Hotel Unicornis Eger ★★★

Hotel Unicornis Eger
Hotel Unicornis EgerHotel Unicornis Eger
Hotel Unicornis EgerHotel Unicornis Eger

A Hotel Unicornis legnépszerűbb csomagjai

Hotel Unicornis Eger - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2025.09.11-ig
2025.10.16-ig
Park Hotel Minaret Eger

Hotel Unicornis Eger vélemények

2017. november 29.a párjával járt itt
A szálloda nagyon jó helyen van. Minden látnivaló könnyen egy kis sétával megközelíthető.
Az ágyak kényelmesek.
A wellness részleg megfelelő.
Az ételek íze kiváló, csak a hőmérsékletével voltak problémák. (langyos volt, a marhapörköltnek nem előny) Különben minden tökéletes volt.
Szívesen mennénk máskor is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat
2017. november 22.családjával járt itt
Kiváló elhelyezkedés, néhány percre a vár bejáratától. A vasúti pályaudvartól 20 perc sétával könnyen elérhető. Ha kicsit szerencsésebb vagy mint mi, akkor várra néző szobát kapsz. A személyzet kedves, szolgálatkész. A szoba kényelmes, tiszta. A wellness részleg jó, jakuzzi, finn szauna, gőzkabin, konditerem.
Kiváló 2017. november 21.a párjával járt itt
Személyzet kiváló vendégszerettő.Ételeik finomak,bőségesek.Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2017. október 26.barátokkal járt itt
Minden tekintetben megfelelő. Udvarias, segítőkész személyzet. Finom és bőséges ellátás. A wellness részleg nem túl nagy, de jó.
Hotel Unicornis Eger - Környék
Kiváló 2017. október 26.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat.A szálloda elhelyezkedése kiváló.A gépkocsit a hotel saját parkolójában tudhatjuk biztonságban.A wellnes részleg is szuper volt a jakuzzival és a szaunával.Az étterem kínálatával és az ételek minőségével is megvoltunk elégedve.
Negatív tapasztalatunk nem volt.
Hotel Unicornis Eger - SzobákHotel Unicornis Eger - WellnessHotel Unicornis Eger - EgyébHotel Unicornis Eger - Wellness
Kiváló 2017. szeptember 29.a párjával járt itt
ctisztatiszta etelek nagyon finomak es rnagyon szeretunk ide jarni az ev legjobb hotelje es szallodaja nagyon sokat szeretnenk meg ide jonni
nagyonrandesek a szemelyzet a kiszolgalok konyhasok pincerek es a mind a ketto vezeto
nalluk toltottuk a hazassagi evfordulonkat is szeretettel es meglepetessel fogadtak az otvenediket isszeretnenk naluk tolteni koszonet mindenkinek mindenert
Kiváló 2017. augusztus 14.a párjával járt itt
Nagyon barátságos környezet, kedves kiszolgálás. Az ételek mennyisége, minősége kiváló. a szoba klimatizált,ez kifejezetten szükséges volt a nagy melegben. a szállodához wellnes rész is tartozik. elhelyezkedése a Szépasszony völgy mellett található. remek a kilátás. a városközponttól nem messze, csendes környezetben található. másnak is ajánlom
Kiváló 2017. augusztus 7.a párjával járt itt
Minden évben visszalátogatunk ebbe a szállodába. A személyzet segítőkész, az étterem kiváló, változatos ételek, nagy választék mellett. Városközponti elhelyezkedése miatt minden nevezetesség gyorsan megközelíthető. Sajnos úszómedence nincs, de a jakuzzi igazán remek. Csak ajánlani tudom kikapcsolódni szerető társaimnak.
Kiváló 2017. július 24.egyedül járt itt
Négy napot töltöttem egyedül a hotel egyszemélyes szobájában.A személyzet nagyon udvarias volt.Az egyszemélyes szoba tiszta, az ágy kényelmes.Az ételek finomak,nagy választékúak voltak.A szállodához közel vannak a nevezetességek.A feltöltött várkép a szobából készült.Ha arra járok visszatérek.
Hotel Unicornis Eger - Környék
2017. július 17.a párjával járt itt
Nagyon kedves, udvarias a személyzet, a szobák tiszták, kényelmesek az àgyak, a jakuzzi kiváló. Ami nem volt szimpatikus, a masszírozó hölgyek kedvessége, hát az kicsit kifogásolható, ennek ellenére a masszirozást kiválóan végezték, de abból a rövid időből is lecsíptek.
Az ételek megfelelő mennyiségűek, és finomak voltak.
Összességében jól éreztük magunkat, nem kizárt, hogy máskor is megyünk.
Hotel Unicornis Eger a térképen
3300 EgerDr. Hibay Károly u. 2.
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Egyéb kistestű háziállat, 40 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár