Hotel Unicornis Eger ★★★

Hotel Unicornis Eger
3300 Eger, Hibay Károly u. 2.

Hotel Unicornis Eger a térképen

Hotel Unicornis Eger értékelése:

10. helyezett a 165 egri szállás közül

Hotel Unicornis Eger - vélemények, kritkikák

Hotel Unicornis Eger vélemények

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda kellemes meglepetés volt. Tiszta volt. A fürdőben a törött csempét, mivel hiányzott a darabja nem ártana cserélni és a csaptelepeket vízkőmentesíteni. Amúgy nagyon szép tágas sz volt a szoba , modern. Az étel is nagyon jó volt. A személyzet kedvessége felkészültsége kiváló.

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. december 19.
Kiváló elhelyezkedés, percek alatt minden látnivaló elérhető. Tiszta, kellemes, tágas szoba, itt nekem csak az ágy pereme volt kényelmetlen.Kedves figyelmeség a fürdőszobába készített fürdősapka. A wellness kifogástalan, élveztük is zárásig. A reggelinél értékeltem a kávéautomatát, végre nem csak a híg egyenkávét kaptuk. A vacsora átlagos.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 29.
A szálloda nagyon jó helyen van. Minden látnivaló könnyen egy kis sétával megközelíthető.
Az ágyak kényelmesek.
A wellness részleg megfelelő.
Az ételek íze kiváló, csak a hőmérsékletével voltak problémák. (langyos volt, a marhapörköltnek nem előny) Különben minden tökéletes volt.
Szívesen mennénk máskor is.

Jabulani TOP szállásértékelő
2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 22.
Kiváló elhelyezkedés, néhány percre a vár bejáratától. A vasúti pályaudvartól 20 perc sétával könnyen elérhető. Ha kicsit szerencsésebb vagy mint mi, akkor várra néző szobát kapsz. A személyzet kedves, szolgálatkész. A szoba kényelmes, tiszta. A wellness részleg jó, jakuzzi, finn szauna, gőzkabin, konditerem. A csokis masszázst mi kihagytuk, de biztos az se rossz.

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
Személyzet kiváló vendégszerettő.Ételeik finomak,bőségesek.Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Mobilról küldte. | 2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 26.
Minden tekintetben megfelelő. Udvarias, segítőkész személyzet. Finom és bőséges ellátás. A wellness részleg nem túl nagy, de jó.

Mobilról küldte. | 2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 26.
Nagyon jól éreztük magunkat.A szálloda elhelyezkedése kiváló.A gépkocsit a hotel saját parkolójában tudhatjuk biztonságban.A wellnes részleg is szuper volt a jakuzzival és a szaunával.Az étterem kínálatával és az ételek minőségével is megvoltunk elégedve.
Negatív tapasztalatunk nem volt.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
ctisztatiszta etelek nagyon finomak es rnagyon szeretunk ide jarni az ev legjobb hotelje es szallodaja nagyon sokat szeretnenk meg ide jonni
nagyonrandesek a szemelyzet a kiszolgalok konyhasok pincerek es a mind a ketto vezeto
nalluk toltottuk a hazassagi evfordulonkat is szeretettel es meglepetessel fogadtak az otvenediket isszeretnenk naluk tolteni koszonet mindenkinek mindenert

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon barátságos környezet, kedves kiszolgálás. Az ételek mennyisége, minősége kiváló. a szoba klimatizált,ez kifejezetten szükséges volt a nagy melegben. a szállodához wellnes rész is tartozik. elhelyezkedése a Szépasszony völgy mellett található. remek a kilátás. a városközponttól nem messze, csendes környezetben található. másnak is ajánlom

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden évben visszalátogatunk ebbe a szállodába. A személyzet segítőkész, az étterem kiváló, változatos ételek, nagy választék mellett. Városközponti elhelyezkedése miatt minden nevezetesség gyorsan megközelíthető. Sajnos úszómedence nincs, de a jakuzzi igazán remek. Csak ajánlani tudom kikapcsolódni szerető társaimnak.

Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 8.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Unicornis
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, welness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.24-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
2 nap/1 éjszaka 15.250,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.04.01-ig
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.304 - 8.520,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Hotel Villa Völgy
4 nap/3 éjszaka 36.533,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, tombolasorsolással, újévi koncerttel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2020.12.29. - 2021.01.01.
Hotel Eger Ködmön
3-4 éjszaka 11.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.06.30.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 19.764,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2020.12.23-ig
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Invest Vendégház
Érvényes: 2021.01.28-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 13.748,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és mini fitneszterem használattal, wellness törölközővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Egerben és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

EgerX