Hotel Rubinia Eger

Hotel Rubinia Eger
Hotel Rubinia EgerHotel Rubinia Eger
Hotel Rubinia EgerHotel Rubinia Eger

Hotel Rubinia Eger bemutatkozása

A Hotel Rubinia csendes és nyugodt kikapcsolódást nyújt vendégeinek Egerben. Kiváló elhelyezkedése mellett - egyik oldalt a Szépasszony-völgy, míg másik oldalról a város panorámája nyújt felejthetetlen élményt -, tágas szobákkal és stúdiókkal, hangulatos közösségi terekkel, szaunával és egy konferenciateremmel rendelkezik.

Agria Vintage Apartman Eger - Egri kikapcsolódás
Egri kikapcsolódás
Agria Vintage Apartman Eger
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Hotel Rubinia Eger vélemények

Szörnyű 2016. január 6.a párjával járt itt
A személyzet kiváló bár nagyon kevesen vannak a szálloda inkább egy gyenge minőségű panziónak felel meg. Rossz minőségű ágy, vízköves alig folyó zuhany,takaritatlan kezeletlen jakuzzi a welness fűtetlen.
Kiváló 2016. január 4.barátokkal járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, minden tekintetben elégedettek voltunk a szálláshellyel. Finom ételek, remek borkóstoló, szerény ám annál kellemesebb wellness részleg, egyszerű de kényelmes szoba, figyelmes személyzet. A szilveszteri mulatságon jó hangulat, kiváló zene volt.
Kiváló 2016. január 4.gyerekekkel járt itt
Családommal: 2 felnőt és 5 gyerek egy szép hétvégét töltöttűnk aHotel Rubina szállodában. A személyzet kedves, segítőkész. A félpanziós ellátás jó, a bor finom. A kilátás gyönyörű! A welness nem zsúfolt, időpont alapján csak a miénk. A belváros, a Szépasszony Völgy közel van, jó kis séta volt. Máskor is szívesen visszamegyünk.
2016. január 3.barátokkal járt itt
Szilvesztert töltöttem a Hotelben. Mind a fogadtatás, mind a személyzet (mindenkit beleértve) nagyon kellemes volt. A szobában a nyílászárók, melyre az ablakot értem nem jól zártak, de ennek ellenére jó meleg volt.
Könnyen megközelíthető volt a Szépasszonyvölgye.
Összességében nagyon kellemes időt töltöttem a Rubinia Hotelben.
2016. január 3.barátokkal járt itt
Remek volt a kiszolgálás, az ételek finomak voltak, a szilveszteri program tartalmas és szórakoztató volt, élőzene is remek volt. Nagyon jól éreztük magunkat.
2016. január 3.gyerekekkel járt itt
Kiváló szilvesztert töltöttem a családommal a Hotel Rubiniában. Várakozáson felüli élményben volt részünk. Kiemelkedett a személyzet kedvessége, az ételek és italok változatossága és mennyisége. A kevés negatívumot elnyomta
a jó szilveszter éjszakai buli hangulata. Köszönünk mindent és hamarosan újra visszatérünk.
Kiváló 2015. november 24.a párjával járt itt
Már évek óta minden novemberben 3 éjszakát a szállodában töltünk a feleségemmel és egy baráti házaspárral, így már ismerősként köszöntöttek. Nem változott semmi, a személyzet kedves és segítőkész, a félpanziós ellátás teljesen kifogástalan. A közel teltházas foglalás ellenére az
étkezések sorbanállás nélkül, kulturáltan történtek.
Szörnyű 2015. augusztus 24.a párjával járt itt
A pozitívum:
A helyszín és elhelyezkedés kiváló, a személyzet nagyon segítőkész és kedves. A masszás nagyon jó volt. A negatívum:
Kifejezetten a főépületbe kértük a szállás, kilátással (melyért felárat is fizettünk) érkezéskor azonban a "studio" épületbe vezettek, ami egy diákszálló szintje volt, mintha csak a régi koliszobámba jöttem volna.
Kiváló 2014. október 16.a párjával járt itt
Három éjszakát töltöttünk október hónapban a Hotel Rubinia-ban. A Szépasszony Völgyre való panorámával, a völgy könnyű megközelítésével rendelkező, csendes, családias szálloda. A személyzet kedves, szolgálatkész, barátságos. A szobák és az egész szálloda tiszta, egyszerűen berendezett.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2014. augusztus 15.a párjával járt itt
A személyzet mindenben segítőkész,kedves,barátságos minden felmerült kérésre/kérdésben segítettek és maximálisan vendégközpontúak! A szobából gyönyörű a kilátás,tiszta és kényelmes volt. Az ételek "egyszerűek" de annál finomabbak és laktatóak voltak,reggelinél/vacsoránál bőséges választék!