Hunguest Hotel Flóra Eger ★★★

Hunguest Hotel Flóra Eger
Hunguest Hotel Flóra EgerHunguest Hotel Flóra Eger
Hunguest Hotel Flóra EgerHunguest Hotel Flóra Eger

Hunguest Hotel Flóra Eger bemutatkozása

A Bükk hegység déli lábánál, a síkság és a hegyvidék találkozásánál található Eger történelmi városa, Budapesttől 130 kilométerre. A híres borvidék közelsége, egyházi és közigazgatási szerepvállalása régóta központi hellyé tette e csinos kis városkát. Fürdővárosként is régóta ismert, mivel gyógyvízforrások központjában fekszik.

Agria Vintage Apartman Eger - Egri kikapcsolódás
Egri kikapcsolódás
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Hunguest Hotel Flóra Eger vélemények

Szörnyű 2019. október 6.családjával járt itt
Csalódás! Ha a honlapjukon a valóságot tüntetik fel a fotókon, eldöntöm, hogy oda megyek vagy sem, a saját döntésem. De odaérve kiábrándító szoba fogadott bennünket. Koszos falak, mocskos szőnyeg, omló vakolat, kieső konnektor, átláthatatlan terasz ajtó és ablak üveg. Fadarabbal megerősített terasz ajtó.
Hunguest Hotel Flóra Eger - BelsőHunguest Hotel Flóra Eger - BelsőHunguest Hotel Flóra Eger - BelsőHunguest Hotel Flóra Eger - BelsőHunguest Hotel Flóra Eger - BelsőHunguest Hotel Flóra Eger - Belső
Gyenge 2020. március 2.gyerekekkel járt itt
A hotelt elsősorban a kiváló elhelyezkedése miatt választottam, nem is csalódtam benne. Minden nevezetesség sétálva bejárható, a strandra közvetlen az átjárás, jó a saját wellness részlege is. A hotel állapota, berendezése, stílusa korszerűtlen. Az étkeztetés viszont elég jó.
Gyenge 2020. február 29.a párjával járt itt
Fáradságos, bosszúsággal tele utazás után (vonat késés, ezért a csatlakozást nem értük el, másik vonatra újból hely és pótjegy vásárlás), megérkezvén, bőröndök mellé a kezünkbe nyomták a fürdőköpenyt-amit béreltünk-, így hurcolkodtunk fel a szobába. A szoba rég volt kifestve, zsíros a fal az ágy fölött.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2019. december 29.gyerekekkel járt itt
Családdal látogattunk ide, már nem először, de most minőségromlást tapasztaltunk. A szálloda elhelyezkedése remek, közel van a belvároshoz, gyalogosan is pár perc séta. A szálloda iszonyat retró. A színek komorak, az a sötétbarna nagyon sötét és nyomasztó. A szobák is retrók, egyedül az ágy kényelmes.
Gyenge 2019. március 26.a párjával járt itt
Egerben sokadszor voltunk, a Hotel Flórában először. Több Hunguest Hotelt kipróbáltunk már, az étkezések eddig mindenhol tökéletesek voltak. Márciusi hosszú hétvégére érkeztünk, tele várakozással. A város változatlanul gyönyörű. A szállás az borzalmas, időutazás, annak minden negatívumával.
Gyenge 2018. december 3.a párjával járt itt
Számomra a szoba minősége okozott nagy csalódást . Kopár kopottas falak , nyílás zárón erősen behúzó minusz fokok , ráadásul a visszaigazoláson szereplő erkélyes szoba a földszinten helyezkedett el . A svédasztalos étkezést pedig , valahogy nem éreztem úgymond finomnak .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2018. november 1.a párjával járt itt
Nehéz objektív véleményt írni mert van akinek megfelel van akinek nem. Elöször a jó : Az elhelyezkedése jó - viszonylag minden turistikai helyszín gyalog is közel van. Nagyon jó a szabad átjárás a városi fürdöbe - ami nekünk tetszett. Az ételek minösége jó, sött mondhatnám nekünk bejött - de az ár - érték arányhoz képest nem valami böséges volt a választék.
Gyenge 2017. november 14.a párjával járt itt
Nos nem szokásom megszállni a Flórában mert kicsit retro rá férne egy komolyabb felújítás. Most mégis úgy esett hogy ide foglaltam mert a fürdőbe való szabad átjárást szeretem. Vasárnap érkeztünk két éjszakára még sosem voltunk hétköznap. A szobánk tiszta és kényelmes volt de a minibár üres csak két ásványvíz árválkodik benne!
Gyenge 2016. június 30.a párjával járt itt
A szoba lepusztult, még a '80-as évekbeli. A szobához járna légkondi is -, nem külön pénzért (2. 500 Ft/éj), WC-ben a víz csordogált, az étel rossz volt. 2 busszal érkező lengyelek egész éjjel a 2. emeleten ordítoztak, vihogtak, piáltak, nem lehetett tőlük pihenni. Ezért 2 nappal előbb eljöttünk.
Átlagos 2019. december 2.a párjával járt itt
4 éjszakát foglaltunk a szállodában(bár ne tettük volna). a Retro radiátor fűtött ezerrel,és nagy zajjal. Gondoltuk lejjebb vesszük,majd akkor talán megszűnik a zaj. Nem így történt. Másik verzió:jó akkor nyitott ablaknál alszunk,legalább a meleg ne zavarjon. Ez sem tűnt jó ötletnek,mert onnan a konyha,elszívójának még hangosabb zúgása volt zavaró.
Hunguest Hotel Flóra Eger a térképen
3300 EgerFürdő u. 5.
+36 36 513300
• szabadtéri úszómedence • szauna • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • aromakabin • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 20 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár