Hotel Unicornis Eger ★★★

Hotel Unicornis Eger
3300 Eger, Hibay Károly u. 2.

Hotel Unicornis Eger a térképen

Hotel Unicornis Eger értékelése:

9. helyezett a 165 egri szállás közül

Hotel Unicornis Eger képei

Hotel Unicornis Eger

Hotel Unicornis Eger vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 24.
sajnos mikor a szálodába értünk nem találták a foglalásom pedig már a fele ki volt fizetve de még nekik ált feljebb tiszta flegmák voltak. A szobába legalább negyven fok volt és hiába tetük le a készüléket nulára ugyan ugy fütött. Az ablakot nem lehetett ki nyitni mert nem volt szunyoghálló és percenként tIz poloska jött be.
Válasz az értékelésre - 2019. november 11.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen értékelését, a fűtésszabályzó rendszer beállításában Kollégáink készséggel állnak rendelkezésre, bízunk benne, hogy jelezték részünkre a felmerült problémát.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 15.
A szálloda fekvését tekintve előnye a hátránya is. A belvárosi elhelyezkedés szerencsés a látnivalók elérése szempontjából,de igen zajos a környék (a szemközti óvoda, a nagy forgalmú utcák). Az épület sokáig zárva volt, az újranyitás a szükséges felújítások nélkül történt meg. Törött csempék, penészes zuhanykabin, rettenetes ágy, az ágyneműn a hímzett logó -egyedüliként - a szálloda fénykorát idézi.

2015. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. január 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Véleményem szerint a négy csillagot nem érdemli a Hotel. Kényelmetlen párna ágy ,szék,a szobában,a fűtés épp,hogy ne fázzunk. A masszázs során a hölgy nem a szakmai szintű masszázst nyújtotta csak simogatott és nem gyúrt! Nem éreztem a tudását. A másik fiatal hölgy a páromnak bókolt masszázs közben ami nekem mint feleségnek rosszúl esett! ! .

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 14.
A szálloda a város központi részén, kedvező helyen van. A szoba tágas, kényelmes és tiszta, a személyzet pedig kedves, udvarias és segítőkész volt. Az ételek bőségesek és finomak voltak. A wellness részleg nagyon jó lehetőséget nyújtott a felüdülésre és ellazulásra.
Válasz az értékelésre - 2019. november 28.
Kedves István!

Köszönjük szépen pozitív visszajelzését, örömmel olvastuk, hogy jól érezték magukat nálunk.

Szeretettel várjuk Önöket vissza!

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
A szobáinkba nem volt bekészítve a meghirdetett meglepetés, helyette egy db Milka táblás csoki volt. Éjjel alig lehetett aludni olyan melegre állították a fűtést. Az ágy borzalmas fakerettel, kényelmetlen. A kért babaágy majd szétesett és piszkos volt. Az ajándék masszázst nem adhattuk át egymásnak annak ellenére, hogy egy család vagyunk és nem idegenek egymás számára.
Válasz az értékelésre - 2019. november 22.
Kedves Zsuzsanna!

Köszönjük szépen, hogy időt szánt szállodánk értékelésére, melyre engedje meg, hogy pár sorban reagáljunk:

az ígért meglepetés bekészítés volt a csokoládé, számos bekészítéssel ötleteltünk, azonban sajnos mindig volt valami kivetnivaló benne, így került egységesítésre, sajnáljuk, ha Önöknek nem felelt meg.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
A szálloda remek helyen van, minden lényeges látnivalóhoz közel. A személyzet kiváló, mindenki rendkívül kedves volt. Az egyetlen gond a kaja volt: svédasztalos reggeli-vacsoránk volt. A reggelivel nem volt bajunk, de a vacsora? ! Szerintem amíg ott voltunk (2 este), nagyjából ugyanazt kaptuk, gondolom, másnap felmelegítve.
Válasz az értékelésre - 2019. november 13.
Kedves Hajnal Tiborné!

Köszönjük szépen értékelését és visszajelzését, melyet továbbítunk a Vezetőség részére kivizsgálásra.

Bízunk benne, hogy a jövőben ismét ellátogatnak hozzánk.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
A fürdőszoba már felujitásra szorul ( csapok, zuhanytálca, világitás).
A párnák is nagyon kényelmetlenek (durván csomós a töltetük).
Az ablakokra szunyogháló kellene a bogarak ellen.
Az ellátás kiváló és a személyzet is nagyon udvarias volt.
Válasz az értékelésre - 2019. október 30.
Kedves József!

Köszönjük szépen értékelését és építő jellegű észrevételeit, melyeket igyekszünk a közeljövőben javítani.

Reméljük a jövőben ismét találkozunk!

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Frekventált helyen van. Minden könnyen megközelíthető. A tisztaság, az étkezés kiváló minőségű. A szobában az ágy nagyon kényelmetlen. A személyzet udvarias.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 2.
Kedves Ruzáné Dabasi Ágnes!

Köszönjük szépen, hogy minket választottak pihenésük helyszínéül, az ágyaink/matracaink lecserélése folyamatban van, így bízunk benne, hogy egy következő alkalommal pihentetőbb lesz az itt tartózkodásuk.

Minden jót kívánunk!

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel felújításra szorul,de ezt meg is kezdték. Kisebb dolgokra kellene jobban figyelni ami bosszantóak. Az erkélyünk szemetes volt,de mikor kértük azonnal letakarították. A szemetesnek nincs fedele,az egész apartman kissé lelakott,az ágyak borzalmas kényelmetlenek. Nem volt fogas és takarítást kérünk tábla,így külön kellett kérni hogy vigyék ki a szemetet.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 18.
Kellemes nyugott városka,sok látnivalóval,több érdekességgel átlagos rendezvénnyel és ami még nagyon jó ,hogy nem találkoztunk szúnyogokkal, legyekkel.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 5.
Kedves Hajnalka !

Köszönjük szépen, hogy minket választottak pihenésük helyszínéül, bízunk benne, hogy a jövőben ismét találkozunk!

Minden jót kívánunk!

Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 8.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Unicornis
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, welness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.07-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, fürdőköntös használattal, pezsgőzéssel a pezsgőfürdőben, arc és dekoltázs masszázzsal, bormúzeumi tárlatvezetéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.04.01-ig
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.304 - 8.520,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 20.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, karácsonyi szoba bekészítéssel, élőzenés ünnepi vacsorával, délutánonként uzsonnára ünnepi finomságokkal, masszázs-kuponnal
Érvényes: 2019.12.29-ig
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2020.01.02-ig
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, romantikus vacsorával, egy üveg borral, wellness belépővel, parkolással
Érvényes: 2019.12.15-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.07-ig

Szállodák Egerben és környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Hotel Villa Völgy Eger
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Két ünnep között (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)

EgerX