Hotel Európa Gunaras Dombóvár

Hotel Európa Gunaras Dombóvár
Hotel Európa Gunaras DombóvárHotel Európa Gunaras Dombóvár
Hotel Európa Gunaras DombóvárHotel Európa Gunaras Dombóvár

A Hotel Európa Gunaras legnépszerűbb csomagjai

Hotel Európa Gunaras Dombóvár - Nyári relax napok (min. 2 éj)
Nyári relax napok
05.17-08.31.
Hotel Európa Gunaras Dombóvár - Tavaszi-előszezoni pihenés (min. 2 éj)
Tavaszi-előszezoni pihenés
2024.10.23-ig
Hotel Vital Zalakaros

Hotel Európa Gunaras Dombóvár vélemények

Átlagos 2023. június 25.a párjával járt itt
A szoba teljesen rendben volt. Jól felszerelt, nagyon jó klímával. A wifi is rendben müködött. Az erkélyt sajnos nem lehetett használni a sok szúnyog miatt. A jakuzzi az jó lett volna, csak amikor beindult a sok klór miatt nem tudtuk használni. Az ékezésnél kicsi volt a választék, ami volt az izletes volt.
Kiváló 2023. április 30.a párjával járt itt
Mindennel meg vagyunk elégedve. A szálloda nem olyan régen fel lett újítva, kívül - belül szép, tökéletesen működnek a : lift (zajmentes) víz-villany-központifűtés stb. , szép és kényelmes bútorzat(ágy ! ) A személyzet kezdve a recepcióssal egészen a karbantartó- takarító személyzetig , mind nagyon kedvesek és segítőkészek voltak.
Kiváló 2023. április 29.a párjával járt itt
Kedves fogadtatás a recepción. Tiszta szép szoba. Bőséges svédasztalos reggeli. Finom, választékos svédasztalos vacsora az étteremben. Pingpong, biliárd szoba.
Hotel Európa Gunaras Dombóvár - EgyébHotel Európa Gunaras Dombóvár - EgyébHotel Európa Gunaras Dombóvár - EgyébHotel Európa Gunaras Dombóvár - EgyébHotel Európa Gunaras Dombóvár - EgyébHotel Európa Gunaras Dombóvár - EgyébHotel Európa Gunaras Dombóvár - EgyébHotel Európa Gunaras Dombóvár - Egyéb
Kiváló 2023. március 27.a párjával járt itt
Évente többször vesszük igénybe a szálloda félpanziós ajánlatait. A hotel csendes környezetben található. Jaccuzzi, szauna, biliárd, pihenőtér és gyermekek részére játszósarok biztosított. Hatalmas közösségi tér áll rendelkezésre és az olvasósarok is a kényelmes kikapcsolódást szolgálja. Kerékpárbérlésre is van lehetőség.
Kiváló 2023. március 15.a párjával járt itt
A hotel könnyen meg található. A személyzet kedves, a svéd asztalos ételek reggeli ugyanaz, de frissek, vacsora változatos, 1 féle leves, több féle savanyúság, fő étel 3-4 fajta van. A hotelben található játék teremben van biliárd, Ping pong, itt el férne a takarítás illetve egy kicsit régiek a játékok.
2023. március 11.a párjával járt itt
Összességében elégedettek voltunk,. Talán ami meglepett,h a játék szoba rég lehetett takarítva,vastagon poros ping-pong asztal,az ütök szinte használhatatlan állapotban,ugyaígy a billiárd asztal és a kellékei. Viszont nagyon tetszett az olvasó sarok,és a wellness részleg
recepciós kollégák figyelmesek,kedvesek voltak.
Kiváló 2023. február 25.a párjával járt itt
Nagyon szépen köszönjük a vendég látást. Csak ajánlani tudom mindenkinek . Kedvesek a recepciós( lányok asszonyok )Étterembe a felszolgálok figyelmesek .Nagyon jól éreztük magunkat . Szeretnék még az idén elmenni .Szuper hely mi már egy párszor voltunk és meg voltunk elégedve. Van sportolási lehetőség is.
Kiváló 2023. február 11.családjával járt itt
Tavaly a húsvéti ünnepeket a szállodában töltöttük, akkor is és most is nagyon jól éreztük magunkat.
Február elején egy disznótorral és sváb bállal összekötött hétvégén vettünk részt. Minden nagyon kiváló volt, az ételek, a kiszolgálás, a zene, igazán remek volt.
Ajánljuk ismerősöknek is és mi is vissza fogunk térni az ősz folyamán.
Gyenge 2023. január 13.a párjával járt itt
Ajándékba kaptunk egy hétvégét itt, de sajnos annyira nem voltunk megelégedve. A szoba kicsit ódivatú, de kényelmes és nagyjából tiszta volt, fás udvarra néző. A “wellness-részleg” igazából 1 db jacuzzi az udvaron, ez hatalmas csalódás volt, viszont egyik nap átmentünk a fürdőbe ami hangulatos és jól felszerelt.
Kiváló 2023. január 8.a párjával járt itt
Nagyon kellemes élmény volt számunkra az ott tartózkodás, mint a fenti értékelésből is látszik. Nagyon kedves, udvarias a személyzet, kellemes elhelyezésben volt részünk. Az étkezés is - bár külső helyszínen - de kielégítően megoldott, változatos kínálattal.
A wellness részleget nem vettük igénybe.
Hotel Európa Gunaras Dombóvár a térképen
7200 DombóvárTó u. 3.
• masszázs
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 6 kg-ig: 2000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 6 kg-ig: 2000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem