Centrum Étterem Dunaföldvár

7020 Dunaföldvár, Béke tér 12.

Centrum Étterem Dunaföldvár a térképen

Centrum Étterem Dunaföldvár vélemények

Kinga-Laci TOP szállásértékelő
Kinga-Laci TOP étteremértékelő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 29.
Átutazóban nézegettük az éttermeket, de nem találtunk, majd emlékezetünkre hagyatkozva a közeli parkolóból tovább sétálva leltük meg először a "Zárt körű rendezvény" kiírást,(az emeleti bejárat volt) majd mégis egy barátságos éttermet. A Pizzázó kiírás ne tévesszen meg senkit, Étlapról lehet választani, nem trükköznek az árakkal.
Zalaegerszeg

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 31.
Dunaföldváron átutazóba tértünk be a helyre. Először a főút másik oldalán lévő éterembe szerettünk volna betérni, de ott csak gyors ételek voltak, nem is volt szimpatikus a hely, így kerültünk a Centrum étterembe. Szép, tágas, tiszta, rendezett, átlátható, kedves személyzettel, változatos, máshol nem megtalálható ételekkel.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 7.
Újabb dunaföldvári megállónk alkalmával ismét be szerettünk volna térni megkedvelt Centrum Étterembe - de elköltözött. Nem messze, hamar megtaláltuk. Mikor betértünk, nagyon szép étterem fogadott minket, kedves és segítőkész személyzettel. Mivel siettünk, így menüt rendeltünk: húsleves és csirkemell vadas mártással és zsemlegombóccal volt aznap, 1.

Legnépszerűbb csomagok Dunaföldváron és környékén
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
2021.09.06. - 2022.05.06.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 10.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, élményfürdő és vital központ használattal, masszázs kuponnal
2021.05.01. - 2021.06.13.
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
2021.05.06. - 2021.12.31.

Szállodák Dunaföldvár környékén
Vital Hotel Nautis Dunaföldvár
Zichy Park Hotel Dunaföldvár
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Lazítás a Zichy Birtokon (min. 2 éj)
Kalocsai wellness (min. 2 éj)

Centrum Étterem DunaföldvárX