Várkert Étterem Eger

a 144 egri étterem közül
étterem, vendéglő
Várkert Étterem Eger
Várkert Étterem EgerVárkert Étterem Eger

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Agria Vintage Apartman Eger
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Várkert Étterem Eger vélemények

Gyenge 2019. november 2.gyerekekkel járt itt
Mivel a várból kijövet éhesek voltunk ezért ide tértünk be. Nem kellett volna! Mire visszajöttünk a mosdóból a külföldiek elfoglalták a helyünket. A kiszolgálás irtó lassú, kb. 3-szor kellett szólni, mire fizethettünk. Kis adagokat kértünk, erre közölték csak nagy adag van, aminek a felét meghagytuk, de így nagyon sokat fizettünk sajnos, az ízével sem volt nagyon minden rendben!
Átlagos 2019. január 6.családjával járt itt
Az év utolsó napjit Egerben töltöttem a szüleimmel. Minden nap más más étterembe ebédeltünk. Az év első napján elmentünk sétálni a városba. A Várkert Étterembe már nem először voltunk. Így ismét betértünk az étterembe. A pincér nagyon udvariasan kísért az asztalhoz.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
A várból visszafelé betértünk ebédelni. Az étlap alapján gondoltuk megéri,de amikor megkaptuk a kért ételeket,bizony elég nagyot csalódtunk. Az íz és a minőség sem volt a tppon. Arról nem is beszélve,hogy a felszolgáló a negyed üveg sört simán elvitte,még csak elnézést sem kért utólag.
2017. április 22.a párjával járt itt
Az Étterem nagyon hangulatos, a helyhez illő "retro"-hatással.
A kiszolgálás gyors és udvarias.
A kétszemélyes tál, amit rendeltünk nagyon ízletes és bőséges és
friss volt.
Ár/érték arány megfelelő.
Mindenkinek csak ajánlani tudjuk, hogy térjen be ide, ha szereti
a magyaros környezetet és nem sznob, mint némelyik negatív
hozzászóló.
Várkert Étterem Eger - Étel/italVárkert Étterem Eger - Külső képVárkert Étterem Eger - Belső
Átlagos 2017. január 3.családjával járt itt
Szilveszter napján ebédeltünk az étteremben.Belépve elég retro a látvány,de a fogadtatás kedves volt. Megmondom őszintén az ételek minőségétől tartottam,de ehető volt minden.Ár-érték arányban drága. Ennyiért jobb helyen,minőségi ételeket lehet fogyasztani.A kiszolgálással elégedett vagyok.
2016. október 11.a párjával járt itt
Mivel a vár lábánál található tetszetős a kis teraszos étterem, így betértünk egy ebédre. Rajtunk kívül még egy pár ebédelt a teraszon. A pincér udvarias volt. A brassói eléggé olajosra sikeredett, amit "tányér alátámasztás módszerével" sikerült orvosolni. Ezt leszámítva finom volt az ebéd.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. október 5.családjával járt itt
A várból kijövet megtetszett a hangulatos terasz, így beültünk vacsorázni. Kis várakozás után érkezett is a pincér, felvette az italrendelést, és nemsokára hozta is azokat. Addigra sikerült is választanunk, "csirkemell kecskesajttal és grillezett zöldségekkel"- re esett mindkettőnk választása.
Szörnyű 2016. május 30.barátokkal járt itt
A pecsenyehús mócsingos és büdös volt. A brassóiban indokolatlanul sok olaj volt, ami ehetetlenné tette. A csirkemell salátával olyan sós volt, hogy nem tudtuk megenni.
A pincér egy cetlire felírt listát hozott ki blokk helyett.
Az étlap árai nem tartalmazzák a szervizdíjat, viszont nincs feltüntetve, hogy felszámolnak 10% szervizdíjat. Tipikus lehúzós hely.
Szörnyű 2016. január 23.családjával járt itt
Csatlakozom az elottem szolohoz. Nalunk a szamlat is sikerult elszamolni, nem a mi javunkra. Nevetsegesen kicsi adagok, gyenge minoseggel. Osszessegeben a hely erosen kerulendo.
Szörnyű 2015. október 25.gyerekekkel járt itt
Nagyon lassú volt a kiszolgálás. Az ételre nagyon sokat kellett
várni, ami drága volt, viszont nagyon rossz minőségű.Az étteremben mások is kifogásolták a felszolgált ételt, és visszaküldték azt.Ezek után bátran ajánljuk mindazoknak az éttermet, akik sok várakozás után rosszat akarnak enni drágán.