2182 Domonyvölgy, Fenyő utca 47

grill ételek ...
Élőzene:
cigányzene
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
Régi csárda - max. 250 fő
Tornácos csárda - max. 250 fő
Vadász terem - max. 50 fő
Tornyos csárda - max. 250 fő
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic

Lázár Lovaspark Domonyvölgy bemutatkozása

Budapesttől 35 km-re, Domonyvölgy szívében található a Lázár Lovaspark, amelynek tulajdonosai a fogathajtó világbajnok Lázár testvérek.
A Gödöllői-dombság festői, tavakkal tarkított völgyében található program- és rendezvényhelyszín, a kikapcsolódásra, kalandra és magyaros vendéglátásra vágyó hazai és külföldi turisták kedvelt célállomása. Számtalan cég, iskolák, családok és baráti társaságok szervezik ide kirándulásukat, csapatépítő vagy dolgozói rendezvényüket, partnertalálkozójukat.
Esküvők, családi események (keresztelő, születésnap, ballagás…) számára ideális helyszín.
Vendégeink a három különböző stílusú csárdánkban és Vadász különtermünkben, hangulatos cigányzene mellett élvezhetik a magyaros konyha remekeit.

HAGYOMÁNYŐRZŐ LOVAS PROGRAMOK igény esetén magyaros ebéddel vagy vacsorával

A vendégeket érkezéskor pálinkával és frissen sütött pogácsával kínáljuk. Megtekinthetik a falusi udvart az őshonos háziállatokkal, a versenyistállót és a Világbajnokok termét. A programot látványos hagyományőrző lovasbemutatóval folytatjuk, majd vendégeink erdei lovaskocsikázáson vehetnek részt. A kirándulást cigányzenével kísért, magyaros ebéd vagy vacsora koronázhatja meg.

Előzetes bejelentkezés alapján várjuk kedves vendégeinket!

Lázár Lovaspark Domonyvölgy képei

Lázár Lovaspark Domonyvölgy vélemények

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 14.
25 fős születésnapi társasággal jártunk itt. A lovasbemutató jól átgondolt, a bemutató kiváló volt. Visszatetsző volt, hogy a jelentős belépődíj ellenére a show végén még borravalót kértek. Az ebédből a húsleves és a gulyásleves nagyon finom volt. A fatálon kihozott vegyes húsos tálban a rántott húson majdnem vastagabb volt a panír, mint a hús, ráadásul száraz volt.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 26.
Nem igazan hittem benne, h egy ilyen hely nem megy el a kommersz fele. Pozitiv csalodas volt, ez igazi gyongyszem! Fergeteges, de megis csaladias musor, a lovas bemutato remek! Az ettermi kornyezet otthonos es egyben europai szinvonalu! Az etelek finomak, gusztusos talalassal es felszolgalassal! A park kialakitasa csodaszep!

2016. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. április 20.
Nem szeretném ismételni magam, de ide is csak nagyjából ugyanazt tudom írni, mint a címsorba amiket írtam. Nagyon jól éreztem magam, szép helyen van a birtok, gyönyörű lovak, szuper minden, finom kaják, nagyon kedves, segítőkész személyzet. Remélem, ebben az évben is eljutok oda. Kétszer már voltam, de még jó néhányszor szeretnék oda eljutni.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 16.
Motoros társaimmal töltöttem egy kellemes napot a Lázár Lovasparkban. Felejthetetlen élménnyel gazdagodtam. Gyönyörű táj,tiszta környezet. Éttermi rész,gyönyörű. Kiszolgáló személyzet,intelligens - kulturált. Ételek : na ezzel szeretnék egy picit kekeckedni,(mert én is jól főzök )de nem tudok kifogást találni. Minden nagyon finom volt.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 15.
Véletlenszerűen indultunk el a Domonyvölgy irányába, annak reményében,hogy kipróbáljuk az interneten feltérképezett quad bérlési lehetőséget. A délutánunk sikeresen alakult, Vad Quad vendéglátónk ajánlására hazafelé éhesen tértünk be a Lázár lovasparkba, ahol volt szerencsénk egy csodálatos, minden igényt kielégítő menü elfogyasztásához.
Válasz az értékelésre - 2016. március 18.
Köszönjük, hogy ellátogatott hozzánk, várjuk legközelebb is!
Lázár Lovaspark

duchemin TOP étteremértékelő
2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 15.
Csak a legmagasabb jelzőkkel tudok illetni ! Rendszeres rendezvényeik egyék jártunk itt, és még pont az idő is jó volt. Interneten regisztráltunk nehogy lemaradjunk a bejutásról. A bejáratnál elég hosszú volt az autók sora de a jó szervezés megoldotta a dolgot. A parkolóban is irányító személyzet tette ( jól ) a dolgát.
Válasz az értékelésre - 2016. március 18.
Köszönjük a szép szavakat, várjuk legközelebb is!
Lázár Lovaspark

2013. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes hely, minden dolgozó kedves, a programok nagyon élvezetesek, az ételek NAGYON finomak. Mindenkinek ajánlom, én újra el fogok menni. A lovaskocsizás, a világbajnokok terme, a lovasbemutató nagyon szuper volt! Az étterem és az ott játszó cigány zenészek külön élményt nyújtottak. Köszönöm.

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű szép és gondozott minden. Udvarias és figyelmes kiszolgálást kaptunk. Gyermekeink esküvőjét tartottuk a Régi csárdában 2013.08.03. Megnyugtató és békés a környezet.
Mindenki jól érezte magát! Nagyon szépen köszönjük a feledhetetlen napot! Mindenki részére csak ajánlani tudom esküvői helyszínnek.
Üdvözlettel,
Molnár Klára

Legnépszerűbb csomagok Domonyvölgyben és környékén
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 15.305,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.11.09.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 11.556 - 14.124,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, WIFI-vel
2019.10.13. - 2020.09.30.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.717 - 4.414,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.30. - 2020.01.01.
Kilátó Vendégház és Étterem
Galyatető
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Hotel Aquarell
Cegléd
Akár 1 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szabadidős játékokkal, játszóház használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.20.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2019.12.20.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.471 - 7.467,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
2019.03.22. - 2020.03.31.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Domonyvölgy környékén
Libra Hotel Domonyvölgy
Royal Club Hotel Domonyvölgy
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Domonyvölgy
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Karácsonyi kikapcsolódás (min. 2 éj)

Lázár Lovaspark DomonyvölgyX