Hotel Unicornis Eger ★★★

Hotel Unicornis Eger
3300 Eger, Hibay Károly u. 2.

Hotel Unicornis Eger a térképen

Hotel Unicornis Eger értékelése:

4. helyezett a 166 egri szállás közül

Akciós csomagok

Hotel Unicornis Eger - vélemények, kritkikák

Hotel Unicornis Eger vélemények

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 24.
Már kétszer választottuk a szállodát pihenésünk helyszínéül. A hotel bár a mozgalmas belvárosban fekszik, mégis nyugodt pihenésünk és gyönyörű kilátásunk volt a 212-es szobából a várra. Saját, fedett parkolóudvar, valamint a hotel előtt nyitott parkolóhelyek. A személyzet vendégszerető, kedves, segítőkész. A felújított szobák kényelmesek, tiszták, hajszárítóval felszereltek.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 7.
Minden remek volt, biztos, hogy még visszatérünk. Az elhelyezkedése tökéletes, mindenhez nagyon közel van. Az ételek nagyon finomak. A honlapjuk szerint minden szobában van légkondi, azonban a mienkben nem volt, de szerencsére az időjárás jó volt, végül nem hiányzott! De minden remek volt!

2018. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. május 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az elhelxezkedés kíváló, pár percre a Dobó tértől. A szálloda megkívánna egy felújítást, főleg a közösségi terek. Tiszta, de már nagyon leharcolt. A szoba kényelmes, a személyzet segítőkész, kérésemre azonnal feljöttek és behangolták a TV-t. A 3 ott töltött éjszaka alatt csak külön kérésre vitték el a szemetet egy alkalommal. Az ágyhot hozzá sem nyúltak.

2018. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. április 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy ágyas szobát kértem, de két ágyasat kaptam, ami azzal járt, hogy az ágyról nem lehetett lekelni csak "lemászni", mert a tetőtér belógott. Az ágyak kényelmetlenek, a felszolgálók arcán egy mosolyt nem láttam ezen a szép ünnepen (húsvét). Pozitívum, hogy tiszta és elég jól felszerelt és nagyon jó helyen található, mindenhez közel.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda kellemes meglepetés volt. Tiszta volt. A fürdőben a törött csempét, mivel hiányzott a darabja nem ártana cserélni és a csaptelepeket vízkőmentesíteni. Amúgy nagyon szép tágas sz volt a szoba , modern. Az étel is nagyon jó volt. A személyzet kedvessége felkészültsége kiváló.

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP étteremértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. december 19.
Kiváló elhelyezkedés, percek alatt minden látnivaló elérhető. Tiszta, kellemes, tágas szoba, itt nekem csak az ágy pereme volt kényelmetlen.Kedves figyelmeség a fürdőszobába készített fürdősapka. A wellness kifogástalan, élveztük is zárásig. A reggelinél értékeltem a kávéautomatát, végre nem csak a híg egyenkávét kaptuk. A vacsora átlagos.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 29.
A szálloda nagyon jó helyen van. Minden látnivaló könnyen egy kis sétával megközelíthető.
Az ágyak kényelmesek.
A wellness részleg megfelelő.
Az ételek íze kiváló, csak a hőmérsékletével voltak problémák. (langyos volt, a marhapörköltnek nem előny) Különben minden tökéletes volt.
Szívesen mennénk máskor is.

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 22.
Kiváló elhelyezkedés, néhány percre a vár bejáratától. A vasúti pályaudvartól 20 perc sétával könnyen elérhető. Ha kicsit szerencsésebb vagy mint mi, akkor várra néző szobát kapsz. A személyzet kedves, szolgálatkész. A szoba kényelmes, tiszta. A wellness részleg jó, jakuzzi, finn szauna, gőzkabin, konditerem. A csokis masszázst mi kihagytuk, de biztos az se rossz.

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
Személyzet kiváló vendégszerettő.Ételeik finomak,bőségesek.Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Mobilról küldte. | 2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 26.
Minden tekintetben megfelelő. Udvarias, segítőkész személyzet. Finom és bőséges ellátás. A wellness részleg nem túl nagy, de jó.

Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és mini fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Unicornis
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 14.850,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, welness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.03.25-ig
Hunguest Hotel Flóra
Érvényes: 2021.09.30-ig
Romantik Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 16.953 - 27.019,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2021.03.31-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3-4 éjszaka 30.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, téli party-val, cigányzenével, borkóstolással, szilveszteri mulatsággal, táncos revüshow-al, tombolahúzással, wellness-részleg használattal, újévi koncerttel, Beatles múzeum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.02.
Park Hotel Minaret
2 nap/1 éjszaka 3.000 - 22.833,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.02.27-ig
Hotel Eger Ködmön
3-4 éjszaka 11.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, egy pohár borral, wellness-részleg használattal, éttermi kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 13.067,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Villa Völgy
4 nap/3 éjszaka 31.883,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2020.12.29. - 2021.01.02.
Erika Vendégház
Érvényes: 2021.09.30-ig
Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 14.998,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és mini fitneszterem használattal, wellness törölközővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Hotel Narád & Park Mátraszentimre
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Egyet fizet Kettőt kap 2=3
Téli napok (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

EgerX