4,3

2026.05.03-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Il Padrino Pizza Club Eger vélemények

Kiváló 2016. január 2.barátokkal járt itt
Pizzát akartunk enni és a legjobb helyre jöttünk.Minden megfelelő volt.Csak ajánlani tudom.Nagyon jó hely.
Kiváló 2015. október 19. járt itt
Minőségi alapanyagokból (speck-tiroli érlelt sonka, mozzarella, leveles spenót, pármai sonka stb ) készült nagyon finom pizzák,egy nem minden napi helyen. :)
Il Padrino Pizza Club Eger - Étel/italIl Padrino Pizza Club Eger - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. május 5.a párjával járt itt
Az itt olvasott vélemények alapján úgy döntöttünk, hogy érdemes kipróbálni ezt a helyet. Ami a pizzákat illeti, nem csalódtunk, nagyon különleges, máshoz nem fogható ízű pizzákról van szó. Kb. 30 pizza közül lehet választani, átlagosan 1300 Ft körül vannak. Viszont a hely nekem nagy csalódás volt.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2015. január 7.a párjával járt itt
Egyedi, sajátosan, stílusosan kialakított belső térrel. Kicsi helyen minden elfér (és mindent érdemes aprólékosan végignézni, mert a részletekben számos ötlet, geg van! ). Otthonosságot tükröz a berendezés és a személyzet kedves, barátságos, vendégmarasztaló stílusa is. A kiszolgálás a rendelésnek megfelelő,az ételek finomak, az italok ötletesen díszítettek. Kifejezetten kellemes környezet, jó ellátással, jó árakkal.
Kiváló 2015. január 4.a párjával járt itt
Sziasztok! A párommal voltunk itt december végén és nagyon kellemes élmény volt. A pizza finom az étterem hangulata páratlan. Csak ajánlani tudom.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. szeptember 2.a párjával járt itt
Talán az első olyan étterem, melybe csak az ajánlások miatt mentünk be, és mely méltó a sok "dicshimnuszhoz". Elképesztően finom a pizzájuk. Emlékeim szerint a kiszolgálással és a tisztasággal sem volt problémánk, de a pizza íze, illata, látványa annyira lenyűgözte az érzékszerveim, hogy másra nem igazán emlékszem.
Kiváló 2014. augusztus 9.egyedül járt itt
Júliusban jártam Olaszországban, és alig vártam, hogy a kedvenc pizzámat ehessem. Elképedésemre, nem volt olyan jó. Akkor határoztam el, majd otthon eszek jó olasz pizzát az Il Padrino éttermében. Már alig várom. :) Legközelebb fotót is készítek. Voltam sokszor egyedül, de a barátnőmmel is.
Kiváló 2014. július 26.családjával járt itt
Nem olyan régen voltunk itt családommal 6-an pizzázni. Igazi olasz tészta recept alapján igazán finom és ízes pizzákat készítenek. Nem vagyok elfogult, de sajnálom, hogy Budapesten még nem találtam ilyen pizzériát. A hely hangulata nagyon magával ragadó, a régi újságok amik díszítik a helyet a múltba csöppentik vissza az embert. Nekem nagyon tetszett, ötletes és jó hely.
Kiváló 2014. július 22.gyerekekkel járt itt
Egy forró napon ebédeltünk itt kis családunkkal(gyerekekkel),a személyzet szabadkozott a meleg miatt, de mi azt is elfelejtettük, mikor belekóstoltunk a pizzába!
Szuper vékonytésztás, ízletes, jól megrakott, igazi feltétekkel!Könnyed mégis tartalmas, nagyon finom minden falat belőle! Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Kiváló 2014. március 9.barátokkal járt itt
Igaz egri vagyok, de ezzel a hellyel nagyon elfogult, mert ha külföldre megyek (Olaszország, Horvátország, Görögország) akkor az ottani pizzázókat ehhez a helyhez hasonlítom. És biztosra mondom, sehol nincsenek ehhez képest :) A kedvencem a tonhalas pizza, ha valaki szereti, akkor nem bánja meg:) Ha vidékről jönnek barátok csak ide viszem őket. A hangulata a helynek külön 5* jó étvágyat :)