Hotel Unicornis Eger ★★★

Hotel Unicornis Eger
3300 Eger, Hibay Károly u. 2.

Hotel Unicornis Eger a térképen

Hotel Unicornis Eger értékelése:

9. helyezett a 165 egri szállás közül

Hotel Unicornis Eger - vélemények, kritkikák

Hotel Unicornis Eger vélemények

Mobilról küldte. | 2015. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. július 7.
Kényelmes szoba, ízletes ételek,kiváló elhelyezkedés. A személyzet segítőkész. A parkolással volt némi nehézségünk,mert nagyobb társasággal voltunk. A szobát panorámásnak nem nevezném (egy tetőre nézett),de a célnak maximálisan megfelelt.

2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A belvároshoz nagyon közel van ez a szálloda. Pillanatok alatt ott lehetünk Eger szívében. A parkolás is megoldott, ha nagyon ügyesek vagyunk napi 500 ft-ért. Ebben csak az a fájó, hogy utolsó napot is teljesen ki kell fizetni. A szoba, a fürdő tiszta az ágy kényelmes. Hangulatos az étterem és a presszó.

2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó véleménnyel vagyunk a szállodáról, és nagyon színvonalas az épület és minden szolgáltatás, csak ajánlani merem bárkinek is, és nagyon szívesen visszatérek ha úgy alakul. Semmit nem tudok mondani, amibe bele lehetne "kötni", tényleg minden tökéletes volt.

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
A gyerekektől kaptuk ajándékba ezt a pihenést. Nagyon jól éreztük magunkat. Maximálisan meg voltunk elégedve mindennel. Mind a szállodai dolgozók mind a szálloda kiváló. Három csillagos a szálloda de mi meg adnánk a negyediket is. Kiemelném a szakács tudományát minden alkalommal csodákat tett. Ha tudunk minél előbb el megyünk újra.

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ennyire elégedett még szállodával és szolgáltatásaival nem voltam. Gyors udvarias bejelentkezés, ételek mennyisége minősége hibátlan. Előzékeny közvetlen személyzet. Tisztaság, szoba berendezés teljesen rendben volt. Kuponnal voltunk, de ez semmilyen hátránnyal nem járt. Aki teheti próbálja ki nem fog csalódni. Ha Eger környékére megyünk, biztos visszatérünk

2015. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. január 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Véleményem szerint a négy csillagot nem érdemli a Hotel. Kényelmetlen párna ágy ,szék,a szobában,a fűtés épp,hogy ne fázzunk. A masszázs során a hölgy nem a szakmai szintű masszázst nyújtotta csak simogatott és nem gyúrt! Nem éreztem a tudását. A másik fiatal hölgy a páromnak bókolt masszázs közben ami nekem mint feleségnek rosszúl esett! ! .

2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szívélyesen fogadott minket a személyzet. Már érkezésünkkor egyeztették velünk az ingyenes masszázs időpontját. A szolgáltatás mindenben tökéletes, az ellátás(napi 3x étkezés, svédasztalos) osztályon felüli volt, mind minőségben, mind választékban. A szoba tiszta, hangulatos és kényelmes , a kiszolgáló személyzet udvarias, kedves volt.

Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 8.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Unicornis
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, welness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.07-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, fürdőköntös használattal, pezsgőzéssel a pezsgőfürdőben, arc és dekoltázs masszázzsal, bormúzeumi tárlatvezetéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.04.01-ig
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.304 - 8.520,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 20.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, karácsonyi szoba bekészítéssel, élőzenés ünnepi vacsorával, délutánonként uzsonnára ünnepi finomságokkal, masszázs-kuponnal
Érvényes: 2019.12.29-ig
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.07-ig

Szállodák Egerben és környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Hotel Villa Völgy Eger
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Két ünnep között (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)

EgerX