Hotel Unicornis Eger ★★★

Hotel Unicornis Eger
Hotel Unicornis EgerHotel Unicornis Eger
Hotel Unicornis EgerHotel Unicornis Eger

A Hotel Unicornis legnépszerűbb csomagjai

Hotel Unicornis Eger - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2025.10.28-ig
2025.10.31-ig
Park Hotel Minaret Eger

Hotel Unicornis Eger vélemények

Kiváló 2018. szeptember 6.a párjával járt itt
Nagyon jó helyen van! A vár a Dobó tér 5 perc sétával megközelíthető. A többi látnivaló is max. 15 perc séta. Ellátás szuper mind a mennyiséget mind a minőséget beleértve. Kiszolgálásra nem lehet panaszom úgy mond mindig kéznél volt valaki. A masszázst is kipróbáltam nagyon szuper és felüdítő volt!
Kiváló 2018. augusztus 26.a párjával járt itt
A Hotel minden szolgálatával nagyon meg voltunk elégedve,ajánlom másoknak is! Ha módunk,és egészségünk engedi máskor is ezt a szálláshelyet választjuk! Város egyik legpatinásabb szálláshelye,az étterme ,a kiszolgálok kedvesek. A város nevezetességei is a Hotel közelében vannak,könnyen megközelíthető.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Eger városa megismeréséhez a lehetö legjobb szállodát választottuk! A hotel bár a mozgalmas belvárosban fekszik, mégis nyugodt pihenésünk és gyönyörű kilátásunk volt a tetötéri szobákból. Saját, fedett parkolóudvar, valamint a hotel előtt nyitott parkolóhelyek. A személyzet vendégszerető, kedves, segítőkész.
Kiváló 2018. július 24.a párjával járt itt
Már kétszer választottuk a szállodát pihenésünk helyszínéül. A hotel bár a mozgalmas belvárosban fekszik, mégis nyugodt pihenésünk és gyönyörű kilátásunk volt a 212-es szobából a várra. Saját, fedett parkolóudvar, valamint a hotel előtt nyitott parkolóhelyek. A személyzet vendégszerető, kedves, segítőkész.
Hotel Unicornis Eger - Környék
Kiváló 2018. július 7.gyerekekkel járt itt
Minden remek volt, biztos, hogy még visszatérünk. Az elhelyezkedése tökéletes, mindenhez nagyon közel van. Az ételek nagyon finomak. A honlapjuk szerint minden szobában van légkondi, azonban a mienkben nem volt, de szerencsére az időjárás jó volt, végül nem hiányzott! De minden remek volt!
Kiváló 2018. január 3.barátokkal járt itt
A szálloda kellemes meglepetés volt. Tiszta volt. A fürdőben a törött csempét, mivel hiányzott a darabja nem ártana cserélni és a csaptelepeket vízkőmentesíteni. Amúgy nagyon szép tágas sz volt a szoba , modern. Az étel is nagyon jó volt. A személyzet kedvessége felkészültsége kiváló.
Kiváló 2017. november 21.a párjával járt itt
Személyzet kiváló vendégszerettő.Ételeik finomak,bőségesek.Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2017. október 26.barátokkal járt itt
Minden tekintetben megfelelő. Udvarias, segítőkész személyzet. Finom és bőséges ellátás. A wellness részleg nem túl nagy, de jó.
Hotel Unicornis Eger - Környék
Kiváló 2017. október 26.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat.A szálloda elhelyezkedése kiváló.A gépkocsit a hotel saját parkolójában tudhatjuk biztonságban.A wellnes részleg is szuper volt a jakuzzival és a szaunával.Az étterem kínálatával és az ételek minőségével is megvoltunk elégedve.
Negatív tapasztalatunk nem volt.
Hotel Unicornis Eger - SzobákHotel Unicornis Eger - WellnessHotel Unicornis Eger - EgyébHotel Unicornis Eger - Wellness
Kiváló 2017. szeptember 29.a párjával járt itt
ctisztatiszta etelek nagyon finomak es rnagyon szeretunk ide jarni az ev legjobb hotelje es szallodaja nagyon sokat szeretnenk meg ide jonni
nagyonrandesek a szemelyzet a kiszolgalok konyhasok pincerek es a mind a ketto vezeto
nalluk toltottuk a hazassagi evfordulonkat is szeretettel es meglepetessel fogadtak az otvenediket isszeretnenk naluk tolteni koszonet mindenkinek mindenert
Hotel Unicornis Eger a térképen
3300 EgerDr. Hibay Károly u. 2.
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Egyéb kistestű háziállat, 40 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár
Wellness Hotel Szindbád