Sári Csárda Dunakiliti

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Sári Csárda Dunakiliti vélemények

Kiváló 2016. május 17.barátokkal járt itt
A legjobb éttermek egyike azok közül melyekben jártam.
Helyet foglalni kell előre, de az étel nagyon finom, a kiszolgálás kedves, udvarias. Zeneszó mellett fogyasztottuk el az ételt a teraszon.
Evés után sétáltunk a vízparton. Mindenkinek ajánlom hogy egyszer látogasson el ide. Árban nem a legolcsóbb, de szerintem megéri. Biztosan visszatérek ide.
Kedves Vendégünk!
Köszönöm kedves visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra! Örömmel vettük pozitív visszajelzését az ételekre, zenére és a környezetre vonatkozóan!
Bízom benne, hogy a jövőben lesz még alkalmunk Önöket Csárdánkban köszönteni és további kellemes élményekkel és ételekkel gazdagodhatnak.
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Húsvétkor jártunk itt utoljára a párommal. Annyian voltunk az étteremben,hogy állóhely sem volt az ajtóban,nemhogy ülõhely
Mindenképp érdemes volt várni, a kiváló ebéd kárpótolt minket. Az ételek minősége és mennyisége mindent felülmúlt. Magyar nótaszó mellett egy kellemes órát töltöttünk el.
Ha ennél egy jót, a Sári csárdát nem érdemes kihagyni!
Kedves Vendégünk!
Köszönöm kedves visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra! Örömmel vettük pozitív visszajelzését az ételekre és a zenére vonatkozóan!
Kiváló 2016. május 1.gyerekekkel járt itt
Hallottunk már jót és rosszat is a helyről. . . ! Személyes tapasztalatunk: széles választék, finom ízek, gyors kiszolgálás (pedig vasárnap ebédidőben voltunk), udvarias személyzet. Négyéves kislánnyal és a nagyszülőkkel voltunk mindenkinek tetszett és ízlett minden.
Sári Csárda Dunakiliti - Egyéb
Kedves Vendégük!
Köszönettel vettük visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra!
Örömünkre szolgál, hogy kellemes időt töltöttek Csárdánkban és szállodánk parkjában itt tartózkodásuk ideje alatt.
Bízom benne, hogy a jövőben lesz még alkalmunk Csárdánkban köszönteni Önöket és további ízletes, magyaros ételekkel gazdagodhatnak.
Kiváló 2016. február 23.családjával járt itt
A közhanggal ellentétben (miszerint a kiszolgálás, ha magyarul szólalsz meg, már nem túl pozitív) kellemeset csalódtunk a csárdában. Az ételek, és a kiszolgálás is nagyon jó volt és kifogástalan. A párom családjával mentünk el, bár az asztalt a 8 főre előre le kellett foglalni, hiszen a csárda ebben az időben tele volt.
Kedves Vendégünk!
Köszönöm kedves visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra! Örömmel vettük pozitív visszajelzését az ételekre, zenére és a kiszolgálásra vonatkozóan!
Szörnyű 2015. október 27.gyerekekkel járt itt
Hosszú hétvégi kiruccanásunk előtt már kinéztem ezt a helyet, hogy felkeressük, mivel jókat írtak róla itt is és máshol is. Elég messziről érkeztünk és nem kis kitérő volt útvonalunkban, de gondoltuk kipróbáljuk, kár volt. Szép helyen van, ragyogó környezet, hangulatos meg minden, belül is szép. Gondoltuk jó helyen vagyunk.
Kiváló 2015. április 12.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó hangulatos étterem, az ételek és a kiszolgálás kiváló. Családbarát környezet, a gyerekek is nagyon élvezték. Csodálatos vizparti környezet. Az ételek nagyon finomak voltak és persze bőségesek. Szeretnék köszönötet mondani minden ott dolgozónak a felejthetetlen délutánért amit a csodálatos étteremben elölthettünk, és bátran ajánlom mindenkinek.
Kedves Vendégünk!
Köszönöm kedves visszajelzését, mely nagyon fontos számunkra! Örömmel vettük pozitív visszajelzését az ételekre, személyzetre és a környezetre vonatkozóan!
Kiváló 2014. május 27.gyerekekkel járt itt
Hétvégi családi ebédünket fogyasztottuk az étteremben. Hallottuk már, hogy elég keresett a hely, így előre foglaltunk asztalt a teraszon. Az ételek nagyon finomak és változatosak voltak. Az adagok bőségesek, a maradékot szívesen elcsomagolták. Az étterem és környezete nagyon szép, rendezett. . . .
Sári Csárda Dunakiliti - Egyéb
Kiváló 2013. május 20.a párjával járt itt
Egy Új csárda ami mégis magában hordozza a régi Magyar csárdák hangulatát! A szobában hangulatos régi magyar díszek,kiegészítők és berendezések fogadtak bennünknet! Kifejezetten gyermek;és család barát ez a szálloda! A személyzet nagyon udvarias volt! Még ajándék előétellel is kedveskedtek nekünk!
Sári Csárda Dunakiliti - EgyébSári Csárda Dunakiliti - Külső képSári Csárda Dunakiliti - Egyéb
Sári Csárda Dunakiliti a térképen
9225 DunakilitiCsölösztői u. 3.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • gyerekmenü • koktélok • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-V