Az általunk igénybe vett program nem nyárra való. . . . ! A szálloda wellness részlege önmagában nem rossz - de akkor igazán élvezhető, ha kint esik a hó, dühöng a tél. . . ! A hirdetett **** csillag (sajnos. . . ) köszönő viszonyban sincs a Dunántúl (Bükfürdő, Hévíz, Zalakaros stb. **** csillagos szolgáltatásaival.
Ha az ár-érték arányt nézem - az kb. rendben volt.
Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!


























