Malackert Étterem Domonyvölgy
2182 Domonyvölgy, Fenyő út 3.

Malackert Étterem Domonyvölgy a térképen

Malackert Étterem Domonyvölgy vélemények

TDAnikó TOP étteremértékelő
TDAnikó TOP egyébhely értékelő
2021. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2021. február 28.
Sajnos a pandémia miatt, csak otthon tudtuk megtartani a lányom diplomaosztóját, de így is tudom ajánlani az éttermet, mert az ételek nagyon ízletesek, bőségesek voltak, amiket kiszállításra megrendeltünk. Van családtag, aki már járt itt, Ő ajánlotta az éttermet. Biztos, hogy el fogunk menni erre a helyre és személyesen is ki fogjuk próbálni.

Mobilról küldte. | 2020. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. május 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régi módi, de lehetne ettöl hangulatos is. De minden asztalnál csak az elégedtlenségről beszélgetnek, a kedves vendégek.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 15.
Évekig elautóztunk mellette, de soha nem álltunk meg. Most egy kirándulás alkalmával viszont tudatosan válaszotottuk. Nyár lévén a teraszon foglaltunk helyet, mely kellemes, szép volt. Én pisztrángot rendeltem zöldséggel, a párom pedig cigánypecsenéyt. Mind a ketten elégedettek voltunk a mennyiséggel és a minőséggel, ebéd után már a desszert sem a kávé sem fért volna belénk, így nem is kértünk.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 24.
Két év után először újra, és mégis emlékeztek még arra is, hogy korábban melyik asztalnál ültünk. Több mint törzsvendégnek kijáró figyelem. Az előre megbeszélt malacsütés befejezése érkezéskor történt. Mennyei zamatok, s az étlapról rendelt kiegészítők is tökéletesek. [moderálva - a szerk.]

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pünkösdkor kirándulni mentünk a családdal, gondoltuk itt vacsorázunk. Az ételeket megkaptuk a kiszolgálás rendben volt, aranyos volt a felszolgáló. Étkezés közben szólt a lányom, hogy van egy kis baj, hajszálat talált az ételében. Ezután már nekem sem kellett az étel. Diszkréten jeleztük a felszolgálónak, aki megnézte, összecsapta a tenyerét, és csak annyit közölt hát sajnálom.

Aminda TOP fotófeltöltő
2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem kifejezetten feltűnő és nem is forgalmas helyen van ez a – szerintem – jobb sorsra érdemes, falusias kisvendéglő. Habár a „régi” 3as Aszód-Gödöllő közti szakasza erdős-ligetes, szemben a Gödöllői Dombvidék Tájvédelmi Körzet, a Hungaroring, és a Domony-völgyi festői szépségű víztározó, homokos strandja is jól elérhető közelségben van.

Mazsola63 TOP szállásértékelő
Mazsola63 TOP étteremértékelő
Mazsola63 TOP egyébhely értékelő
2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 23. - 4 látogató hasznosnak vélte
A hely Gödöllő felől autózva nem sokkal Máriabesnyő után található a régi 3-as út mellett baloldalt. Nekem hatalmas nagy csalódás volt, talán a legnagyobb negatív éttermi „élményem”. A családdal kifejezetten nagy kedvencüket, a hely cégéreként is hirdetett sült malacot enni mentünk ide (külön ügyelve arra, hogy korán menjünk, hogy biztosan legyen), ehhez képest közölték, hogy aznap nincs sült malac (a MALACkertben), mert egy autós megállt, és az aznapra sütött összes malachúst elvitte (?

Mobilról küldte. | 2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 22.
Látszólag véletlenül jártunk arra, a valóságban viszont nagyon is direkt, készakarva kerültünk oda. A gyerekeink kedveskedtek egy vacsorával. A hely nagyon hangulatos, tiszta, barátságos, a dolgozók kedvesek, udvariasak. Az étlap kínálata tetszetős és választékos, bár a férjem hiányolta a rántott szeletet.

Mobilról küldte. | 2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 26.
A vasàrnapi hungaroringi DTM futam utàn hazafelé tértünk be a malackert étterembe baràtnőmmel és a hugàval. A hűvöskés idő miatt nem a teraszt vàlasztottuk hanem bentre ültünk ahol egy végtelenül kedves felszolgàlo hölgy fogadott minket. Mivel éhesek voltunk igy kértünk egy sajttàlat előételnek 3an.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Most, hogy újból a környéken jártunk,három éhes hölggyel,csak megnéztük az egyáltalán nem feltűnő,mondhatni elbújva az út melletti Malackert Vendéglőt. Csak a táblát látni,a parkoló kicsi. A felszolgáló hölgy azonnal jelezte,hogy máris jön hozzánk. Éhségünk nagy volt mégis inkább egy kétszemélyes malackert tálat mertünk bevállalni, előtte egy burgonyakrém levessel amit mindenki megkóstolt.

Legnépszerűbb csomagok Domonyvölgyben és környékén
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.713,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Green Garden Plus Apartman
4 nap/3 éjszaka 13.392,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, kerthasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.29. - 2022.01.02.
Majorka Vendégház
Diósjenő
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással
2020.11.30. - 2021.12.31.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Medvefarm belépővel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.11. - 2021.12.22.
Avar Hotel
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 31.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, parkolással
2020.10.21. - 2021.12.21.
Hotel Karin
2 nap/1 éjszaka 10.447 - 19.153,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2021.12.23.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.600 - 23.625,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, parkolással
2021.05.10. - 2021.09.30.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.927 - 39.933,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2022.06.30.

Szállodák Domonyvölgy környékén
Hotel Aquarell Domonyvölgy
Tó Wellness Hotel Domonyvölgy
Patak Park Hotel Domonyvölgy
Nyári szünidei akció (min. 3 éj)
Wellness Pihenés (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

Malackert Étterem DomonyvölgyX