Retro Burger Eger

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Retro Burger Eger vélemények

Kiváló 2014. október 31.egyedül járt itt
Miután hat évet éltem Egerben, sok helyet felfedeztünk a barátokkal, de ide mindig nagy örömmel nah és persze éhesen mentünk, mert akkora hamburgert adnak ott amit csak üres hassal lehet megenni. Szerintem nagyon finomak a hamburgerek és nagyon nagyok, az ára pedig tűrhető. .
Amikor Egerbe járok akkor mindig be ugrok egy hambira. Ha a hely nem is mindig tiszta de akkor is nagyon jo a hamburgerük :D
Átlagos 2014. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
A hamburgerek jók, kiadósak (hát igen, inkább nagyok), viszont a hely, az asztalok dzsuvásak rendesen. Talán nincs idő a hajtás miatt egy kis takarításra, asztal törlésre nap közben? ? ? Pedig valószínűleg megérné megtenni.
Minden esetre egy-egy átlagos ízű, viszont óriási hamburgert ettünk, tele lesz vele az ember. Az árak kb 600 - 1. 200 / hambi, ami a mérethez képest nem magas.
Kiváló 2014. augusztus 9.barátokkal járt itt
Gyakran járok oda, és mindig elégedett voltam. Általában sima retro burgert eszem, de sokmindent kipróbáltam már. A lányok kedvesek, a hozzávalókat frissen sütik, és árban is nagyon jó. Az étel elkészülésére általában várni kell, de aki siet, az vegyen egy hűtött szendvicset valamelyik benzinkútnál, és egye azt.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. július 29.egyedül járt itt
Egy nap úgy döntöttem, kipróbálom az óriáshamburgerüket. Gondoltam, két evésre is jó lesz, és kíváncsi voltam, milyen a retro hamburger óriásba. Hát, lehet, hogy a normál mérettel kellett volna kezdenem, és akkor jobbakat tudnék írni. :)
Mondjuk úgy, hogy az óriás hamburgerük "mindent bele volt" ami csak a konyhán van.
Retro Burger Eger - Étel/italRetro Burger Eger - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. június 30.barátokkal járt itt
Ez az a hely, amelyet bátran ajánlok mindenkinek. Egerben itt a legjobb az ár-érték arány. Hatalmas hamburgereket kaphatsz itt, nagy hússal és sok zöldséggel. Mindig friss alapanyagok, finom ízek. Negatívum, hogy maga a hely kicsi és bent általában nagyon meleg van, de előtte is le lehet ülni és ott elfogyasztani az ételt, amit viszonylag gyorsan megcsinálnak.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. június 15.a párjával járt itt
Imádjuk! Többször ettünk már itt. Nagyon örültünk, amikor megnyílt, szinte az elsők között voltunk, akik betértek ide. Gyors kajálda, de teljesen más mint a többi. Az ételekhez jó sok zöldséget adnak. Nagyon finom a hamburgerük és a gyrosuk is. Nehéz választani. A kiszolgálás gyors és korrekt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. április 9.a párjával járt itt
Csak sétálni akartunk kicsit a belvárosban, ismerkedni a hangulattal, amikor "megcsapta" az orrunkat valami nagyon finom illat. A Retro burger előtt álltunk. . . de nem sokáig, pillanatokon belül a pultnál álltunk és kértük a hamburgerünket. A kiszolgáló hölgy nagyon kedvesen "helyet foglaltatott" velünk és mondta, amint elkészül odahozza nekünk.
Retro Burger Eger - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. április 7.a párjával járt itt
Többször visszamentünk hamburgert enni, ami a legnagyobb azok közül, amikkel eddig találkoztam. Mindig friss a buci és a rengeteg saláta is, bőséges az adag, gyakorlatilag két fogásnak simán megfelel. Köretnek lehet rendelni hozzá sült krumplit, de azt tényleg csak a nagyétkűek tudják megenni. A gyros adag is hasonlóan hatalmas, azt még nem kóstoltam.