Kotkoda Étkezde Dunakeszi

2120 Dunakeszi, Barátság útja 1.

Kotkoda Étkezde Dunakeszi a térképen

Kotkoda Étkezde Dunakeszi értékelése:

5. helyezett a 25 dunakeszi étterem közül
199. helyezett Budapest környékén - 868 étterem közül

étterem, ételbár, vendéglő

Kotkoda Étkezde Dunakeszi vélemények

2020. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. március 3.
Ha kevés az időnk és éhesek vagyunk, jó választás a Kotkoda. Egyszerű beltér, hagyományos ételek, viszonylag nagy választék. A sertéspörkölt és a káposztasaláta kiváló volt. A baromfi ételek is izletesek és gusztusosak voltak. A kiszolgálás gyors volt. Probléma számomra csak az volt, hogy az ételek hidegek voltak és mikrosütőben melegitették meg őket.

2015. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. május 28.
Ha jót, elfogadható áron, és gyorsan akarsz enni, ide térj be. Frissen sült mindig van, készétel 8-12 féle. Elvitelre dobozolnak. A teraszon vagy bent is le tudsz ülni, hely van bőségesen, persze ebédidőben van egy kis sorbaállás. Főzni-utálók Mekkája. Amiben gyenge az a desszert, de az üzlet háta mögött ott van a kitűnő Marcipán cukrászda. . .

Mobilról küldte. | 2017. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. május 7.
Udvariatlan kiszolgálás,nem túl minőségi ételek. Régebben jártam már itt,ahhoz képest minőségromlás tapasztalható.

Legnépszerűbb csomagok Dunakeszin és környékén
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.954 - 36.199,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2022.01.02.
Expo Congress Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.269 - 26.737,- Ft/fő/éj között: önellátással, szauna és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.10.23.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 12.633 - 32.847,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2022.10.31.

Szállodák Dunakeszi környékén
Tó Wellness Hotel Dunakeszi
Patak Park Hotel Dunakeszi
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)

Kotkoda Étkezde DunakesziX