Lilith

Lilith adatlapja

Regisztráció2013.11.19
Utoljára itt2016.04.05

Gyenge 2013. november 19.a párjával járt itt
Mi a párommal szeretjük kipróbálni a heti menüs kínálatait az éttermeknek, így kerültünk a Vörös Postakocsiba is. Először nagyon tetszett a hely, a pincér kedves volt. Az első negatívum az volt, hogy a nyakunkra hozták a fogásokat, még csak épp elkezdtük a levest amikor már kihozták a főételt.
Kiváló 2013. december 3.a párjával járt itt
A hónapfordulónkat töltöttük itt a párommal. Nagyon tetszett képekről az étterem hangulata, elrendezése, ezért is választottam ezt az helyet. Pozitív: A pincér nagyon nagyon kedves volt, mindenben segített, rendelkezésünkre állt bármiről is volt szó. Az étel finom volt, nagyon gusztusosan volt tálalva.
Kiváló 2014. február 2.a párjával járt itt
A párom hozott el ide hónapfordulónk alkalmából. Bevallom félve ültem be, hiszen gyönyörű a hely, bőrfotelek, élőzene, olyan mintha az ember vissza csöppent volna a reneszánsz korszakába. Magyarországon sajnos az a tendencia, hogy a színvonalasabb helyekre csak az elit rétegnek telik, az olyan kis középszerű egyetemistáknak mint én, nem futja ilyesmire.