Centrum Étterem Dunaföldvár

7020 Dunaföldvár, Béke tér 12.

Centrum Étterem Dunaföldvár a térképen

étterem, pizzéria, ételbár, vendéglő
magyar, olasz

Centrum Étterem Dunaföldvár vélemények

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 29.
Átutazóban nézegettük az éttermeket, de nem találtunk, majd emlékezetünkre hagyatkozva a közeli parkolóból tovább sétálva leltük meg először a "Zárt körű rendezvény" kiírást,(az emeleti bejárat volt) majd mégis egy barátságos éttermet. A Pizzázó kiírás ne tévesszen meg senkit, Étlapról lehet választani, nem trükköznek az árakkal.
Zalaegerszeg

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 31.
Dunaföldváron átutazóba tértünk be a helyre. Először a főút másik oldalán lévő éterembe szerettünk volna betérni, de ott csak gyors ételek voltak, nem is volt szimpatikus a hely, így kerültünk a Centrum étterembe. Szép, tágas, tiszta, rendezett, átlátható, kedves személyzettel, változatos, máshol nem megtalálható ételekkel.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 7.
Újabb dunaföldvári megállónk alkalmával ismét be szerettünk volna térni megkedvelt Centrum Étterembe - de elköltözött. Nem messze, hamar megtaláltuk. Mikor betértünk, nagyon szép étterem fogadott minket, kedves és segítőkész személyzettel. Mivel siettünk, így menüt rendeltünk: húsleves és csirkemell vadas mártással és zsemlegombóccal volt aznap, 1.

Legnépszerűbb csomagok Dunaföldváron és környékén
VVSI Sport Hotel
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 7.200,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.16. - 2020.10.31.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 30.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.12. - 2020.08.20.
Pilvax Hotel
Kalocsa
3 nap/2 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, finn szauna és pihenő használattal, kedvezményes éttermi fogyasztással, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.18.

Szállodák Dunaföldvár környékén
Zichy Park Hotel Dunaföldvár
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Dunaföldvár
Tombol a Nyár (1 éjtől)
Nyári pihenés (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)

Centrum Étterem DunaföldvárX