Kotkoda Étkezde Dunakeszi

Aquaworld Resort Budapest

Kotkoda Étkezde Dunakeszi vélemények

2055
Átlagos 2021. október 18.egyedül járt itt
Dunakeszin volt ma dolgom. Gondoltam, előbb eszem valamit. Először az ittjartam. hu minősítései alapján a Pléh Csárdát kerestem, elég bonyolult úton el is jutottam, meg is lett, mikor kiderült, hogy hétfőn és kedden zárva van. . . ez innen nem derült ki sehogy sem, csak helyben. A kocsmarész nyitva van, igazi lepattant hely,. . .
Kotkoda Étkezde Dunakeszi - Külső képKotkoda Étkezde Dunakeszi - Étel/italKotkoda Étkezde Dunakeszi - BelsőKotkoda Étkezde Dunakeszi - BelsőKotkoda Étkezde Dunakeszi - BelsőKotkoda Étkezde Dunakeszi - Belső
2020. március 3.családjával járt itt
Ha kevés az időnk és éhesek vagyunk, jó választás a Kotkoda. Egyszerű beltér, hagyományos ételek, viszonylag nagy választék. A sertéspörkölt és a káposztasaláta kiváló volt. A baromfi ételek is izletesek és gusztusosak voltak. A kiszolgálás gyors volt. Probléma számomra csak az volt, hogy az ételek hidegek voltak és mikrosütőben melegitették meg őket.
Szörnyű 2017. május 7.egyedül járt itt
Udvariatlan kiszolgálás,nem túl minőségi ételek. Régebben jártam már itt,ahhoz képest minőségromlás tapasztalható.
2015. május 28.egyedül járt itt
Ha jót, elfogadható áron, és gyorsan akarsz enni, ide térj be.
Frissen sült mindig van, készétel 8-12 féle. Elvitelre dobozolnak. A teraszon vagy bent is le tudsz ülni, hely van bőségesen, persze ebédidőben van egy kis sorbaállás. Főzni-utálók Mekkája. Amiben gyenge az a desszert, de az üzlet háta mögött ott van a kitűnő Marcipán cukrászda. . .
Menü minden nap, kb. 900. - forintért.