Diamant Hotel Conference, Spa & Family Resort Dunakiliti ★★★★

4,6
a 4 dunakiliti szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
Diamant Hotel Conference, Spa & Family Resort Dunakiliti
Diamant Hotel Conference, Spa & Family Resort DunakilitiDiamant Hotel Conference, Spa & Family Resort Dunakiliti

Diamant Hotel Conference, Spa & Family Resort Dunakiliti bemutatkozása

Az 1987 óta Tájvédelmi körzetben levő szigetközi Diamant Hotel csendes, természetközeli környezetében várja vendégeit. Gyermekek számára baby pancsoló, játszótér és állatsimogató is van, míg idősebbek akár biciklit, kajakot, kenut, vízi biciklit bérelhetnek.

Sári Csárda Panzió Dunakiliti - Napi árak reggelivel
2025.01.01-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka

Diamant Hotel Conference, Spa & Family Resort Dunakiliti vélemények

Átlagos 2014. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Tavaly ősszel érkeztünk 5 napra kipihenni a nyári munkát. Standard szobát foglaltunk, ami elég zsúfolt, ódivatú és lelakott. De a legfelháborítóbb az volt, hogy egy szóval se tájékoztattak minket arról, hogy a felettünk lévő szinteken reggeltől estig felújítás folyik. Épp üdülésünk ideje alatt verték le a csempéket, szedték ki a kádakat, WC-ket a 2.
Gyenge 2014. július 31.családjával járt itt
Négy csillagos szállodától nem ezt vártuk! A szoba ugyan megfelelő, tiszta rendezett, akár csak a fürdőszoba, a légkondi is megfelelően működött. Ennyit a pozitívumokról. A fürdőszobában a fal mellett elhelyezni a wc kagylót, eszement ötlet. Nem lehet kényelmesen ráülni, minden egyes használatkor bevertem a könyököm.
Szörnyű 2014. július 27.gyerekekkel járt itt
Mentségemre legyen mondva, a leányom döntött emellett, mivel a képek szerint a 3éves unokának rengeteg játszó lehetőség látszik. Július 14 megérkeztünk, rögtön ebéd Sári csárda, húzós árak, azért enni kell, az unokának kérünk egy pohár vizet, mert olyan megátalkodott nem iszik semmi édes löttyöt, csak vizet közlik nem hozhatnak mert megbüntetik őket?
Átlagos 2014. május 14.a párjával járt itt
Május elején töltöttem 3 napot párommal a hotelben. Sajnos nagyot csalódtam a szállodában, így nem ajánlanám családomnak, barátaimnak. Röviden olyan apró dolgok miatt, mint pl. nincs elég törülköző, köntös, vagy éppen szakadt köntöst adnak. . . És a legfájóbb, hogy karácsonyi ajándék volt, és rettenetesen dühített, hogy így mellé nyúltam a szálloda választáskor.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2014. április 29.gyerekekkel járt itt
Április utolsó napjaiban voltam a családommal a szállodában. A hotel és környezete nagyon szép. Tetszett a szobánk és a wellness is. Kisfiunknak egy igazi gyerekparadicsom volt: bent játszószoba, kültéri játékok és gyerekmedence. A félpanziós ellátással nem voltam elégedett, nem a máshol megszokott kínálat volt a büféasztalon, de számomra nem ez a legfontosabb kritérium. Nyáron is visszatérünk 5 napra, amit nagyon várunk már.
Kiváló 2014. január 12.családjával járt itt
3 éjszakát töltöttünk el a szállodában. Nagyon jól éreztük magunkat. A wellness részlege szuper, kisgyerekkel is remekül érzi magát az ember itt. Nekünk egy apró negatív észrevételünk volt: a vacsora este 7-től van, ami kisgyerekkel nem igazán jó időpont. Kedvezőbb lenne este 6-tól. Ettől függetlenül minden szuper volt.
Szörnyű 2014. január 7.a párjával járt itt
Ide többet soha! Szilveszteri csomagot választottunk, wellness részleg miatt az egész 3 napunk szörnyű volt. A víz 26 fokos, a pezsgőfürdőbe bele sz. . . tak, és 3x (1 recepciós, 2 wellness vezető)figyelmeztetésre sem cserélték le vízet! . És szerintem még mindig az a víz pezseg, gusztustalanul . Számomra ez érthetelen és elfogadhatatlan.
2013. december 27.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű helyen a Duna parton lévő szálloda. Kényelmes szoba, segítőkész recepció. Közel van Mosonmagyaróvárhoz, így kihasználhattuk az ottani látnivalók lehetőségét. Kicsi étterem, ízletes ételekkel. Wellness részleg nagy és nagyon kellemes. A jade köves masszázs jó, a masszázs már nem annyira, még fél árért is drága volt az, amit kaptunk.
Átlagos 2013. december 22.kollégákkal járt itt
Nem minden csillag ami fénylik
A hét itt dolgoztunk egy hosszú napot, és úgy döntöttünk megszállunk, hogy hol az nem volt kérdéses. A szigetközben fekszik Dunakiliti, mesés táj, csend és jó levegő, kedves emberek, nem rohannak, a karácsonyi őrületnek nyoma sincs. Nem foglaltunk szobát,de szerencsére volt szabad, igaz voltak „egypáran” a szállodába.
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttünk el a feleségemmel.Magas szintű kiszolgálásban volt részünk, nagyon kényelmes és ízléses szobában voltunk elhelyezve.Ilyen helyre mondják,hogy bármelyik pillanatban visszatérnék ide!A szálloda csodálatos helyen van,kisgyermekes családoknak is nagyszerű kikapcsolódási lehetőséget biztositt.