Diamant Hotel Conference, Spa & Family Resort Dunakiliti ★★★★

4,6
a 4 dunakiliti szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
Diamant Hotel Conference, Spa & Family Resort Dunakiliti
Diamant Hotel Conference, Spa & Family Resort DunakilitiDiamant Hotel Conference, Spa & Family Resort Dunakiliti

Diamant Hotel Conference, Spa & Family Resort Dunakiliti bemutatkozása

Az 1987 óta Tájvédelmi körzetben levő szigetközi Diamant Hotel csendes, természetközeli környezetében várja vendégeit. Gyermekek számára baby pancsoló, játszótér és állatsimogató is van, míg idősebbek akár biciklit, kajakot, kenut, vízi biciklit bérelhetnek.

Sári Csárda Panzió Dunakiliti - Napi árak reggelivel
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Diamant Hotel Conference, Spa & Family Resort Dunakiliti vélemények

2013. november 20.gyerekekkel járt itt
A nyaralás alatt csak egy nap tudtuk a kint részt használni az időjárás miatt, de a "bezártság" sem volt problémás. a gyerekek élvezték a medencéket, a játszórészleget-ami nagyszerűen van megoldva. A csomagban volt masszázs ajándéka felnőtteknek-kellemes volt.
Negatívum: az egyetlen meleg napon nem ment a klíma a szobába-"nyissuk ki éjjelre az ablakot, úgyis lehűl a levegő"
Átlagos 2013. november 4.gyerekekkel járt itt
2 db, összenyitható szobát foglaltunk a hosszú hétvégére. Érkezésünkkor nem voltak tiszta törölközők és köntösök sem. Egyik szobában sem működött a széf. Jelzésünkre hoztak egy kulcsot, azzal működött, az egyik. Kerékpározási lehetőséget tartalmazott a csomagunk, de nem tudtuk igénybe venni, mert nincs a bicókhoz gyerekülés.
Kiváló 2013. szeptember 9.a párjával járt itt
A szálloda nagyszerű helyen van. Közel Pozsonyhoz, Mosonmagyaróvárhoz, Győrhöz. Remek szolgáltatások, mind beltérben és kültéren is. Az időjárási viszonyok miatt csak a benti lehetőségeket használtuk ki, de így sem volt részünk unalomban. Az étteremben nagyon finom ételek voltak, biztosan ellátogatunk még ide. Csak ajánlani tudom.
Kiváló 2013. június 17.a párjával járt itt
2013 májusában jártunk itt férjemmel és 4 napot töltöttünk el a vadregényes helyen lévő szállodában. Az épület igényes a szobák szépek tágasak, és kényelmesek. A félpanziós étkezés jó, ha ezen belül este személyemként felszolgált vacsora van , azt a modern és látványos konyhaművészet ihleti.
Kiváló 2013. május 9.a párjával járt itt
Nagyon szép és modern hotel, mindennel elégedettek voltunk. Nagy erkély tartozott a szobánkhoz, ami nekünk (dohányzóknak) kedvezett. A kiszolgálással és az ételekkel is elégedettek voltunk. Csodaszép környezetben található a hotel, a kinti medence nagyon szép. A Sári Csárda a hoteltől pár méterre található, érdemes kipróbálni, mert szuper hely.
Diamant Hotel Conference, Spa & Family Resort Dunakiliti - Medence/kertDiamant Hotel Conference, Spa & Family Resort Dunakiliti - Medence/kertDiamant Hotel Conference, Spa & Family Resort Dunakiliti - KörnyékDiamant Hotel Conference, Spa & Family Resort Dunakiliti - KörnyékDiamant Hotel Conference, Spa & Family Resort Dunakiliti - Környék