Pisztrángos Dunabogdány
2023 Dunabogdány, Kossuth Lajos u. 129.

Pisztrángos Dunabogdány a térképen

duchemin TOP étteremértékelő
duchemin TOP egyébhely értékelő
2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. június 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ismerőstől kérdeztem, tud-e valami helyet Visegrádból Budapest felé, őket ajánlotta. Több féle pisztrángot megkóstoltunk, volt ami ízlett, volt ami kevésbé, bár lehet ez a mi ízlésünknek tudható be. Végezetül és összességében jó hangulatban és jó ételek mellett költöttük el időnket, de nem volt olyan kimagasló, hogy a kedvenceink közé került volna.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 6.
Harmadszorra voltunk a Pisztrángosban, most a terasz víz felőli oldalán kaptunk helyet (érdemes előre asztalt foglalni), nagyon hangulatos a kilátás a Dunára. A kiszolgálás udvarias, talán kicsit lehetne gyorsabb, de még belefér. Az ételek minőségében nem csalódtunk, hozták a szokásos, elvárt színvonalat. A pisztráng finom volt, a saláta friss, a túrógombóc fantasztikus.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 23.
A pisztráng hihetetlenül finom, a saláta friss, a házi valami nevű túrógombóc szuper.
A pincérnők gyorsak és kedvesek.
Kutyával macskával is szívesen látnak, saját macskájuk is van.
A Duna melletti sétányon utána kényelmesen lehet sétálni is, nem messze egy szabad strandon lehet napozni, megmártózni a Dunában.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 29. - 3 látogató hasznosnak vélte
Baráti házaspárral jártunk itt egy hétköznapi délután. Többféle változatát kóstoltuk meg a sült pisztrángnak, mindegyik kitűnő volt, és a hozzá kért saláta is nagyon ízletes. Ami viszont teljesen elrontotta ezt az élményt, a kiszolgálás színvonala, közömbössége, nemtörődömsége, ami egyenesen tragikusnak volt mondható.

GabiKriszti TOP fotófeltöltő
2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy ismerősünk ajánlotta a helyet és nem bántuk meg, hogy kipróbáltuk, mert a pisztráng isteni finom, a dióba forgatva változatot kóstoltuk meg. A saláta ipari mennyiség és megemlíteném, hogy amikor rendeltünk, kértem, hogy ne tegyenek ananászt bele ( mert allergiás vagyok rá). Sajnos nem sikerült teljesíteni a kérést, volt benne…kiszedegettem, de így a saláta már nem igazán ízlett.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 6. - 6 látogató hasznosnak vélte
A Pisztrángos egy alig észrevehető bodegában található Dunabogdányban a főút mellett, az út és a Duna között. (Én kétszer elmentem mellette, mire megtaláltam, mert a pontos címet nem ismertem, csak annyit, hogy Visegrád felé kell menni, és az út mellett van.

Legnépszerűbb csomagok Dunabogdányban és környékén
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.588 - 29.032,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.12.22.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.14. - 2020.12.23.
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 18.444 - 43.804,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.11. - 2020.08.31.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 16.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.16. - 2020.08.31.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 17.078,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, belépővel a veresegyházi Medveparkba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.09.01.

Szállodák Dunabogdány környékén
Royal Club Hotel Dunabogdány
Tó Wellness Hotel Dunabogdány
City Hotel Unió  Dunabogdány
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Boldog napok (min. 2 éj)