Nádas Halászcsárda Ebes

Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok
Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Nádas Halászcsárda Ebes vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2015. május 2.a párjával járt itt
Nádas Csárda-hangulatos csárda. Talán így lehetne egyszerűen jellemezni ezt a főút mellett lévő lehetőséget "éhes vándor"-ként. Berendezése éppen megfelel annak a csárda jellegnek, ahogyan nevezik magukat. Csöndes hely, választék is van, mindenki megtalálja a számára megfelelőt. Éhes nem marad senki.
2015. március 16.a párjával járt itt
Először jártam a Nádasban. Hangulatos belső tér. Szeretem ha adnak arra, hogy belépéskor a látvány megragadja a vendéget. Valóban csárda, ahogyan a nevében írják. A választék megfelelő, mindenki talál magának valami finomságot. A kenyérkosárban a kenyér mellett érdekes pogácsaszerű sütemény volt, sárgás színű, valamilyen gyógynövénnyel készíthették.
Nádas Halászcsárda Ebes - Belső
Átlagos 2016. augusztus 1.családjával járt itt
Vasárnap délután, családi ebéd, azért itt, mert nem mindenki ismeri még. A megközelítés könnyű, parkolóhely van bőven. Kiderűl a helyszínen, hogy ide is begyűrűzôtt a svédasztalos menü. Leves kétféle van, mi a húslevest választjuk, a másik kevésbé bizalomgerjesztő. Ez az ehető kategória, semmi több.
Nádas Halászcsárda Ebes - BelsőNádas Halászcsárda Ebes - Étel/italNádas Halászcsárda Ebes - Külső képNádas Halászcsárda Ebes - BelsőNádas Halászcsárda Ebes - Étel/italNádas Halászcsárda Ebes - BelsőNádas Halászcsárda Ebes - BelsőNádas Halászcsárda Ebes - Külső képNádas Halászcsárda Ebes - Belső
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Gyenge 2016. június 27., üzleti partnerrel járt itt
Az éttermet az értékelése alapján választottam, mivel szeretem a halételeket. A pincérrel, a környezettel elégedett voltam, de sajnos a rendelésnél ért az első negatív meglepetés. Az étlapon számtalan halétel szerepel, köztük min. 4-5 féle halászlé. "Csak tiszai halunk van", ebbe a harcsa már nem tartozott bele.