dombóváron és környékén
Hotel Dombóvár
Dombóvár
2 nap/1 éjszaka 4.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Laroba
Alsóörs
2 nap/1 éjszaka 12.500 - 20.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
2018.10.12. - 2020.12.28.
Gabriella Apartman
Harkány
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Klára Apartmanház
Tihany
4 nap/3 éjszaka 6.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
CE Plaza Hotel
Akár 1 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Hotel Nostra
3 nap/2 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, sporteszközök használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.09.01.

Szállodák Dombóvár környékén
Holiday Hotel Csopak Dombóvár
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Dombóvár
Dráva Hotel Thermal Resort Dombóvár
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Pünkösdi hétvége (min. 2 éj)

Fortuna Étterem DombóvárX