Pisztrángos Dunabogdány
2023 Dunabogdány, Kossuth Lajos u. 129.

Pisztrángos Dunabogdány a térképen

duchemin TOP étteremértékelő
duchemin TOP egyébhely értékelő
2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. június 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ismerőstől kérdeztem, tud-e valami helyet Visegrádból Budapest felé, őket ajánlotta. Több féle pisztrángot megkóstoltunk, volt ami ízlett, volt ami kevésbé, bár lehet ez a mi ízlésünknek tudható be. Végezetül és összességében jó hangulatban és jó ételek mellett költöttük el időnket, de nem volt olyan kimagasló, hogy a kedvenceink közé került volna.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 6.
Harmadszorra voltunk a Pisztrángosban, most a terasz víz felőli oldalán kaptunk helyet (érdemes előre asztalt foglalni), nagyon hangulatos a kilátás a Dunára. A kiszolgálás udvarias, talán kicsit lehetne gyorsabb, de még belefér. Az ételek minőségében nem csalódtunk, hozták a szokásos, elvárt színvonalat. A pisztráng finom volt, a saláta friss, a túrógombóc fantasztikus.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 23.
A pisztráng hihetetlenül finom, a saláta friss, a házi valami nevű túrógombóc szuper.
A pincérnők gyorsak és kedvesek.
Kutyával macskával is szívesen látnak, saját macskájuk is van.
A Duna melletti sétányon utána kényelmesen lehet sétálni is, nem messze egy szabad strandon lehet napozni, megmártózni a Dunában.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 29. - 3 látogató hasznosnak vélte
Baráti házaspárral jártunk itt egy hétköznapi délután. Többféle változatát kóstoltuk meg a sült pisztrángnak, mindegyik kitűnő volt, és a hozzá kért saláta is nagyon ízletes. Ami viszont teljesen elrontotta ezt az élményt, a kiszolgálás színvonala, közömbössége, nemtörődömsége, ami egyenesen tragikusnak volt mondható.

GabiKriszti TOP fotófeltöltő
2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy ismerősünk ajánlotta a helyet és nem bántuk meg, hogy kipróbáltuk, mert a pisztráng isteni finom, a dióba forgatva változatot kóstoltuk meg. A saláta ipari mennyiség és megemlíteném, hogy amikor rendeltünk, kértem, hogy ne tegyenek ananászt bele ( mert allergiás vagyok rá). Sajnos nem sikerült teljesíteni a kérést, volt benne…kiszedegettem, de így a saláta már nem igazán ízlett.

Mazsola63 TOP étteremértékelő
Mazsola63 TOP egyébhely értékelő
2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 6. - 6 látogató hasznosnak vélte
A Pisztrángos egy alig észrevehető bodegában található Dunabogdányban a főút mellett, az út és a Duna között. (Én kétszer elmentem mellette, mire megtaláltam, mert a pontos címet nem ismertem, csak annyit, hogy Visegrád felé kell menni, és az út mellett van.

Legnépszerűbb csomagok Dunabogdányban és környékén
Star City Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.068,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Central Hotel 21
2 nap/1 éjszaka 10.380,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Baross City Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.240,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Hotel Adalbert - Szent György Ház
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kedvezménnyel, parkolással
2021.04.02. - 2021.04.05.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.210 - 8.695,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
2019.03.22. - 2022.01.02.
Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.722 - 26.715,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, királyi lakomával, wellness-részleg használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.12.22.

Szállodák Dunabogdány környékén
Royal Club Hotel Dunabogdány
Tó Wellness Hotel Dunabogdány
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)

Pisztrángos DunabogdányX