Király Pizza Eger

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Király Pizza Eger vélemények

Szörnyű 2021. szeptember 12.családjával járt itt
Ajtón és a honlapon is kiírva hogy nyitás de 11órakor. 12 óra után nyitott ki. Többen is szerettek volna ott ebédelni. Kis várakozás után el is mentek ők is. Így csak a sarki közértben tudtunk venni valamit hogy ne legyünk a vonat indulási éhesek. Bravó
Szörnyű 2018. június 3.a párjával járt itt
Kritikán aluli hely. Ma ettünk itt Görög, illetve Kentucky burger tálakat. A padló mocskos, ragadós, az asztal szintúgy (du. 3 óra). A takarításnak szinte nyoma sincs. Minden bútor kopott, régi, bár még az előző észrevétel nélkül ezzel nem is lenne nagy baj. A kiszolgálás unott, mogorva, pedig mindenki fiatal.
Szörnyű 2015. november 21. járt itt
Minősíthetetlen! Koszos,igénytelen, a fánkkal ölni lehetett volna olyan kemény volt, az asztalokhoz hozzá lehetett ragadni.
Gyenge 2019. augusztus 9.családjával járt itt
10-ből egyszer,ha sikerül bármelyik megadott telefonszámon elérni őket! Nem értem,miért nem vesznek fel több embert,ha nem bírják teljesíteni a megrendeléseket. A megadott 120 perces kiszállítást (az esetek többségében még több) sem tudják teljesíteni,aminek eredményeképp vagy éhen halsz vagy kapsz egy két órája kisütött mirelit cuccot, ami a hungarocell doboz párájától frankón át is ázott (sok esélyt adtunk pedig az étteremnek).
Gyenge 2016. október 9. járt itt
Korábban többször rendeltünk tőlük, de az utóbbi évben rendszerint több, mint másfél óra alatt hozták ki a pizzát, amiért egy "bocs" sem járt. Ennek ellenére egyáltalán nem olcsó, és több egri pizzéria is magasan überelni a minőségüket (és a szállítási idejüket) ilyen árak mellett. Leszoktunk róluk.
Gyenge 2016. augusztus 12.a párjával járt itt
A pizzájuk az nem volt rossz de a töltött hús az borzalmas volt. Bundázott csirkemellet "ettem" és nem volt rendesen átsütve, rózsaszín volt még a belseje.
A kiszolgáló lány sem volt valami barátságos! Megrendeltük a pizzát és még utótag kértünk hozzá üdítőt is. Hát had nem mondjam milyen fejet vágott a kiszolgáló csaj mert utólag merészeltük kérni.
Árban jó volt de többet ide nem fogok betérni ha arra járok.
Átlagos 2018. április 22.a párjával járt itt
A délutáni órákban az éttermnek nem nevezhető - helyre bementünk. Leadtuk rendelésünket. A helyről-e lég gusztustalna, lepukkant - sok pizzát láttak már az asztalok sok év alatt. Nem szivesen ettem meg volna ott a rendelt pizzát. . Mintha egy régi film helyszinéra léptem volna be. . A rendelt piizát viszont időben hozták ez pozitivum aszámlára irva.
2019. július 5.a párjával járt itt
A közelben egy rendezvényen voltunk kiállítók, és a közelben kerestem éttermet. A hely weboldaláról kinéztük, mit szeretnénk enni, és elsétáltam az étteremhez. Egy kedves, de elfoglalt lány vette fel a rendelést és közölte kb. 3/4 órát várni kell, de láthatóan sokan voltak az étteremben, így nem volt túlzás.
2016. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Véletlenül találtunk rá a helyre. Közel van a sétálóutcához, nem csak pizza kapható, hanem finom tészta ételek is. Az adagok nagyok, az étel finom. Kicsit sokat kellett várni az ételre, de csak azért mert annyian voltak, alig találtunk helyet, és éppen ebéd időben voltunk. Az ár teljesen korrekt, a személyzet kedves.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. október 31.gyerekekkel járt itt
A városba nem sok a jó hely. Hosszas keresgélés után tértünk be a helyre, ha már a strandon jártunk a közelbe kerestünk éttermet. Az ételek és a felszolgálás is első osztályú. Árak megfizethetöek ide biztos vissza térünk máskor is. A hamburgerek és a gyros is isteni, és hátván ahogy hozzák ki az adagokat azok sem diétásak. örülünk hogy megtaláltuk ezt a remek helyet.