Hotel Rubinia Eger

Hotel Rubinia Eger
Hotel Rubinia EgerHotel Rubinia Eger
Hotel Rubinia EgerHotel Rubinia Eger

Hotel Rubinia Eger bemutatkozása

A Hotel Rubinia csendes és nyugodt kikapcsolódást nyújt vendégeinek Egerben. Kiváló elhelyezkedése mellett - egyik oldalt a Szépasszony-völgy, míg másik oldalról a város panorámája nyújt felejthetetlen élményt -, tágas szobákkal és stúdiókkal, hangulatos közösségi terekkel, szaunával és egy konferenciateremmel rendelkezik.

Agria Vintage Apartman Eger - Egri kikapcsolódás
Egri kikapcsolódás
Agria Vintage Apartman Eger
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Hotel Rubinia Eger vélemények

Átlagos 2016. május 21.a párjával járt itt
2015 szeptemberében 3 napot tölthettünk el párommal kettesben Egerben, a Hotel Rubinia Panzióban. Kedvezményes kuponnal foglaltunk szállást, melynek tartalmát a későbbiekben ki is fejtem. A szoba elfoglalása 14 órától lehetséges a leírás szerint, mi azonban a távolság (és az izgatottság) miatt 11 óra körül már be is parkoltunk a Rubinia ingyenes parkolójába.
Hotel Rubinia Eger - KörnyékHotel Rubinia Eger - SzobákHotel Rubinia Eger - Vendéglátás
Szörnyű 2015. augusztus 24.a párjával járt itt
A pozitívum:
A helyszín és elhelyezkedés kiváló, a személyzet nagyon segítőkész és kedves. A masszás nagyon jó volt. A negatívum:
Kifejezetten a főépületbe kértük a szállás, kilátással (melyért felárat is fizettünk) érkezéskor azonban a "studio" épületbe vezettek, ami egy diákszálló szintje volt, mintha csak a régi koliszobámba jöttem volna.
2016. május 17.a párjával járt itt
GPS nélkül nem ajánlom megközelíteni, ha nincs egri helyismeretünk. Az utcából már könnyű megtalálni, a tábla segítségével a szemek elől elrejtett épületet, amely ily módon védett a zajtól és a zavaró elemektől. Csak szembe ne jöjjön autó a szűk és beláthatatlan feljárón. Az épület nem hivalkodó, beleillik a környezetbe.
Hotel Rubinia Eger - Környék
2016. május 4.barátokkal járt itt
Ebben a hotelben, már több alkalommal voltam, ami engem leginkább oda vonz a nagyon kedves,segítőkész személyzet, a gyönyörű kilátás a Szépasszony Völgyére, valamint a jó ízű, bőséges ételek, a csendes környezet, reggelente a madarak énekkarának ébresztése.
Kiváló 2016. január 4.gyerekekkel járt itt
Családommal: 2 felnőt és 5 gyerek egy szép hétvégét töltöttűnk aHotel Rubina szállodában. A személyzet kedves, segítőkész. A félpanziós ellátás jó, a bor finom. A kilátás gyönyörű! A welness nem zsúfolt, időpont alapján csak a miénk. A belváros, a Szépasszony Völgy közel van, jó kis séta volt. Máskor is szívesen visszamegyünk.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2014. augusztus 15.a párjával járt itt
A személyzet mindenben segítőkész,kedves,barátságos minden felmerült kérésre/kérdésben segítettek és maximálisan vendégközpontúak! A szobából gyönyörű a kilátás,tiszta és kényelmes volt. Az ételek "egyszerűek" de annál finomabbak és laktatóak voltak,reggelinél/vacsoránál bőséges választék!
Átlagos 2014. augusztus 2.a párjával járt itt
Romantikus pihenés félpanziós kuponos csomag keretében érkeztünk Egerbe. Rögtön érkezéskor már kaptunk tájékoztatást a reggeli és a vacsora időpontjáról valamint már azonnal foglalni kellett a masszázs valamint a privát jakuzzi használatának idejét. Nem tetszett: A csomag tartalmazta az üdvözlő ital pálinka és a gyertyafényes vacsora rózsabekészítéssel ami teljes egészében lemaradt.
Kiváló 2017. augusztus 15.barátokkal járt itt
Nagyon családias az egész hotel. Mindenben a vendég igényeit nézik.
Bőséges reggeli választék, még bőségesebb meleg vacsora kínálat. Az ár igen kedvező.
A Szépasszony völgy felett van csodás kilátással.
Nagyon elégedettek voltunk a barátainkkal együt, 4 napot töltöttünk ott. Máskor is szívesen megyünk. Csak ajánlani tudom másoknak is.
2017. július 22.gyerekekkel járt itt
Nagyon szep helyen van a elhelyezes csak a tisztasagra kene oda figyelni es aszt nagyon. A szemelyre es a kaja az kivalo volt ha a fonokseg tobet fektetne a felujitadra kivalo hely lene es gyonyoru a gyerekek is elveznrk a kinti medencet a trampolint csak szezvolt torve es veszelyes volt ugralni bene. A felpanzio svedasztalos volt kivalo valasztekal az plus
Kiváló 2017. június 16.családjával járt itt
A RUBINIA név alatt több épületben egy Hotel és panzió működik. Természetesen más árakkal és minőséggel. Amikor mi vásároltuk volt árbeli különbség a kétféle szállás közt. Étkezés viszont egyforma bármelyik épületben alszik a vendég. Ezt szerettem volna tisztázni, az olvasott értékelések miatt.