Hotel Unicornis Eger ★★★

Hotel Unicornis Eger
3300 Eger, Hibay Károly u. 2.

Hotel Unicornis Eger a térképen

Hotel Unicornis Eger értékelése:

4. helyezett a 166 egri szállás közül

Hotel Unicornis Eger képei

Hotel Unicornis Eger

Hotel Unicornis Eger vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 24.
sajnos mikor a szálodába értünk nem találták a foglalásom pedig már a fele ki volt fizetve de még nekik ált feljebb tiszta flegmák voltak. A szobába legalább negyven fok volt és hiába tetük le a készüléket nulára ugyan ugy fütött. Az ablakot nem lehetett ki nyitni mert nem volt szunyoghálló és percenként tIz poloska jött be.
Válasz az értékelésre - 2019. november 11.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen értékelését, a fűtésszabályzó rendszer beállításában Kollégáink készséggel állnak rendelkezésre, bízunk benne, hogy jelezték részünkre a felmerült problémát.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 15.
A szálloda fekvését tekintve előnye a hátránya is. A belvárosi elhelyezkedés szerencsés a látnivalók elérése szempontjából,de igen zajos a környék (a szemközti óvoda, a nagy forgalmú utcák). Az épület sokáig zárva volt, az újranyitás a szükséges felújítások nélkül történt meg. Törött csempék, penészes zuhanykabin, rettenetes ágy, az ágyneműn a hímzett logó -egyedüliként - a szálloda fénykorát idézi.

2015. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. január 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Véleményem szerint a négy csillagot nem érdemli a Hotel. Kényelmetlen párna ágy ,szék,a szobában,a fűtés épp,hogy ne fázzunk. A masszázs során a hölgy nem a szakmai szintű masszázst nyújtotta csak simogatott és nem gyúrt! Nem éreztem a tudását. A másik fiatal hölgy a páromnak bókolt masszázs közben ami nekem mint feleségnek rosszúl esett! ! .

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 24.
A szálloda elhelyezkedése kiváló, Eger csodálatos. A szállodában csend volt, kicsitt kopott a hangulata de jól pihentünk. A reggeli és vacsora az ár-érték aránynak messze megfelelt.
Válasz az értékelésre - 2020. március 9.
Kedves Csaba!

Köszönjük szépen pozitív értékelését és a kedves szavakat, reméljük, a jövőben még találkozunk!

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 14.
A hotel többet ad, mint egy átlagos 3 csillagos szállás. Szauna, gőzfürdő, fittness. A konyha jó (bár nem igazán értékeltük a recepcióról beszállított, száraz, több napos süteményeket, szerencsére nem sok volt ebből, volt friss sütemény is mindennap. )
A személyzet udvarias, segítőkész, külön kiemelném a takarító lányokat, Katalin nagyon készséges volt.
Válasz az értékelésre - 2020. március 2.
Kedves József!

Köszönjük szépen teljes körű, részletes tájékoztatását, örömmel olvastuk, hogy összességében pozitív élményekkel gazdagodtak nálunk, szeretettel várjuk Önöket vissza!

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 13.
Nagyon közel van mindenhez. Finom és bőséges az étkezési menüsor.
A szállásadók segítőkészek voltak.
A déli menüs étkezés is megfelelő volt.
A főnök úr még a saját gyümölcspálinkáját is ajánlotta reggelente a vendégeknek kóstolásra.
Válasz az értékelésre - 2019. december 26.
Kedves Gyöngyi! Köszönjük szépen pozitív értékelését, szeretettel várjuk Önöket vissza!

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 14.
A szálloda a város központi részén, kedvező helyen van. A szoba tágas, kényelmes és tiszta, a személyzet pedig kedves, udvarias és segítőkész volt. Az ételek bőségesek és finomak voltak. A wellness részleg nagyon jó lehetőséget nyújtott a felüdülésre és ellazulásra.
Válasz az értékelésre - 2019. november 28.
Kedves István!

Köszönjük szépen pozitív visszajelzését, örömmel olvastuk, hogy jól érezték magukat nálunk.

Szeretettel várjuk Önöket vissza!

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 4.
A szobáinkba nem volt bekészítve a meghirdetett meglepetés, helyette egy db Milka táblás csoki volt. Éjjel alig lehetett aludni olyan melegre állították a fűtést. Az ágy borzalmas fakerettel, kényelmetlen. A kért babaágy majd szétesett és piszkos volt. Az ajándék masszázst nem adhattuk át egymásnak annak ellenére, hogy egy család vagyunk és nem idegenek egymás számára.
Válasz az értékelésre - 2019. november 22.
Kedves Zsuzsanna!

Köszönjük szépen, hogy időt szánt szállodánk értékelésére, melyre engedje meg, hogy pár sorban reagáljunk:

az ígért meglepetés bekészítés volt a csokoládé, számos bekészítéssel ötleteltünk, azonban sajnos mindig volt valami kivetnivaló benne, így került egységesítésre, sajnáljuk, ha Önöknek nem felelt meg.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
A szálloda remek helyen van, minden lényeges látnivalóhoz közel. A személyzet kiváló, mindenki rendkívül kedves volt. Az egyetlen gond a kaja volt: svédasztalos reggeli-vacsoránk volt. A reggelivel nem volt bajunk, de a vacsora? ! Szerintem amíg ott voltunk (2 este), nagyjából ugyanazt kaptuk, gondolom, másnap felmelegítve.
Válasz az értékelésre - 2019. november 13.
Kedves Hajnal Tiborné!

Köszönjük szépen értékelését és visszajelzését, melyet továbbítunk a Vezetőség részére kivizsgálásra.

Bízunk benne, hogy a jövőben ismét ellátogatnak hozzánk.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 11.
A fürdőszoba már felujitásra szorul ( csapok, zuhanytálca, világitás).
A párnák is nagyon kényelmetlenek (durván csomós a töltetük).
Az ablakokra szunyogháló kellene a bogarak ellen.
Az ellátás kiváló és a személyzet is nagyon udvarias volt.
Válasz az értékelésre - 2019. október 30.
Kedves József!

Köszönjük szépen értékelését és építő jellegű észrevételeit, melyeket igyekszünk a közeljövőben javítani.

Reméljük a jövőben ismét találkozunk!

Hotel Unicornis
2 nap/1 éjszaka 7.500 - 15.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, welness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.07-ig
Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és mini fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hunguest Hotel Flóra
Érvényes: 2021.07.14-ig
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 16.417,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, panoptikum, múzeum - és fürdőbelépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.07-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.292 - 25.086,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2021.03.31-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, választható belépővel, tárlatvezetéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.06-ig
Park Hotel Minaret
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 10.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.16-ig
Hotel Eger Ködmön
2-5 éjszaka 14.790,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes belépési lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 9.667,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, tematikus vacsoraestekkel, masszázskuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Érvényes: 2020.08.31-ig
Erika Vendégház
Érvényes: 2021.07.14-ig
Hotel Unicornis
5 nap/4 éjszaka 11.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)

EgerX