Hotel Unicornis Eger ★★★

Hotel Unicornis Eger
3300 Eger, Hibay Károly u. 2.

Hotel Unicornis Eger a térképen

Hotel Unicornis Eger értékelése:

4. helyezett a 166 egri szállás közül

Hotel Unicornis Eger képei

Hotel Unicornis Eger

Hotel Unicornis Eger vélemények

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 4.
A szálloda sajnos mélyen alatta van a jelenlegi besorolásának is. A szoba tisztasága rendben, de három napon keresztül még csak a szemetest sem ürítették. A szoba ajtaja nem záródott megfelelően, kulccsal nem lehet bezárni. A szobában nem volt klíma, a nagy meleg miatt ablakot kell nyitni, így az utcai közlekedés zaja elviselhetetlen.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 17.
Meg voltunk elégedve a szolgáltatással.A reggeli bőséges volt.A szoba bár nem volt nagy ,nekünk tökéletesen megfelelt arra a pár napra.Az apróbb problémákat nem írom le,mert összességében jónak itéltük a szállást.A személyzet kedves és udvarias volt.Csak ajánlani tudjuk másoknak is.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 15.
Remek három éjszakát töltöttünk itt el. Mikor beléptünk, olyan tágas szoba fogadott minket, hogy alig hittük el, hogy ezt rendeltük. Mindent megtaláltunk benne, amit kerestünk. Mivel az idő kezdetben hűvösen indult, sokat sétáltunk kulturális programokat keresve, melyhez jó kiindulás volt a szálloda központi elhelyezkedése.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 24.
A szálloda elhelyezkedése kiváló, Eger csodálatos. A szállodában csend volt, kicsitt kopott a hangulata de jól pihentünk. A reggeli és vacsora az ár-érték aránynak messze megfelelt.
Válasz az értékelésre - 2020. március 9.
Kedves Csaba!

Köszönjük szépen pozitív értékelését és a kedves szavakat, reméljük, a jövőben még találkozunk!

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 14.
A hotel többet ad, mint egy átlagos 3 csillagos szállás. Szauna, gőzfürdő, fittness. A konyha jó (bár nem igazán értékeltük a recepcióról beszállított, száraz, több napos süteményeket, szerencsére nem sok volt ebből, volt friss sütemény is mindennap. )
A személyzet udvarias, segítőkész, külön kiemelném a takarító lányokat, Katalin nagyon készséges volt.
Válasz az értékelésre - 2020. március 2.
Kedves József!

Köszönjük szépen teljes körű, részletes tájékoztatását, örömmel olvastuk, hogy összességében pozitív élményekkel gazdagodtak nálunk, szeretettel várjuk Önöket vissza!

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 13.
Nagyon közel van mindenhez. Finom és bőséges az étkezési menüsor.
A szállásadók segítőkészek voltak.
A déli menüs étkezés is megfelelő volt.
A főnök úr még a saját gyümölcspálinkáját is ajánlotta reggelente a vendégeknek kóstolásra.
Válasz az értékelésre - 2019. december 26.
Kedves Gyöngyi! Köszönjük szépen pozitív értékelését, szeretettel várjuk Önöket vissza!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 14.
A szálloda a város központi részén, kedvező helyen van. A szoba tágas, kényelmes és tiszta, a személyzet pedig kedves, udvarias és segítőkész volt. Az ételek bőségesek és finomak voltak. A wellness részleg nagyon jó lehetőséget nyújtott a felüdülésre és ellazulásra.
Válasz az értékelésre - 2019. november 28.
Kedves István!

Köszönjük szépen pozitív visszajelzését, örömmel olvastuk, hogy jól érezték magukat nálunk.

Szeretettel várjuk Önöket vissza!

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
A szobáinkba nem volt bekészítve a meghirdetett meglepetés, helyette egy db Milka táblás csoki volt. Éjjel alig lehetett aludni olyan melegre állították a fűtést. Az ágy borzalmas fakerettel, kényelmetlen. A kért babaágy majd szétesett és piszkos volt. Az ajándék masszázst nem adhattuk át egymásnak annak ellenére, hogy egy család vagyunk és nem idegenek egymás számára.
Válasz az értékelésre - 2019. november 22.
Kedves Zsuzsanna!

Köszönjük szépen, hogy időt szánt szállodánk értékelésére, melyre engedje meg, hogy pár sorban reagáljunk:

az ígért meglepetés bekészítés volt a csokoládé, számos bekészítéssel ötleteltünk, azonban sajnos mindig volt valami kivetnivaló benne, így került egységesítésre, sajnáljuk, ha Önöknek nem felelt meg.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
A szálloda remek helyen van, minden lényeges látnivalóhoz közel. A személyzet kiváló, mindenki rendkívül kedves volt. Az egyetlen gond a kaja volt: svédasztalos reggeli-vacsoránk volt. A reggelivel nem volt bajunk, de a vacsora? ! Szerintem amíg ott voltunk (2 este), nagyjából ugyanazt kaptuk, gondolom, másnap felmelegítve.
Válasz az értékelésre - 2019. november 13.
Kedves Hajnal Tiborné!

Köszönjük szépen értékelését és visszajelzését, melyet továbbítunk a Vezetőség részére kivizsgálásra.

Bízunk benne, hogy a jövőben ismét ellátogatnak hozzánk.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 24.
sajnos mikor a szálodába értünk nem találták a foglalásom pedig már a fele ki volt fizetve de még nekik ált feljebb tiszta flegmák voltak. A szobába legalább negyven fok volt és hiába tetük le a készüléket nulára ugyan ugy fütött. Az ablakot nem lehetett ki nyitni mert nem volt szunyoghálló és percenként tIz poloska jött be.
Válasz az értékelésre - 2019. november 11.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen értékelését, a fűtésszabályzó rendszer beállításában Kollégáink készséggel állnak rendelkezésre, bízunk benne, hogy jelezték részünkre a felmerült problémát.

Hotel Unicornis
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 14.850,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, welness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.02.12-ig
Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és mini fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hunguest Hotel Flóra
Érvényes: 2021.08.15-ig
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 16.417,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, panoptikum, múzeum - és fürdőbelépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.07-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 14.936 - 23.159,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2021.03.31-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
4 nap/3 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, választható belépővel, tárlatvezetéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.06-ig
Park Hotel Minaret
2 nap/1 éjszaka 6.500 - 22.833,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.02.06-ig
Hotel Eger Ködmön
2-5 éjszaka 14.790,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes belépési lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 13.067,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, tematikus vacsoraestekkel, masszázskuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Érvényes: 2020.08.31-ig
Erika Vendégház
4 nap/3 éjszaka 4.500 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.15-ig
Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 14.998,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és mini fitneszterem használattal, wellness törölközővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Oxigén Wellness Félpanzióval

EgerX