Hotel Unicornis Eger ★★★

Hotel Unicornis Eger
3300 Eger, Hibay Károly u. 2.

Hotel Unicornis Eger a térképen

Hotel Unicornis Eger értékelése:

4. helyezett a 166 egri szállás közül

Hotel Unicornis Eger - vélemények, kritkikák

Hotel Unicornis Eger vélemények

HULAMA TOP fotófeltöltő
2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 9. - 4 látogató hasznosnak vélte
Egerben eddig csak átutazóban voltam, ezért most egy két éjszakás wellnesst választottam franciaágyas szobával. Az Unicornis Hotel honlapját és a szálloda értékeléseket megnézve esett a választás rájuk és nem bántam meg. Belvárosban, a vártól pár percre, ahonnan minden más is pillanatok alatt megközelíthető.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Születésnapra kaptam ajándékba ezt a wellnesst az Unicornisban. Belvárosban, a vár lábánál, ahonnan minden percek alatt elérhető. Kedves fogadtatás a recepción. Tisztaság mindenhol. A szoba berendezése is tetszett, mindennek volt hely. A franciaágy nagyon kényelmes. Infralámpa a fürdőszobában, amit eddig még sehol nem láttam.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Maximálisan központi elhelyezkedésű, minden 5 perc alatt elérhető. A szoba tiszta, az ágy kényelmes, az ételek pedig bőségesek, és finomak voltak. A személyzet kedvessége is meggyőző volt, sajnos a wellness részlegben a jacuzzi épp nem működött ottjártunkkor. Ettől függetlenül nagyon jó szívvel gondolunk vissza az itt eltöltött néhány nyári napra :)

Mobilról küldte. | 2015. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. július 7.
Kényelmes szoba, ízletes ételek,kiváló elhelyezkedés. A személyzet segítőkész. A parkolással volt némi nehézségünk,mert nagyobb társasággal voltunk. A szobát panorámásnak nem nevezném (egy tetőre nézett),de a célnak maximálisan megfelelt.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A belvároshoz nagyon közel van ez a szálloda. Pillanatok alatt ott lehetünk Eger szívében. A parkolás is megoldott, ha nagyon ügyesek vagyunk napi 500 ft-ért. Ebben csak az a fájó, hogy utolsó napot is teljesen ki kell fizetni. A szoba, a fürdő tiszta az ágy kényelmes. Hangulatos az étterem és a presszó.

2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó véleménnyel vagyunk a szállodáról, és nagyon színvonalas az épület és minden szolgáltatás, csak ajánlani merem bárkinek is, és nagyon szívesen visszatérek ha úgy alakul. Semmit nem tudok mondani, amibe bele lehetne "kötni", tényleg minden tökéletes volt.

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
A gyerekektől kaptuk ajándékba ezt a pihenést. Nagyon jól éreztük magunkat. Maximálisan meg voltunk elégedve mindennel. Mind a szállodai dolgozók mind a szálloda kiváló. Három csillagos a szálloda de mi meg adnánk a negyediket is. Kiemelném a szakács tudományát minden alkalommal csodákat tett. Ha tudunk minél előbb el megyünk újra.

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ennyire elégedett még szállodával és szolgáltatásaival nem voltam. Gyors udvarias bejelentkezés, ételek mennyisége minősége hibátlan. Előzékeny közvetlen személyzet. Tisztaság, szoba berendezés teljesen rendben volt. Kuponnal voltunk, de ez semmilyen hátránnyal nem járt. Aki teheti próbálja ki nem fog csalódni. Ha Eger környékére megyünk, biztos visszatérünk

2015. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. január 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Véleményem szerint a négy csillagot nem érdemli a Hotel. Kényelmetlen párna ágy ,szék,a szobában,a fűtés épp,hogy ne fázzunk. A masszázs során a hölgy nem a szakmai szintű masszázst nyújtotta csak simogatott és nem gyúrt! Nem éreztem a tudását. A másik fiatal hölgy a páromnak bókolt masszázs közben ami nekem mint feleségnek rosszúl esett! ! .

2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szívélyesen fogadott minket a személyzet. Már érkezésünkkor egyeztették velünk az ingyenes masszázs időpontját. A szolgáltatás mindenben tökéletes, az ellátás(napi 3x étkezés, svédasztalos) osztályon felüli volt, mind minőségben, mind választékban. A szoba tiszta, hangulatos és kényelmes , a kiszolgáló személyzet udvarias, kedves volt.

Hotel Unicornis
2 nap/1 éjszaka 7.500 - 15.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, welness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.07-ig
Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és mini fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hunguest Hotel Flóra
Érvényes: 2021.07.14-ig
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 16.417,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, panoptikum, múzeum - és fürdőbelépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.07-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.292 - 25.086,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2021.03.31-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, választható belépővel, tárlatvezetéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.06-ig
Park Hotel Minaret
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 10.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.16-ig
Hotel Eger Ködmön
2-5 éjszaka 14.790,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes belépési lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 9.667,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, tematikus vacsoraestekkel, masszázskuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Érvényes: 2020.08.31-ig
Erika Vendégház
Érvényes: 2021.07.14-ig
Hotel Unicornis
5 nap/4 éjszaka 11.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)

EgerX