Pisztrángos Dunabogdány
2023 Dunabogdány, Kossuth Lajos u. 129.

Pisztrángos Dunabogdány a térképen

Szállások Dunabogdány városában
Wellness csomagok Dunabogdány városában

Pisztrángos Dunabogdány vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 6.
Harmadszorra voltunk a Pisztrángosban, most a terasz víz felőli oldalán kaptunk helyet (érdemes előre asztalt foglalni), nagyon hangulatos a kilátás a Dunára. A kiszolgálás udvarias, talán kicsit lehetne gyorsabb, de még belefér. Az ételek minőségében nem csalódtunk, hozták a szokásos, elvárt színvonalat. A pisztráng finom volt, a saláta friss, a túrógombóc fantasztikus.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 23.
A pisztráng hihetetlenül finom, a saláta friss, a házi valami nevű túrógombóc szuper.
A pincérnők gyorsak és kedvesek.
Kutyával macskával is szívesen látnak, saját macskájuk is van.
A Duna melletti sétányon utána kényelmesen lehet sétálni is, nem messze egy szabad strandon lehet napozni, megmártózni a Dunában.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 29. - 3 látogató hasznosnak vélte
Baráti házaspárral jártunk itt egy hétköznapi délután. Többféle változatát kóstoltuk meg a sült pisztrángnak, mindegyik kitűnő volt, és a hozzá kért saláta is nagyon ízletes. Ami viszont teljesen elrontotta ezt az élményt, a kiszolgálás színvonala, közömbössége, nemtörődömsége, ami egyenesen tragikusnak volt mondható.

GabiKriszti TOP étteremértékelő
GabiKriszti TOP egyébhely értékelő
GabiKriszti TOP fotófeltöltő
2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy ismerősünk ajánlotta a helyet és nem bántuk meg, hogy kipróbáltuk, mert a pisztráng isteni finom, a dióba forgatva változatot kóstoltuk meg. A saláta ipari mennyiség és megemlíteném, hogy amikor rendeltünk, kértem, hogy ne tegyenek ananászt bele ( mert allergiás vagyok rá). Sajnos nem sikerült teljesíteni a kérést, volt benne…kiszedegettem, de így a saláta már nem igazán ízlett.

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 6. - 6 látogató hasznosnak vélte
A Pisztrángos egy alig észrevehető bodegában található Dunabogdányban a főút mellett, az út és a Duna között. (Én kétszer elmentem mellette, mire megtaláltam, mert a pontos címet nem ismertem, csak annyit, hogy Visegrád felé kell menni, és az út mellett van.

Legnépszerűbb csomagok Dunabogdányban és környékén
Tavi Panzió
Veresegyház
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.22. - 2020.12.23.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.22. - 2021.01.22.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
4 nap/3 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai fürdőzéssel, húsvéti programokkal, ünnepi szauna felöntésekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.976,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nékül
2019.03.22. - 2021.01.03.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.640 - 17.600,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2021.05.06.

Szállodák Dunabogdány környékén
Royal Club Hotel Dunabogdány
Abacus Business & Wellness Hotel Dunabogdány
Tó Wellness Hotel Dunabogdány
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval

Pisztrángos DunabogdányX