Hotel Rubinia Eger

Hotel Rubinia Eger
Hotel Rubinia EgerHotel Rubinia Eger
Hotel Rubinia EgerHotel Rubinia Eger

Hotel Rubinia Eger bemutatkozása

A Hotel Rubinia csendes és nyugodt kikapcsolódást nyújt vendégeinek Egerben. Kiváló elhelyezkedése mellett - egyik oldalt a Szépasszony-völgy, míg másik oldalról a város panorámája nyújt felejthetetlen élményt -, tágas szobákkal és stúdiókkal, hangulatos közösségi terekkel, szaunával és egy konferenciateremmel rendelkezik.

Agria Vintage Apartman Eger - Egri kikapcsolódás
Egri kikapcsolódás
Agria Vintage Apartman Eger
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Hotel Rubinia Eger vélemények

Szörnyű 2016. január 6.a párjával járt itt
A személyzet kiváló bár nagyon kevesen vannak a szálloda inkább egy gyenge minőségű panziónak felel meg. Rossz minőségű ágy, vízköves alig folyó zuhany,takaritatlan kezeletlen jakuzzi a welness fűtetlen.
Szörnyű 2015. augusztus 24.a párjával járt itt
A pozitívum:
A helyszín és elhelyezkedés kiváló, a személyzet nagyon segítőkész és kedves. A masszás nagyon jó volt. A negatívum:
Kifejezetten a főépületbe kértük a szállás, kilátással (melyért felárat is fizettünk) érkezéskor azonban a "studio" épületbe vezettek, ami egy diákszálló szintje volt, mintha csak a régi koliszobámba jöttem volna.
Gyenge 2017. április 15.a párjával járt itt
A hely az szép, rálátni a Szépasszonyvölgyre. Az étkezés még elmegy, ha leszámítjuk a hideg ételt, ami egyébként naponta körbe- körbe szinte ugynanaz. Az internetre ráraknak egy tetszetős szobát, de a valóság az teljesen más ( mellékelem a képeken). 4 éjszakát voltunk a panzióban, de takarítónőt egyet sem láttunk.
Hotel Rubinia Eger - SzobákHotel Rubinia Eger - SzobákHotel Rubinia Eger - BelsőHotel Rubinia Eger - SzobákHotel Rubinia Eger - SzobákHotel Rubinia Eger - BelsőHotel Rubinia Eger - SzobákHotel Rubinia Eger - BelsőHotel Rubinia Eger - Szobák
Gyenge 2017. január 3.barátokkal járt itt
A stúdiószoba egy igen gyenge kollégiumi minőség vagy még az sem. A bútorok (ágy, szekrény) gyermek-méretűek. A helyiségek légtere óvodásokhoz méretezett. Az étkezés "maradék" elven működött: Január 2-án még a szilveszteri maradékot tálalták fel. 30-i leves elsejére is futotta.
Gyenge 2017. január 2.a párjával járt itt
Lepusztult, hiányos felszereltségű, a tisztaság nem erőssége a panziónak.A két recepciós hölgy nagyon kedves volt, de csak a kiégett villanykörték cseréjében volt lehetőségük segíteni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 192 feltöltött kép
Gyenge 2014. március 20.a párjával járt itt
Eger Szépasszony völgy feletti részén helyezkedik el a szálloda. A kilátás szép is lehetne. . . . A szobánk ablaka éppen a leszakadni vágyó kültéri medencére nézett. Ez lett volna a wellness. A szoba átlagos, tiszta, az ételek sem hagytak kívánnivalót maguk után. A személyzet kedves, segítőkész.
Átlagos 2017. június 14.egyedül járt itt
Egy napot töltöttem itt. Szép helyen van a hotel,kicsit macerás megközelíteni. GPS ajánlott. Nagyon szép kilátás a Szépasszony völgy-re. Hátul le is lehet sétálni. A szoba szolíd,csak ami szükséges az van benne. Fürdőszoba elfogadható,tusolóval. Sampon,kézmosó,és hajszárító is volt,ami pozítív. Az ágy nagyon kényelmes volt.
Átlagos 2017. január 3.a párjával járt itt
Három napot töltöttünk a Hotel Rubiniában,az étel mindig hideg volt, ugyanolyan hús 3 napig, reggelire virsli, kiszáradt sajt. A szoba egy kis pénz ráfordítással szinte tökéletes lehetne. A Wellness részleg két jakuzziból és egy szaunából állt. A szálloda nagyon közel van a Szépasszony-völgyéhez.
Átlagos 2016. május 21.a párjával járt itt
2015 szeptemberében 3 napot tölthettünk el párommal kettesben Egerben, a Hotel Rubinia Panzióban. Kedvezményes kuponnal foglaltunk szállást, melynek tartalmát a későbbiekben ki is fejtem. A szoba elfoglalása 14 órától lehetséges a leírás szerint, mi azonban a távolság (és az izgatottság) miatt 11 óra körül már be is parkoltunk a Rubinia ingyenes parkolójába.
Hotel Rubinia Eger - KörnyékHotel Rubinia Eger - SzobákHotel Rubinia Eger - Vendéglátás
Átlagos 2014. augusztus 2.a párjával járt itt
Romantikus pihenés félpanziós kuponos csomag keretében érkeztünk Egerbe. Rögtön érkezéskor már kaptunk tájékoztatást a reggeli és a vacsora időpontjáról valamint már azonnal foglalni kellett a masszázs valamint a privát jakuzzi használatának idejét. Nem tetszett: A csomag tartalmazta az üdvözlő ital pálinka és a gyertyafényes vacsora rózsabekészítéssel ami teljes egészében lemaradt.